Opis zrzutkiZrzutka prowadzona przez Tato.Net w ramach Fundacji Cyryla i Metodego.


Większość problemów na świecie ma swoją praprzyczynę w tym, że ktoś kiedyś nie miał dobrego ojca. Dlatego Tato.Net wspiera dzieci i całe rodziny, wspierając ojców. Robimy to m.in. przez warsztaty i publikacje, które pomagają mężczyźnie odkrywać swoje zasoby i zdobywać nowe kompetencje, przeżywać ojcostwo jako pasję i najważniejszą karierę życia.  


Dzieci potrzebują ojców, ojcowie potrzebują Tato.Net

  

Covid dobitnie pokazał, jak istotne są więzi rodzinne i że potrzebują szczególnej uwagi i troski. W Tato.Net wiemy, jak na szeroką skalę pomagać w tych staraniach rodzinom – mamy doświadczenie, wiedzę i narzędzia.

  

Na co zbieramy? 


Chcemy stworzyć w Polsce mocną sieć 380 Ojcowskich Klubów – przynajmniej jeden klub w powiecie (w tej chwili jest niemal 50 takich klubów i świetnie się sprawdzają. Zaangażowani ojcowie trzymają się razem!). Po co? Żeby mężczyźni korzystali nawzajem ze swego doświadczenia i wiedzy i wspierali się w byciu coraz lepszymi tatami.  


Aby ta sieć klubów powstała i skutecznie działała, najpierw, w ciągu najbliższych 5 lat, przeprowadzimy ponad 1000 jednodniowych warsztatów na terenie całej Polski. A to znaczy, że musimy przygotować więcej materiałów dla uczestników i poszerzyć zaplecze organizacyjne i trenerskie.  


Kolejny krok to przygotowanie liderów do prowadzenia Ojcowskich Klubów. W naszej Akademii Liderów przyszli i obecni liderzy szkolą swe umiejętności. Dzięki temu świetnie przewodniczą Ojcowskim Klubom w swojej okolicy. A kluby zapewniają tatom ustawiczny rozwój i wsparcie.  


Każdy z tych etapów to spore wyzwanie, także finansowe. Nie boimy się ciężkiej pracy i wielkich wyzwań, ale bez finansowego wsparcia nie zrealizujemy tego programu.


Dlaczego to takie ważne? 


WSPIERAJĄC TATO.NET, POMOŻESZ W ROZWIĄZANIU WIELU PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH. Wykazano, że brak ojca (może nawet być obecny fizycznie, ale gdy nie jest zaangażowany, zainteresowany, bliski emocjonalnie, to dziecko tej obecności nie doświadcza) w życiu dziecka prowadzi do:  

· większej przestępczości wśród nieletnich,  

· wczesnych ciąż u nastolatek,  

· popadania w młodym wieku w uzależnienia,  

· kłopotów z nauką,  

· nieumiejętności odnalezienia się na rynku pracy w życiu dorosłym.  


KAŻDE DZIECKO POTRZEBUJE KOCHAJĄCEJ MAMY I KOCHAJĄCEGO TATY, dlatego ważne jest stałe motywowanie, inspirowanie i zachęcanie ojców do efektywnego angażowania się w wychowywanie dzieci oraz budowania dobrej relacji z żoną/partnerką.  


Wielu mężczyzn nosi w sobie ranę nieobecności własnego ojca i brakuje im dobrej relacji z męskim autorytetem. Powstanie sieci Ojcowskich Klubów pomoże wypełnić tę lukę i pozwoli ojcom znajdować oparcie w gronie zaangażowanych ojców.


Dlaczego właśnie Tato.Net? 


O tym, jak ważna jest misja Tato.Net, przekonują się nie tylko sami ojcowie, ale też ich żony. Doświadczają, jak wiele zmian nastąpiło w życiu ich rodzin, odkąd mężowie włączyli się w społeczność Tato.Net. Tato.Net realizuje wiele kampanii społecznych, projektów warsztatowych, edukacyjnych, badawczych, wydawniczych. Współpracuje też z organizacjami i instytucjami społecznymi, które troszczą się o dobro rodziny. Dzięki Tato.Net już tysiące mężczyzn odkryło w ojcostwie swoją najważniejszą karierę i staje się coraz lepszymi tatami dla swoich dzieci.  Dlatego tak ważne jest dotarcie z Ojcowskimi Klubami do każdego powiatu i powiadomienie mężczyzn o tym, że nie są sami. Wciąż za mało ojców wie, że są miejsca, gdzie mężczyźni skutecznie pomagają sobie nawzajem w byciu coraz lepszym tatą.  Otrzymujemy wiele wiadomości o tym, że Tato.Net ma niezwykle pozytywny wpływ na tysiące córek i synów, którzy w najważniejszym dla nich czasie – okresie dojrzewania – mają silne wsparcie w swoich zaangażowanych ojcach. Wielu mężczyzn dociera do Tato.Net na późnym etapie bycia tatą i przekonuje się, że w każdym momencie można zacząć stawać się coraz lepszym ojcem.  


