id: taba4w

Wsparcie logistyczne, paliwo

Wsparcie logistyczne, paliwo

Nasi użytkownicy założyli 912 233 zrzutki i zebrali 874 141 330 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jedziemy ! 9-10 kwietnia 2022 roku, grupa przyjaciół ze Szczecina wysłała do nas dwa transporty pomocy. My w tym czasie zabezpieczyliśmy dwa skuteczne przerzuty pomoc na stronę ukraińską. Wasza pomoc była niezwykle przydatna przy zakupie paliwa oraz opłat etoll podczas transportu. Każdy kto nas wesprze a zachce zobaczyć trasy przejazdu, faktury za zakupy, wyjaśnienie, otrzyma takie informacje. Jasne sytuacje czynią przyjaciół. 23-04-2022 roku ruszamy ponownie na trzy auta. W Was siła napędowa dla Nas !

Odwróćmy zło w dobro.

Złem jest wiadomo kto, dobro to MY. Ja, Ty, On, Ona.

Z grupą przyjaciół, znajomych i nieznajomych, pomagamy Ukrainie poprzez zbiórkę wszystkiego, co jest tam potrzebne, począwszy od pampersa dla dziecka, poprzez generatory prądu niezbędne w szpitalach przy operacjach, skończywszy na (wpisz co uważasz, bo to pewnie też dostarczymy).

Wszystko, co uda nam się uzbierać, zawozimy na Ukrainę. Nie zapełniamy magazynów w Polsce, nie zostawiamy darów w pasie przygranicznym, dostarczamy wprost do rąk osób po drugiej stronie granicy; oni najlepiej wiedzą co z tym zrobić, gdzie przekazać, komu jest bardziej potrzebne.

Czego potrzebuję ja?- ja dobrej energii od Was, moi Przyjaciele również, bo działamy z potrzeby serca, jednak nasze samochody już nie, i w chwili obecnej proszą o paliwo.

Możemy się uwiarygadniać w różny sposób. Nasze samochody, w związku z ich wciąż niezaspokojonym apetytem na paliwo, uwiarygadniają się poprzez screeny map z przejazdu ..

Nasze działania są przejrzyste, transparentne, apolityczne, mające tylko jeden cel- pomoc tym, którzy na nas liczą. My, jako Naród, nie raz zostaliśmy zostawieni sami sobie. Bądźmy inni.


Gałczyński powiedział: gdy wieje wiatr historii Ludziom jak pięknym ptakom rosną skrzydła, natomiast trzęsą się portki pętakom. Wasze złotówki będą wiatrem w nasze skrzydła. Odlećmy razem do wspólnej Wolności. Działaliśmy, działamy, mamy zamiar działać dalej.

Ukłony, Tomek (Szydlak) i Przyjaciele ;)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 63

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków