id: t9zh45

Pomoc w Budowie - Szkoła Tańca Prestiż - Okna i Drzwi

Pomoc w Budowie - Szkoła Tańca Prestiż - Okna i Drzwi

Nasi użytkownicy założyli 1 177 931 zrzutek i zebrali 1 231 105 316 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Już niebawem, mamy ogromną nadzieję, powstanie nasza własna ukochana Szkoła Tańca, w której będziemy mogli tańczyć i trenować naszych podopiecznych do woli.


W tym roku obchodzimy już 25-lecie!!! A to czas najwyższy by stanąć na własnej sali!


Szkoła Tańca Prestiż wychowała niesamowitą ilość tancerzy. Jesteśmy dumni z każdego z nich, cieszymy się z ich sukcesów w tańcu i w dorosłym życiu. Jesteśmy szczęśliwi gdy do nas zaglądają po latach czasem nawet po to by zapisać własne pociechy!


Od lat planujemy zbudować naszą własną malutką szkołę, a właściwie salę, aby móc trenować naszych uczniów i pasjonatów tańca. Ale jak to zawsze bywa... przygody! To co się wydarzyło ostatnimi laty lekko pokrzyżowało nam plany. Nie poddajemy się jednak i staramy się ukończyć naszą niewielką szkołę małymi kroczkami i własnymi siłami.


Powstanie szkoły miało być niespodzianką dla wszystkich naszych tancerzy, lecz niestety nie daliśmy rady ani utrzymać tego w tajemnicy :( ani podołać przedsięwzięciu by ukończyć przed tym, aż ktoś zauważy :) Udało nam się jednak już do tej pory wylać fundament, postawić ściany i przykryć dachem. To już coś! Ale jeszcze długa droga przed nami.


Plan jaki mamy na ten rok to zamknąć budynek przed zimą, aby móc zacząć pracować nad kolejnymi etapami już bez hulającego wiatru i śniegu. Dlatego właśnie całą kwotę zrzutki chcemy przeznaczyć na stolarkę (okna i drzwi) do naszej przyszłej szkoły.


Szkoła Tańca Prestiż to przede wszystkim Tancerze. To Wy i wasze dzieci. Chcemy jednak aby też miały swoje stałe miejsce pełne luster, gdzie wszyscy będą mogli podziwiać ich osiągnięcia na wielkiej ścianie pełnej pucharów! Zdjęć i medali.


Będziemy ogromnie wdzięczni każdej osobie, która zdecyduje się wesprzeć nas w naszym wielkim marzeniu czy finansowo czy w inny sposób. Szukamy również pomocy w znalezieniu najlepszych ofert i podwykonawców. specjalistów od instalacji, podłóg, dzięki którym będziemy mogli wykończyć naszą wymarzoną szkołę i rozpocząć treningi na własnej sali!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 42

NU
Cekinowa Dziewczyna
50 zł
TD
Turbo Dance
830 zł
BU
U.B.
300 zł
AO
KBPMA Olejniczak
300 zł
DS
Dominika i Michał Golonka
100 zł
MN
Manti Nauka Pływania
300 zł
MS
Magdalena Siemek
50 zł
ML
Misie Lubisie
650 zł
PA
Paulina
20 zł
AL
tancerka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!