Urodzinowy koncert Nagli dla Reflinki
Urodzinowy koncert Nagli dla Reflinki
Opis zrzutki
13 lutego zaplanowaliśmy koncert Zrefowanych w Gnieździe Piratów korzystając z okazji, że to urodziny Reflinki. Zapytaliśmy zatem dziewczyny, co chce w prezencie. Odpowiedziała:
"Mam wszystko, czego mi potrzeba. Marzę o tym, aby zaprosić jako support zespół NAGLE. I żeby im za to normalnie zapłacić, jak artystom."
Pogadaliśmy z chłopakami. Ucieszyli się z zaproszenia. Obiecaliśmy im:
- zwrot kosztów podróży Kraków-Warszawa-Kraków
- nocleg 13/14
- wyszynk na imprezie
- i jeszcze powinni coś dostać, aby wiedzieć, że nie grają za darmo.
Finalnie wszyło nam, że 2500 zł to minimum. To nie jest stawka, o której marzą wykonawcy, ale z naszego doświadczenia wiemy, jak ważne jest na początkach działalności docenienie nie tylko miłym słowem, ale też gażą artystyczną.
Prosimy o pomoc. Ile się uda zebrać, tyle się zbierze. Najwyżej dołożymy więcej z naszej gaży za koncert w Gnieździe. A jak uzbieramy więcej, to będzie tylko lepiej. Trzeba spełniać marzenia młodej matki :)
A pani Magda też chyba nie jest z Warszawy, co nie?
Fajnie, że to Nagle przyjadą do Warszawy. Jak dla mnie zbyt nagle, bo nie zdążę na ich koncert, ale i tak doceniam, że ktoś dał nam, Warszawiakom szansę usłyszenia ich na żywo.