id: tbpkja

Extinction Rebellion Trójmiasto

Extinction Rebellion Trójmiasto

Opis zrzutki

Działamy teraz, aby uratować naszą przyszłość

Extinction Rebellion to zdecentralizowany, międzynarodowy ruch, który stoi ponad podziałami, w którym nie ma przywódców i przywódczyń. Za pomocą aktów pokojowych obywatelskiego nieposłuszeństwa przekonuje rządy do podjęcia sprawiedliwych działań w związku z kryzysem klimatycznym i ekologicznym.

Działamy na ulicach całego świata, aby wspólnymi siłami doprowadzić do zmiany na lepsze. Jednak nie zapominamy też o inicjatywach na mniejszą skalę. Jako Extinction Rebellion Trójmiasto wspieramy działania ogólnopolskie, ale to nasze lokalne dobro i bezpieczeństwo jest dla nas na co dzień priorytetem. Protestowaliśmy m.in. pod siedzibą Gdańskiego Kuratorium Oświaty, urządzaliśmy performatywne demonstracje takie jak „Pogrzeb Prz_szłości”, „Black Friday z Extinction Rebellion”, czy akcja podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Urządzamy również spotkania otwarte ze specjalistami w zakresie nauki o klimacie. Uważamy, że wiedza i świadomość to kluczowe czynniki zmian, o które walczymy.

 

Po co w ogóle się buntować?

Każdy z nas na pewno słyszał o zmianach klimatu. Jednak przez milczenie rządów i sprzeczne informacje, wielu nie zdaje sobie z powagi sytuacji, w jakiej się obecnie znajdujemy. Sprawa jest poważna, dlatego musimy działać jak najszybciej.


 

Bez Ciebie nie uratujemy Ziemi

Ochrona klimatu dotyczy nas wszystkich i tylko podejmując wspólne kroki, jesteśmy w stanie osiągnąć sukces. Dzięki Twojej pomocy będziemy w stanie działać dalej. Jeszcze efektywniej i bardziej stanowczo. Przekazane środki wykorzystamy na zakup potrzebnych materiałów do tworzenia plakatów, banerów oraz niezbędnego sprzętu technicznego i warsztatowego. Z zebranych pieniędzy rozwiniemy także sekcję szkoleń i wsparcia działań naszych rebeliantów.

Każda kwota ma znaczenie. Dziękujemy Ci za pomoc!

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
100 zł
BK
Konrad Klepacki
100 zł
KK
Krysia
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków