id: ta7zx7

E-wydanie "Wzrastania"

E-wydanie "Wzrastania"

Nasi użytkownicy założyli 1 147 438 zrzutek i zebrali 1 195 232 192 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Drodzy darczyńcy, przyjaciele „Wzrastania”,


  BARDZO dziękujemy Wam za dotychczasową pomoc, Wasze wsparcie jest dla nas naprawdę ogromną radością. Postanowiliśmy zwiększyć cel zrzutki i prosić Was o wsparcie wydania kolejnych numerów e-wydania naszego miesięcznika. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by „Wzrastanie” było jeszcze lepsze, jeszcze bardziej zbliżało nas i naszych czytelników do zbawienia!

  Dobrego dnia!j65adab9cb9c73c5.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W związku z pandemią papierowa wersja „Wzrastania” nie dotrze do wielu czytelników. Punkty kościelne odpowiedzialne za dystrybucję magazynu odwołały lub zawiesiły prenumeratę, dlatego chcielibyśmy zaproponować odbiorcom formę e-wydania magazynu.

Efekty możecie zobaczyć TUTAJ


Aby kontynuować pracę nad kolejnym numerem potrzebujemy wsparcia finansowego. Na koszt jego produkcji składają się: honoraria autorów, korekta, redakcja, skład, przygotowanie techniczne e-wydania. To wszystko daje właśnie kwotę 6000 zł. Jeżeli uda się nam zebrać więcej będzie to dla nas ogromnym wsparciem przy wydawaniu kolejnych numerów.

z8e65bf48389d0f4.png


„Wzrastanie” ukazuje się nieprzerwanie od 1986 r. Od kilkunastu lat jego wydawcą jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Liczymy, że dzięki Waszej pomocy uda się nam przetrwać ten trudny czas i dalej skupiać się na działalności, którą jest ewangelizacja i promocja wartościowych postaw. Z góry dziękujemy za modlitwę, każdy gest wsparcia i solidarności w tych trudnych dla wszystkich czasach.


A takie tematy podejmujemy w najnowszym numerze "Wzrastania"

v37a6e5fef5255fe.png

Specjalnie dla Was za darmo udostępniamy archiwalne numery "Wzrastania".

Zapraszamy do polubienia profilów społecznościowych Wydawnictwa GOTÓW Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które jest wydawcą "Wzrastania": Facebook Instagram


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 184

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków