id: tbu87c

Schron dla sierot w Ukrainie

Schron dla sierot w Ukrainie

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
10 720 zł
z 10 000
107%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 335 zrzutek i zebrali 1 064 608 131 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Dziś kończymy naszą zrzutkę. Jeżeli ktoś jeszcze będzie chciał wesprzeć nasze działania zapraszamy do przekazania środków na konto Fundacji Dobrowskaz.


  Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za Waszą hojność i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Razem możemy zrobić naprawdę wiele!


  Z wyrazami wdzięczności,

  Fundacja Dobrowskaz
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dom Dziecka Żywe Perły w Onufriyivce w Ukrainie potrzebuje naszej pomocy. Tym razem jest to apel o zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. Od początku wojny zaangażowaliśmy się we wsparcie tych niesamowitych dzieci - sierot, dostarczając im żywność, odzież i przede wszystkim nasze serca i uśmiechy!


Podczas naszej ostatniej wizyty dowiedzieliśmy się o nowych wytycznych władz, które nakazują, by każde miejsce, w którym przebywają dzieci wyposażyć w schron. To nie jest tylko wymóg, to absolutna konieczność. Rakiety regularnie przelatują nad ich głowami, więc nasza pomoc jest nie tylko moralnym obowiązkiem, ale również wyrazem zdrowego rozsądku.

Dlatego dziś apelujemy o wsparcie finansowe, aby przekształcić istniejący magazyn (ziemiankę) w bezpieczny schron. By to zrealizować potrzebujemy minimum 10.000 złotych. To nie tylko zapewnienie schronienia, ale także dostępu do wody, suchego prowiantu, koców, chemicznych toalet, łopat i odpowiedniej wentylacji. Sam magazyn wymaga wzmocnienia i wylania posadzki, aby stał się bezpiecznym schronem dla tych dzieci.


Wierzymy w siłę wspólnoty i w to, że razem możemy dokonać więcej. Naszym celem jest zbieranie potrzebnych środków, aby już niedługo móc osobiście je przekazać i zapewnić tym dzieciom bezpieczeństwo.


Proszę, dołączcie do naszej misji, pomóżcie nam chronić te małe Żywe Perły i dać im szansę na spokojniejszą przyszłość. Każda wpłata ma ogromne znaczenie. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla tych dzieci.


Dziękujemy za Wasze otwarte serca i wsparcie.Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 99

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Valerii Kozlov
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AL
Anna Lee-Potter
ukryta
 
Dane ukryte
4 000 zł
MC
Monika Chrzanowska
100 zł
AW
Anna Wagner
MS
Mariola
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków