id: tc8vm7

Pomóż uzbierać środki na busa, aby skuteczniej docierać do potrzebujących. Fundacja 3 Serca

Pomóż uzbierać środki na busa, aby skuteczniej docierać do potrzebujących. Fundacja 3 Serca

470 zł 
z 100 000 zł
0%
308 dni do końca
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pilnie potrzebny jest nam bus…

Jesteśmy fundacją, która angażuje się w pomoc nie tylko na terenie Polski, chcemy pomagać potrzebujący rodzinom tu, na miejscu, pośród naszych priorytetów znajdują się cele związane z pomocą rodzinom potrzebującym, znajdujący się w Polsce, a przede wszystkim mieszkającym na ziemi przemyskiej, ale też nieść pomoc ukraińskim rodzinom uchodzącym przed wojną (od początku wojny byliśmy na przemyskich peronach, pomagając uchodźcom). Jak do tej pory, udało nam się zorganizować pomoc humanitarną na kilkadziesiąt tysięcy złotych dla rodzin tutaj w Polsce, ale i uchodźców przebywających  na Ukrainie, jak choćby we Lwowskiej szkole nr 92 oraz dla uczniów tej szkoły. Przygotowujemy kolejną pomoc tym razem do Żółkwi.

Na dzień dzisiejszy wszelkie czynności przewozowe robimy własnymi autami, jednak nie jest to wystarczające, aby skutecznie pomagać potrzebujemy własnego środka lokomocji. Aby docierać dalej i skuteczniej, na dzień dzisiejszy jesteśmy skazani na wynajem busa lub własne auta, które nie spełniają najlepiej zadań. Zatem chcemy zakupić bus, aby ten mógł w wieloraki sposób służyć ludziom potrzebujący (m.in. do ich przewozu) oraz do dostarczania pomocy humanitarnej itp. Potrzeb jest bardzo wiele i nie zanosi się na to, aby rozpętany konflikt miał się szybko zakończyć, a przynajmniej jego skutki, z którymi zmaga się wielu ludzi, także w Polsce są daleko idące i będą wymagać pomocy długofalowej.  

Nikt tutaj w Przemyślu nie spodziewał się wojny, ponieważ każdy miał jednak nadzieję, że najgorsze się nie wydarzy. Nie spodziewaliśmy się też, że Przemyśl znajdzie się w  światowym centrum wydarzeń, związanych z pomocą humanitarną uchodźcom - ukraińskim rodzinom.

Zakładając w ubiegłym roku naszą Fundacje 3 Serca, mieliśmy ogromne pragnienie niesienia skutecznej pomocy, docierania do najbardziej potrzebujących, dawaliśmy sobie czas na spokojny start. Wydarzenia potoczyły jednak błyskawicznie, nie było na co czekać, dlatego my także rzuciliśmy się w wir pracy na rzecz potrzebujących rodzin uchodzących przed wojną.

Wojna jest wielkim dramatem, nie tylko dla Ukraińców, ale i dla każdego, kto choć raz zobaczył dramat uchodzących przed wojna kobiet, dzieci, ludzi starszych. Jako Fundacja działamy w Przemyślu i jesteśmy na pierwszej linii tej pomocy, która uruchomiła w Polsce tysiące serc. Bezpośrednio docieramy do potrzebujących tu w Przemyślu i na Ukrainie.

Będziemy wdzięczni za każdy złożony datek na ten cel. Bóg zapłać!


Zdjęcie jest poglądowe, przedstawia wizualizację przykładowego busa, na którego zbieramy środki.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 206 zrzutek

i zebrali

808 885 545 zł

A ty na co dziś zbierasz?