id: t9k2xv

Wsparcie dla KS NASZA DYSKOBOLIA w 2020 roku.

Wsparcie dla KS NASZA DYSKOBOLIA w 2020 roku.

Nasi użytkownicy założyli 1 153 775 zrzutek i zebrali 1 198 902 284 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Inauguracja rozgrywek ligowych sezonu 2019/2020 była dla Naszego Klubu także oficjalnym powrotem do domu.


Jeszcze przed rokiem będąc gospodarzem meczów ligowych przyjmowaliśmy rywali na boisku bocznym Stadionu w Grodzisku. W sierpniu 2019 roku udało nam się wrócić na boisko główne grodziskiego Stadionu, a wydarzenie to przyciągnęło liczną publikę. Pierwszy mecz obecnego sezonu obejrzało na żywo blisko tysiąc kibiców, co jak na poziom rozgrywkowy (Klasa Okręgowa) było ogromnym zaskoczeniem.


Im dalej w jesień tym frekwencja słabła trzeba jednak przyznać, że ostatnie pół roku było dla Naszego Klubu impulsem i jasnym sygnałem - Grodziszczanie potrzebują Dyskobolii.


Zimowa przerwa w rozgrywkach to czas na krótki odpoczynek, a następnie wzmożoną pracę - intensywne treningi oraz intensywną pracę organizacyjną. Odwieszając na wieszak na chwilę nasz dżentelmeński melonik musimy porozmawiać z Wami wprost o pieniądzach. W tym aspekcie Nasza Dyskobolia, drodzy Grodziszczanie - potrzebuje Was.


Już od trzech lat udowadniamy sobie, że jesteśmy w stanie osiągać kolejne cele sportowe i organizacyjne dzięki wsparciu kibiców i sympatyków. Przez ten okres czasu - mamy nadzieję - że udało nam się także pokazać wszystkim zainteresowanym w jaki sposób jesteśmy w stanie odwdzięczyć się za ofiarowaną pomoc. A przede wszystkim - jak udaje nam się spożytkować okazane wsparcie finansowe.
Apetyty wzrastają w miarę jedzenia.

W ciągu ostatniego roku szeregi drużyny piłkarskiej Naszego Klubu zasiliło wielu zawodników. Obecnie biało-zielone barwy reprezentuje ponad 25 piłkarzy. W ostatnich miesiącach frekwencja treningowa oscylowała w granicach 90% co daje nam powody do tego, by wierzyć w dalszy rozwój sportowy Naszej Dyskobolii. Potrzebujemy kolejnych wyzwań, kolejnych poziomów do przeskoczenia, ale przede wszystkim - środków finansowych, które pomogą zrealizować owe cele.


Bardzo prosimy o wsparcie działań Klubu Sportowego Nasza Dyskobolia w pierwszym półroczu 2020 roku, będącego drugą rundą rozgrywek sezonu piłkarskiego 2019/2020.

Dzięki Waszym daninom uda nam się zrealizować m.in. takie cele jak:

- zakup sprzętu sportowego do treningów

- zakup odzieży sportowej dla piłkarzy oraz sztabu

- zakup wody

- wynajem boisk

- działania promocyjne i administracyjne Klubu.


Ty też możesz zostać częścią Naszego Klubu, Naszej Drużyny, Naszej historii. Zostań częścią Naszej Dyskobolii!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Zostań częścią Naszej Drużyny
Wpłacając daninę na cele Statutowe KS Nasza Dyskobolia powyżej 2000 zł otrzymasz status Członka Drużyny.W zamian odwdzięczymy się następującymi nagrod...
2000 zł
Zakończona

Wpłaty 112

preloader

Komentarze 27

 
2500 znaków