id: tbwd2t

Badania i leczenie Gucia

Badania i leczenie Gucia

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
256 zł
z 2 000
12%
zakończona
31.10.2019r
9
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 907 zrzutek i zebrali 1 101 531 141 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, Nie wiem od czego zacząć. Nie umiem prosić o pomoc. Jednak tym razem muszę. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest tu wiele osób w znacznie gorszej sytuacji niż moja. Ktoś pewnie zaraz powie, że powinnam się wstydzić, ale... tu chodzi o zdrowie i życie mojego przyjaciela. W związku z tym proszę o pomoc w zebraniu pieniędzy na niezbędne badania (radiologiczne, neurologiczne, laboratoryjne) oraz konsultację ortopedyczną i późniejszą rehabilitację Gucia. Z góry dziękuję za każdą złotówkę i udostępnienia.

Gucio zasługuje na spokojną starość...

Gucio to pies, który w swoim krótkim życiu doświadczył już wiele złego. Jego pierwsi właściciele kupili go, przekonani, że jest rasowym szczeniakiem. Niestety, gdy trochę podrósł, okazało się, że jest TYLKO pięknym kundelkiem... w dodatku strasznym pieszczochem. Był z tego powodu karcony, zamykany w łazience gdy domagał się uwagi, wielokrotnie bity. W końcu jego ukochani ludzie postanowili się go pozbyć. Zagrozili, że jeśli go nie przygarniemy, w środku mroźnej zimy wywiozą go do lasu. Tak trafił do nas. Zaniedbany, niedożywiony, nieufny. Mieliśmy szukać mu nowego domu, ale zdobył nasze serca i został nowym członkiem rodziny.

Na początku sierpnia nasz kudłacz zachorował. Tylna lewa łapka niedomaga, przez co Gucio ma problemy z poruszaniem się. Z trudem załatwia swoje psie potrzeby, nie może już biegać za piłeczką i dokazywać z innymi psami. Nie wiadomo czy to echa jego młodości, problemy neurologiczne czy też bolesne początki psiej starości (ma obecnie 10 lat).

Po wstępnych badaniach lekarz weterynarii stwierdził zanik mięśni i zapisał leki, które umożliwiają codzienne funkcjonowanie Gucia. Konieczne są jednak dalsze badania radiologiczne, neurologiczne i laboratoryjne oraz konsultacja ortopedyczna i rehabilitacja. Koszt tych badań i dalszego leczenia jest bardzo wysoki i przekracza nasze skromne możliwości finansowe. Dlatego zwracam się do Państwa o pomoc w uzbieraniu niezbędnych funduszy.

Ciężko jest mi w tej chwili oszacować jaka suma będzie ostatecznie potrzebna. Na chwilę obecną potrzebne jest 250 - 300 złotych na pierwszą konsultację ortopedyczną, wykonanie rtg i leki. O dalszych badaniach i ich wynikach będę informowała na bieżąco w aktualnościach.

Będę wdzięczna za każda przekazaną złotówkę oraz udostępnienie. Może wspólnymi siłami uda się przywrócić Guciowi sprawność i przedłużyć jego psie życie o kilka dodatkowych lat.

Joanna

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

DK
Damian Karczewski
100 zł
KW
Katarzyna Krzeszowska
50 zł
JK
Janina Kostelnik
30 zł
MC
Milena Czerniak
25 zł
MP
Marek Pogoda
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
TW
Tomek Wysocki
5 zł
 
Joanna Kostelnik
1 zł

Komentarze 8

 
2500 znaków