id: taatf6

DOM Marzeń

DOM Marzeń

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 069 337 zrzutek i zebrali 1 167 650 510 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

n8988475ca4c4c8b.jpegWitam Was!


Długo zastanawiałam się nad założeniem tej zrzutki.

Nie bardzo umiem prosić o pomoc nawet najbliższe mi osoby. Co dopiero Was.

Myślałam-czy to wypada? czy nie ośmiesze się?

Aż wreszcie dziś pod wpływem impulsu odważyłam się (?)po prostu szybko kliknęłam no i poszło - tak!Nie będę dalej gdybała i stała w miejscu,Spróbuję!

Chcę spełnić to marzenie! Marzenie Moje. Marzenie Nasze- Moje i Mojej Córki! Marzeniem tym jest DOM,nasze własne cztery kąty.

Jestem samotną matką i ogólnie radzę sobie/radzimy sobie.

Ja pracuje (w gastronomii),ona chodzi do szkoły (jest zdolną piątoklasistką). Wynajmujemy mieszkanko- jakiś kredyt też byłabym w stanie spłacać,ale niestety nie mam zdolności kredytowej.

Nieruchomości w naszej okolicy (Kraków)nie należą do najtańszych,a My z różnych powodów nie możemy zmienić miejsca zamieszkania.

Naszym marzeniem jest malutki domek z ogródeczkiem,w którym UWAGA! mogłybyśmy posadzić naszego Dęba <3 Tak tak dęba,który zeszłej zimy wykiełkował nam w doniczce (z gdzieś przypadkowo zagubionego żołędzia :)

Jestem optymistką Jestem marzycielką -moja córka chyba ma to po mnie :)

...więc wyobrażamy sobie razem ten domek...z tym Naszym Dębem,po którego pniu z czasem będzie pięła sie róża,a na najniższym konarze zawiśnie huśtawka albo hamak. W domu będzie pachniało szarlotką,którą z przyjaciółmi będziemy zajadać przy okrągłym stole... A w saloniku będzie stało pianino (bo z mojej córki mały muzyk rośnie <3)i jego dźwięki będą wypływały przez okno tarasowe,gdzie na podusi będzie wygrzewał się nasz kotek.

Bo My kochamy też zwierzęta-ona koty,ja bardziej psy... ale właśnie ze względu na metraż i warunki (nie wszyscy wynajmujący godzą się na zwierzęta)nie możemy ich mieć... więc jeśli uda nam się spełnić to marzenie to powiększymy też nasza rodzinę o kotka i pieska :)

Takie to nasze marzenie...takie zwykłe...takie przyziemne A jednak dla nas samych nieosiągalne.

Ale może wypowiedziane na głos...napisane tutaj nabierze magicznej mocy i siły. Mocno w to wierzymy!

Jeśli podoba Ci się Nasza wizja

Jeśli chcesz

Jeśli możesz wspomóc Nas to zrób To :) Będziemy niezmiernie wdzięczne i szczęśliwe. Każda cegiełka przybliża nas do celu. DziękujeMy <3

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
34 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Paula Trela
1 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Andrzej Dudek

    Ah, a mi się marzy villa nad morzem na prywatnej wyspie... ;) Trzeba nie mieć godności, by prosić o coś takiego. Za robotę się babo weź, jak chcesz coś mieć to zapierdalaj na trzy etaty, a nie proś w internecie. Ludzie nie mają dachu nad głową i starają się wychowywać dzieci, a paniusi przeszkadza wynajmowanie mieszkania? xD