id: tar8ht

Pomóż Dagmarze odzyskać sprawność

Pomóż Dagmarze odzyskać sprawność

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 695 zrzutek i zebrali 1 161 961 176 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie dla mojej ukochanej córki Dagmary. Dotychczas nie przyszło mi do głowy, by zwracać się do kogokolwiek o pomoc, bo zawsze jakoś sobie radziliśmy. Niestety przyszedł moment, że nie mam innego wyjścia niż prosić o pomoc ludzi aby moja córka mogła odzyskać sprawność.

W dniu 24.11.2021r. roku moja córka Dagmara (33 lata) doznała rozległego udaru niedokrwiennego móżdżku obu półkul. Niestety pomoc nadeszła zbyt późno, by podać jakiekolwiek leki, które cofnęłyby skutki choroby. Ze Skarżyskiego szpitala córka została przewieziona do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Tam miała wykonaną trepanacje czaszki. Neurologowie byli bezsilni, jedynie co wtedy słyszeliśmy to to, że trzeba czekać i mamy przygotować się na najgorsze.

Kiedy Dagmara walczyła o życie w szpitalu zmarł mój mąż a tata Dagi.

Ostatnie tygodnie były dla naszej rodziny najgorszym w życiu koszmarem. W domu na córkę czeka partner i ich 7 letnia córka która bardzo tęskni za mamą.

Kiedy w końcu Dagmara odzyskała przytomność i pojawiło się światełko w tunelu powstała kolejna bariera przez którą nie przebrniemy bez Waszej pomocy. Aby wrócić do sprawności Dagmara będzie wymagała intensywnej rehabilitacji. Ta oferowana przez NFZ jest niewystarczająca. Miesięczny koszt terapii w prywatnym ośrodku  niestety przekracza możliwości finansowe moje i najbliższej rodziny. Kwota miesięcznego pobytu w Centrum Rehabilitacji Neuron w Bydgoszczy wynosi ok. 16 tysięcy złotych a na jednym miesiącu się nie skończy. Córka zaczęła rozumieć co się do niej mówi i stawiać pierwsze kroki z pomocą drugiej osoby. Nadal jednak jest osoba niezdolna do samodzielnej egzystencji. Powrót do sprawności jest możliwy tylko przy systematycznych ćwiczeniach i pomocy wykwalifikowanych fizjoterapeutów, neurologopedów i innych specjalistów.

Bardzo proszę o pomoc.

Anna Pisarek

 

Poniżej zamieszczam artykuły w mediach dotyczące córki:

 

https://wiadomosci.wp.pl/lekarze-nie-rozpoznali-udaru-33-latka-walczy-o-zycie-6713485497604800a

https://portal.abczdrowie.pl/33-latka-przeszla-udar-lekarze-podejrzewali-ze-wziela-narkotyki

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-12-09/miala-udar-lekarze-zamiast-tomografii-komputerowej-robili-jej-badania-na-obecnosc-narkotykow/


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 940

preloader

Komentarze 36

 
2500 znaków