Terapia Protonowa - Pomóż mojej Mamie wygrać z nowotworem mózgu ID: tcbw3n

Terapia Protonowa - Pomóż mojej Mamie wygrać z nowotworem mózgu ID: tcbw3n

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

125 025 zł z 150 000 zł

83%

125 025 zł

125 025 zł

z 150 000 zł

49 dni

49 dni

do końca

1013

1013

wspierających
83%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 5

 • W dalszym ciągu suplementujemy ją na maxa, aby nie czuła bólu, aby zapewnić jej jak największy komfort psychiczny. Koszta które ponosimy : leki / pieluchy / chusteczki / podkłady / środki do pielęgnacji / suplementy - nie ukrywamy są wysokie, dlatego zrzutka ciągle trwa. Dziękujemy za każdą pomoc, dziękujemy za szansę, dziękujemy za to że wciąż z Nami jesteście za te ciepłe słowa nadziei, za modlitwę Dzięki Waszemu wsparciu jest nam łatwiej przejść przez tą drogę - cholernie ciężką drogę o zdrowie mamy. Wierzymy w cud. Walka jeszcze się nie skończyła, po prostu rzucono nam kolejne kłody pod nogi, ale wierzymy że i te damy radę przeskoczyć. Jeszcze będzie dobrze !!! 
  Dziękujemy ❤️
  Czytaj więcej
 • Łatwiej jest coś powiedzieć kiedy wszystko zmierza w dobrym kierunku... gorzej gdy jednak niestety tak nie jest :( 
  Dzięki Wam mama dostała szansę na powrót do zdrowia. Terapia protonowa odbyła się bez żadnych przykrych niespodzianek, mama dzielnie ją zniosła a poprawa neurologiczna jak i ruchowa która po niej nastąpiła dała nam ogromne nadzieje na to, że mama wyjdzie z tej choroby. Jednak nie było Nam dane tym stanem cieszyć się jak najdłużej. Nowotwór zaczął znowu rosnąć wszystko co mama odzyskała po terapii straciła niemal w 2 tygodnie. Teraz mama już tylko leży, nie mówi...
  Czytaj więcej
 • image
  Czytaj więcej
 • Od paru dni siedzę i myślę co Wam tutaj napisać. Już nie znajduje słów, aby wyrazić jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni ???? . Wspieracie Mamcie całym sercem, ale i o Nas nie zapominacie ! Mamy w Was ogromne oparcie, tyle ciepłych słów, tyle zaciśniętych kciuków, tyle bezinteresownej pomocy ✊???? Cała Nasza rodzina bardzo mocno Wam DZIĘKUJE !! ❤️
  Czytaj więcej
 • Bardzo Dziękuuuuuujeeeeemyyyyy za każdą wpłatę !!!
  Jesteście NIESAMOWICI !!
  Razem uratujemy moją Mamcię !
  zapraszam również na licytacje prowadzone na grupie FB cały dochód z licytacji przeznaczony jest na leczenie , leki i terapie która uratuje jej życie.
  https://www.facebook.com/groups/777357366095494/
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witam nazywam się Irena Szpyt mam 53 lata...a tak naprawdę mam na imię Diana i jestem jej córką. 

Piszę do Was w jej imieniu, ponieważ Mama nie jest już w stanie samodzielnie pisać.

Opiszę Wam z czym się zmagamy w formie pamiętnika bo mam nadzieję że to co się Nam przytrafiło będzie tylko niemiłym wspomnieniem, a cała ta historia zakończy się happy endem.


01.12.2019 r


Jadąc z Darłowa ( tam mieszkają rodzice ) do Sobótki ( tu mieszkam ja z mężem i dzieckiem ) zauważyłam zmiany w zachowaniu mamy. Przez całą drogę praktycznie nic nie mówiła, zapominała słów, pogorszyła jej się pamięć do tego stopnia że zapominała nawet jak mam na imię. Nie czekając, będąc już we Wrocławiu zawieźliśmy mamę na SOR i tam moje życie wywróciło się do góry nogami. Po wykonaniu TK została postawiona wstępna diagnoza : nowotwór złośliwy mózgu na lewym płacie czołowym. 


