id: tbpkja

Extinction Rebellion Trójmiasto

Extinction Rebellion Trójmiasto

Opis zrzutki

Działamy teraz, aby uratować naszą przyszłość

Extinction Rebellion to zdecentralizowany, międzynarodowy ruch, który stoi ponad podziałami, w którym nie ma przywódców i przywódczyń. Za pomocą aktów pokojowych obywatelskiego nieposłuszeństwa przekonuje rządy do podjęcia sprawiedliwych działań w związku z kryzysem klimatycznym i ekologicznym.

Działamy na ulicach całego świata, aby wspólnymi siłami doprowadzić do zmiany na lepsze. Jednak nie zapominamy też o inicjatywach na mniejszą skalę. Jako Extinction Rebellion Trójmiasto wspieramy działania ogólnopolskie, ale to nasze lokalne dobro i bezpieczeństwo jest dla nas na co dzień priorytetem. Protestowaliśmy m.in. pod siedzibą Gdańskiego Kuratorium Oświaty, urządzaliśmy performatywne demonstracje takie jak „Pogrzeb Prz_szłości”, „Black Friday z Extinction Rebellion”, czy akcja podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Urządzamy również spotkania otwarte ze specjalistami w zakresie nauki o klimacie. Uważamy, że wiedza i świadomość to kluczowe czynniki zmian, o które walczymy.

 

Po co w ogóle się buntować?

Każdy z nas na pewno słyszał o zmianach klimatu. Jednak przez milczenie rządów i sprzeczne informacje, wielu nie zdaje sobie z powagi sytuacji, w jakiej się obecnie znajdujemy. Sprawa jest poważna, dlatego musimy działać jak najszybciej.


 

Bez Ciebie nie uratujemy Ziemi

Ochrona klimatu dotyczy nas wszystkich i tylko podejmując wspólne kroki, jesteśmy w stanie osiągnąć sukces. Dzięki Twojej pomocy będziemy w stanie działać dalej. Jeszcze efektywniej i bardziej stanowczo. Przekazane środki wykorzystamy na zakup potrzebnych materiałów do tworzenia plakatów, banerów oraz niezbędnego sprzętu technicznego i warsztatowego. Z zebranych pieniędzy rozwiniemy także sekcję szkoleń i wsparcia działań naszych rebeliantów.

Każda kwota ma znaczenie. Dziękujemy Ci za pomoc!

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
100 zł
BK
Konrad Klepacki
100 zł
KK
Krysia
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków