id: tb4wfy

Koncerty online Wojciecha Szymańskiego z Domu o Zielonych Progach

Koncerty online Wojciecha Szymańskiego z Domu o Zielonych Progach

Aktualności1

 • Kochani Przyjaciele, Znajomi, Nieznajomi

  Po poprzedniej zbiórce na rzecz moich koncertów online, wsparcie dla artysty - Wojtka z Domu o Zielonych Progach, która trwała do końca roku 2020, ogarnęło mnie ogromne wzruszenie, że  jesteście, słuchacie, wspieracie i niedługo zapewne wszystko wróci do normalności oraz spotkamy się na koncertach. Że wszystko będzie w końcu  dobrze. Każdy kolejny dzień poprzedniego roku niestety budził we mnie przeczucie, że nic takiego nie nastąpi w najbliższym czasie…

  Mija już prawie rok i niestety nic nie wskazuje na powrót do rzeczywistości, którą znaliśmy sprzed pandemii. Planowanie jakikolwiek koncertów czy spotkań na żywo, jest właściwie zakazane i niemożliwe.

  Gdy ruszałem z pierwszą zrzutką na koncerty online,  nawet przez myśl mi nie przeszło, że znów będę Was prosić o pomoc i wsparcie. Całkowity zakaz  grania koncertów przez roku i ograniczona pomoc rządowa (ja mam dobre PKD ale nie główne, taki kruczek prawny jak nie pomóc firmom) powoduje, że znowu znalazłem się pod przysłowiową kreską i czuję się bezradny wobec całej sytuacji, która nas otacza dziś. Dlatego po raz kolejny proszę Was i zachęcam do wsparcia moich koncertów online, wierząc, że kiedyś jednak spotkamy się na żywo w normalnej rzeczywistości, którą znaliśmy kiedyś przed pandemią. Zdaje sobie sprawę, że czasy są trudne dla wszystkich, ale wierzę,  też w was i wasze dobre emocje. Za każdą wpłatę, udostępnienie, za każde wsparcie dziękuję Wam. Do zobaczenia kiedyś na koncertach!

  Wojtek

   

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani Przyjaciele, Znajomi i Nieznajomi!

Po poprzedniej zbiórce na rzecz moich koncertów online, wsparcie dla artysty - Wojtka z Domu o Zielonych Progach, która trwała do końca roku 2020, ogarnęło mnie ogromne wzruszenie, że  jesteście, słuchacie, wspieracie i niedługo zapewne wszystko wróci do normalności oraz spotkamy się na koncertach. Że wszystko będzie w końcu  dobrze. Każdy kolejny dzień poprzedniego roku, budził we mnie niestety przeczucie, że nic takiego nie nastąpi w najbliższym czasie…

Mija już prawie rok i nic nie wskazuje na powrót do rzeczywistości, którą znaliśmy sprzed pandemii. Planowanie jakikolwiek koncertów czy spotkań na żywo, jest właściwie zakazane i niemożliwe.

Gdy ruszałem z pierwszą zrzutką na koncerty online, nawet przez myśl mi nie przeszło, że znów będę Was prosić o wsparcie. Całkowity zakaz  grania koncertów przez roku i ograniczona pomoc rządowa (ja mam dobre PKD ale nie główne, taki kruczek prawny jak nie pomóc firmom) powoduje, że znowu znalazłem się pod przysłowiową kreską i czuję się bezradny wobec całej sytuacji, która nas dziś otacza. Dlatego po raz kolejny proszę Was i zachęcam do wsparcia moich koncertów online (zamiast biletów), wierząc, że kiedyś jednak spotkamy się na żywo w normalnej rzeczywistości, którą znaliśmy kiedyś przed pandemią. Zdaje sobie sprawę, że czasy są trudne dla wszystkich, ale wierzę,  też w was i wasze dobre emocje. Za każdą wpłatę, udostępnienie, za każde wsparcie dziękuję Wam. Do zobaczenia kiedyś na koncertach!

Wojtek

9k=

pfca920f65fa6d7f.jpeg nc2ac41ea52bd6ca.jpeg


v52ed5c53be67d17.jpegFot. Oliwia Papatanasisya4adc644ff304b8.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 456

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
P
Paweł Stolarski
ukryta
SB
Szymon Barabach
ukryta
MK
Maciej Kuszyński
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MM
Maciej Małachowski
ukryta
MK
Mariusz Kulik
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
M
Monika
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 24

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Bezinteresowne wsparcie koncertów online

Drodzy Przyjaciele to już prawie rok bez koncertów, i nie wiadomo niestety, jak długo jeszcze ten stan z nami pozostanie. Bardzo brakuje mi, tak jak i wam zapewne normlanych spotkań na żywo,  grania z całym zespołem, i wszystkich pozytywnych emocji temu towarzyszących.

