id: t9w6hv

Tworzymy płytę z kolędami

Tworzymy płytę z kolędami

Nasi użytkownicy założyli 1 166 410 zrzutek i zebrali 1 212 957 752 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Osiągnęliśmy 22% założonego celu! Dziękujemy Wam i meldujemy, że skończyliśmy rozpisywać partie zespołu wokalnego i zabieramy się za instrumenty 🤩. To będzie piękna, wzruszająca i radosna płyta 🥰

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć! Z tej strony Kasia Wołoszyn, Kamila Lewicka i Mariusz Czajka. Powiemy szczerze: mamy niesamowity projekt i bardzo chcemy, aby ujrzał światło dzienne. Wierzymy, że z pomocą dobrych ludzi uda nam się osiągnąć cel i pokazać, co nam w duszy gra.


Pomysł był następujący: napiszemy autorskie kolędy, które pokażą Boże Narodzenie z naszej perspektywy. Efekt zaskoczył nawet nas - powstały teksty, które opowiadają nie tylko o świętach, lecz również o człowieczeństwie, zaś melodie (obiecujemy!) zostaną z Wami na długo. To był moment w którym wiedziałyśmy, że musimy coś z tym materiałem zrobić; zaprosiłyśmy więc do współpracy naszego przyjaciela Mariusza Czajkę, który ubrał te teksty i melodie w piękne aranżacje. Jego zaangażowanie i czas wspólnego tworzenia dały nam wyraźnie znać, że musimy podzielić się tą muzyką z ludźmi - stąd pomysł na nagranie płyty. 


A więc jesteśmy - my, nasze kolędy oraz pragnienie, które przerasta nasze możliwości finansowe. Nagranie płyty wiąże się z dużymi kosztami: opłacenie studio nagraniowego, profesjonalnych muzyków (instrumentalistów, zespołu wokalnego, solistów), kompletna produkcja utworów, wytłoczenie płyt CD, projekt okładki. Życie już niejednokrotnie nam pokazało, że dobro lubi wracać, postanowiłyśmy więc zaryzykować i otworzyć tę Zrzutkę. Wierzymy w siłę tego projektu i wierzymy w siłę pomagania! Stwórzcie z nami te kolędy - na pewno Was zaskoczą. Będziemy wdzięczne za każdą wpłatę.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 175

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków