id: t9nhf7

Dziewuchy Węgorzewo: plakaty, ulotki, organizacja spotkań

Dziewuchy Węgorzewo: plakaty, ulotki, organizacja spotkań

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 152 zrzutki i zebrali 1 164 869 045 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Co możesz zrobić, gdy lekarz zapomina, że składał przysięgę Hipokratesa i zasłaniając się "klauzulą sumienia" odmawia Ci pomocy? Jak się czujesz, gdy idąc z dzieckiem natykasz się na bilbordy z drastycznymi zdjęciami, eksponowane w ramach sekciarskich kampanii? Jak wychowasz swoje dziecko, gdy w szkole bezustannie będzie indoktrynowane? Zastanawia Cię, dlaczego rząd wypowiada konwencję antyprzemocową? Z czym kojarzą Ci się obrazki z ONR-owskich wieców? O czym myślisz, kiedy czytasz o nawoływaniu młodych neofaszystów o „czystą krew” i „tylko białą Europę”? Jakie wrażenie robi na Tobie grzmienie z ambony pod adresem rodziców, którzy odważyli się sięgnąć po in vitro, a zaraz potem czytasz o wycofaniu dofinansowania tej pomocy? Grupa obywatelska Dziewuchy Węgorzewo nie zgadza się na działania władz państwowych niszczące nasze życie. Jako ruch oddolny staramy się ukazywać mieszkańcom naszego miasteczka narastające problemy i pokazywać, jak nie dać się wykorzystać i stłamsić. Chcemy prowadzić długofalowe działania w celu uaktywnienia zwykłych ludzi i skuteczniejszego wywierania nacisku na polityków. Chcemy, by w Polsce żyło nam się dobrze. By każdy czuł się wolny, szanowany, otoczony opieką - bez względu na płeć, wyznanie, pochodzenie, status społeczny, światopogląd, miejsce pracy czy stopień sprawności. Jesteśmy grupą nieformalną. Ściśle współpracujemy z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet. Dotychczas (działamy od października 2016 r.) nasze działania finansowałyśmy z własnych środków (wyjątek 8 marca była zorganizowana zrzutka – rozliczenie zrzutki znajduje się w naszej dokumentacji). Jak manifestujemy nasze idee, edukujemy, informujemy? Rozlepiamy plakaty, rozdajemy ulotki, organizujemy demonstracje, protesty, spotkania, zapraszamy do Węgorzewa ciekawych i znanych ludzi. I na to potrzebujemy środki finansowe. Na to wszystko potrzebne są nam pieniądze. Jeżeli masz poglądy zbieżne z naszymi, jeżeli ważne jest dla Ciebie przyjazne otoczenie dla Ciebie i Twoich dzieci – pomóż nam. Każda dowolna wpłata wpłynie na jakość i skuteczność naszej działalności. Każda złotówka to dla nas wielka pomoc. Jeśli masz pomysł, co i jak powinnyśmy robić – skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy. [email protected] Facebook: Dziewuchy Węgorzewo

INFORMACJA

EDUKACJA

INSPIRACJA

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!