Codziennie napływają do biura Tato.Net wyrazy wdzięczności i budujące świadectwa o pogłębionych relacjach z rodziną. 

Oto kilka historii mężczyzn, którzy skorzystali z narzędzi, jakie daje Tato.Net:  


Cieszę się, że jesteś moim tatą


3 strategiczne zwycięstwa  


Odkryłem na nowo własną córkę  


Moje dziecko mnie naśladuje... nawet, gdy tego nie chcę!  


Co zrobić, żeby syn powiedział: "Jestem z ciebie dumny"? Więcej o tym, czym jest społeczność Tato.Net i jak działa >> www.tato.net  


Regularne wsparcie jest potrzebne stale. Oprócz głównego celu naszej zbiórki mamy i inne koszty (m.in. organizacja wydarzeń, programy edukacyjne, działania wydawnicze, prowadzenie portalu, transport, koszty administracyjno-operacyjne itp.). Co miesiąc ponosimy wydatki, by dostarczać najlepszej jakości narzędzi dla każdego taty. Ale warto, bo dzięki temu wielu ojców staje się coraz lepszymi przewodnikami swoich rodzin.   


Z całego serca dziękujemy za zrozumienie tego apelu.  


Zbieramy 500 ochotników, którzy dzięki ustawieniu stałego zlecenia w kwocie 150 zł/msc zapewnią Tato.Net osiągnięcie celów strategicznych i dokonanie zmiany społecznej. Wspierasz tyle, ile możesz. Dziękujemy za każdą wpłatę.


  

KONTAKT  


Biuro Tato.Net - Fundacja Cyryla i Metodego

tel. (+48) 81 527 99 13  

e-mail: [email protected]  

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 2

 
Dane ukryte
ukryta
MI
Michal
500 zł

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Lubartowska 75A, 20-123

Lublin, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wspieraj cyklicznie

Wpłać 10 zł i więcej
Wsparcie 10 PLN

Twoje wsparcie dodaje nam skrzydeł! Przesyłamy Ci wiele uśmiechów i ciepłych myśli!

rozwiń
Wpłać 30 zł i więcej
Wsparcie 30 PLN

Właśnie zapewniłeś jednemu ojcu komplet materiałów szkoleniowych na WarszTaty. Dzięki Tobie wzrosną jego ojcowskie kompetencje. Brawo Ty! 

rozwiń
Wpłać 50 zł i więcej
Wsparcie 50 PLN

W podziękowaniu chcemy podarować Ci jednorazowy kod rabatowy 10% do TatoSklepu na publikacje wydane przez Tato.Net.

rozwiń
Wpłać 100 zł i więcej
Wsparcie 100 PLN

Ty pomagasz nam wspierać rodziny, my wspieramy Twoje bezpieczeństwo - wyślemy na wskazany przez Ciebie adres unikalną zaślepkę z logo Tato.Net do internetowej kamerki.

rozwiń
Wpłać 150 zł i więcej
Wsparcie 150 PLN

W ramach podziękowań chcemy Ci wysłać wybraną przez Ciebie książkę lub płytę wydaną przez Tato.Net z miłą dedykacją od Zespołu Tato.Net

rozwiń

(pozostało 100 z 100)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Wsparcie 300 PLN

Prezes zaprasza Cię do Lublina na spotkanie z niespodzianką i na pyszną TatoKawę. Jeśli nie możesz przybyć, paczkę kawy oraz niespodziankę od Zespołu Tato.Net otrzymasz przesyłką. 

rozwiń

(pozostało 50 z 50)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Wsparcie 500 PLN

Do spotkania z Prezesem przy TatoKawie i pakietu niespodzianek dołączamy rabat 20% na Forum Tato.Net dla Ciebie lub wskazanej przez Ciebie osoby.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 19 z 20)

Wybieram

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.