Nigdy nie sądziłem, ze granie w Internecie, które robiłem przed epidemią hobbystycznie i na luzie, stanie się dla mnie celem w samym sobie. Niestety granie w internetach, jakkolwiek jest to bardzo pozytywny rodzaj dzielenia się emocjami i muzyką, nigdy nie zastąpi  jednak spotkań z wami na żywo, których po prostu brakuje mi i wam w każdym tego słowa znaczeniu.

Ten roczny czas trwania epidemii, który sprawia wrażenie się nie mieć końca, pozbawiło także i mnie oraz wiele osób, możliwości normalnego zarobkowania i pracy. Stąd moja prośba o wsparcie mojego grania dowolną kwotą,  jako wyraz solidarnosci oraz dobrowolna forma zakupu biletu online. Moje koncerty od ponad dwóch lat mają formę otwartą dla każdego i nie są biletowane, i chciałbym aby tak pozostało. Wierzę, że każdy z nas może robić i powinien robić w życiu to co kocha i lubi najbardziej. Z góry dziękuje za każdy rodzaj wsparcia od Was.

rozwiń

wybrano 194 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Spacer z Urkiem i Henrykiem

Nagroda specjalna dedykowana moim czworonożnym przyjaciołom, którzy są ze mną od zawsze wszędzie. W domu, w drodze, oraz w górach i... na koncertach. Bez nich życie było by nudne. Urek i Henryk. Przyjaciele jakich mało. Środki z tej nagrody zostaną przeznaczone na karmę dla psiaków.

rozwiń

wybrano 44 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Piosenka z dedykacją na koncercie live. Jesli chcesz komuś dedykować jedna zpiosenek podczas koncertu online, to ta nagroda temu właśnie służy

Piosenka z 1 dedykacją dla wybranej osoby podczas koncertu Live na FB. Jeśli chcesz komuś dedykować jedną z piosenek, która zagram podczas kolejnego koncertu to ta nagroda temu właśnie służy. Nagroda ograniczona do maksymalnie 3 dedykacji (dla trzech różnych wpłat) podczas jednej transmisji. Dedykację ustalamy z wyprzedzeniem.

rozwiń

wybrano 15 razy (pozostało 5 z 20)

Wybieram
Wpłać 170 zł i więcej
zestaw czterech płyt Dom o Zielonych Progach
rozwiń

wybrano 34 razy (pozostało 6 z 40)

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Pizza wegetariańskia w Domaszczynie ;-)

Jedyna, niepowtarzalna pizza z Domaszczyna. Według legend i zapewnień znajomych jedna z lepszych jaką jedli ;-) Nagroda do zrealizowania po zakończeniu epidemii na wynos albo po prostu u mnie od reki ;-)

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 4 z 10)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Wycieczka po Puszczy Domaszczyńskiej

Wycieczka po Puszczy Domaszczyńskiej - znam każdy jej zakamarek i każde stare drzewo. To będzie wyprawa do miejsc, które mnie inspirują i kształtują w drodze życiowej. Nagroda do zrealizowania prawie w każdym momencie, w ramach podstawowych potrzeb człowieka

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 4 z 10)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Zagram do Ciebie piosenkę

Zagram (nagram) dla Ciebie wybraną piosenkę z mojego repertuaru, którą sobie wybierzesz ;-) Może to być prezent niespodzianka z okazji urodzin, imienin albo innego święta dla bliskiej ci osoby. Piosenkę prześlę mailem lub innym komunikatorem interentowym

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Napiszę muzykę

Napiszę muzykę do twojego wiersza, który mi prześlesz. Nagraną piosenkę prześlę mailem do Ciebie

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

Wybieram
Wpłać 1500 zł i więcej
Koncert On_line z Michałem Łangowskim

Zagram kolejny koncert on-line z Michałem Łangowskim i świat zmieni się na lepsze lub nie ;-) Napiję się z nim kawy albo inny napój gentlemanów!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Wybieram
Wpłać 1500 zł i więcej
Koncert On_line Wojtka

- zagram dla was koncert On-line ;-)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

Wybieram
Wpłać 2500 zł i więcej
Prywatny koncert

Przybędziemy do was w dowolnym do ustalenia czasie, i zagram dla Was godzinny koncert ;-)

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

686 594 zrzutki

i zebrali

449 399 906 zł

A ty na co dziś zbierasz?