id: t9zgf9

Płyta dla dzieci - " Patrz na niego " piosenki o ptakach i lesie na CD

Płyta dla dzieci - " Patrz na niego " piosenki o ptakach i lesie na CD

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 210 zrzutek i zebrali 1 212 566 524 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywamy się " Patrz na niego " Nagraliśmy demo 8 piosenek dla dzieci w wieku 3-11 lat . Każda piosenka jest o innym ptaku, o innym zjawisku w lesie, o magii zielonych ścieżek, to prawdziwy leśny świat poruszany niezwykła muzyką. Wszystkie utwory grane są na żywych akustycznych instrumentach - na altówce, fortepianie, gitarach akustycznych, perkusji, skrzypcach, melodyce, ksylofonie i bambusowym flecie. Śpiewają dzieci !!! Autor tekstów napisał najpiękniejsze teksty po polsku, językiem barwnym i bogatym. Poruszamy serduszka słuchaczy najmłodszych oraz całych rodzin. Śpiewamy o Echu, Szpakach, Ksawerym Dzięciole, Śpiewaku i ptasim alfabecie, usypiamy kołysanką o Księżycowej Wróżce.

Jeśli chcecie naszą płytę wozić w samochodzie i śpiewać do niej razem w czasie podróży albo słuchać jej z dziećmi w domu, dorzućcie swój wkład. Piosenki są nagrane i w formie demo dostępne na kanale youtube " Patrz ne niego " oraz na soundcloud.com.


Teraz potrzebujemy zrobić ich remastering w studiu postprodukcji dźwięku, zaprojektować okładkę i wydać minimum 200 sztuk płyt, chcemy rozesłać ją zainteresowanym rodzicom oraz chętnym przedszkolom.


a o tym, co u nas słychać i co słychać w lesie możecie dowiedzieć się na fb Patrz na niego

demo piosenek na https://youtu.be/LO2hnX63Sf0

autor słów piosenek: Tomasz Czapski, muzyka: Kamila Mikołajczyk

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

KM
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!