08-27.12.2019 r


Badania, badania i jeszcze raz badania, stan mamy bez zmian jedynie stała się bardziej apatyczna, zaczęła funkcjonować na niskich obrotach i pojawiły się problemy z chodzeniem. 08.12 rezonans potwierdził 2 guzy 1.7cm a obok mniejszy 1.3cm. 16.12 została wykonana biopsja wyniki z 27.12 potwierdziły najgorsze... Glejak gwiaździak anaplastyczny IIIst wg WHO.


28.12 do dziś


Rozpoczęła się walka o życie mamy. wizyta za wizytą u neurochirurgów : Wrocław, Bydgoszcz, Poznań i jedna ta sama opinia : nowotwór nieoperacyjny. Co nam pozostało ? Standardowa procedura... radioterapia + chemioterapia, uda się lub nie. Nie od dziś wiadomo że internet to potężna skarbnica wiedzy i informacji, więc nie czekając ani chwili bo czasu mamy coraz mniej zaczęliśmy szukać innych rozwiązań i tak oto trafiliśmy tutaj. 


Jest szansa na uratowanie Jej życia ! 


Glejak to bardzo nierówny przeciwnik, ale są metody, jest sposób na to aby zabić go od środka zanim on zabije mamę. 


1.Terapia NANOTHERM - metoda leczenia guzów mózgu za pomocą nanocząsteczek


2.Gamma Knife - mało inwazyjna metoda leczenia guzów mózgu - już nie aktualne otrzymaliśmy dzisiaj odmowę...


3.Protonoterapia - innowacyjna metoda leczenia nowotworów - TO JEST NASZA NAJWIĘKSZA SZANSA !!!


Są to bardzo obiecujące terapie, dzięki którym mama wyzdrowieje, będzie mogła znowu mówić i chodzić, a przede wszystkim które spowodują wewnętrzny rozpad nowotworu.


Wiemy z czym mamy doczynienia, podstępny glejak w trzecim stadium złośliwości może ulec mutacji do czwartego stopnia, dlatego Walczymy o każdą chwilę, każdą sekundę i mamy nadzieję, że te wspaniałe przepełnione miłością chwile jeszcze do Nas wrócą.


Do tej pory myśleliśmy że podołamy finansowo. Rodzice zamieszkali u Nas pod Wrocławiem z racji bliskiej lokalizacji do szpitala lub ośrodka onkologicznego. Jak wiadomo w rodzinie siła, razem jesteśmy w stanie znieść więcej i pomóc mamie jeszcze bardziej. Jednak nie ukrywamy terapie, dojazdy i leki pomagające podnieść komfort jej życia to spory wydatek, ale dzięki nim mama nie ma nagłych padaczek i nie odczuwa bólu i tak znaleźliśmy się w tym miejscu prosząc, ba ! błagając o pomoc. Mama jest silna chce żyć ! Ma dopiero 53 lata jeszcze tyle cudownych chwil przed Nią. Nie wyobrażam sobie że nie miałaby szansy patrzeć jak jej wnuk wyrasta na ( mam nadzieję ;) ) wspaniałego człowieka. Nie wyobrażam sobie taty nie mając przy sobie swojej największej szkolnej miłości u boku. Nie wyobrażam sobie ze już nigdy nie usłyszałabym jej głosu...


Każda złotówka jest na wagę złota.


Piszę w imieniu Moim, Taty, Brata, Zięcia, Wnuka, oraz całej Naszej Rodziny na którą wiadomość o chorobie spłynęła jak grom z jasnego nieba. Błagamy o pomoc i dziękujemy za każdą wpłatę. Życzymy Wszystkim Chorym - w tym mojej mamie szybkiego powrotu do zdrowia

Każdy zasługuje na długie i szczęśliwe życie .

Pozdrawiam Diana


FUNPAGE - tutaj możesz śledzić naszą walkę z nowotworem !

https://m.facebook.com/IRENKAVSGLEJAK/?tsid=0.7621645560334992&source=result

Wpłacający1013

 
Dane ukryte
25 zł
TS
Teresa Skawińska
74 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AK
Agnieszka Koricka
75 zł
UM
Urszula Michalska
50 zł
EP
Emilia Przewosnik
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
A
Agnieszka Piotrowska
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MZ
Mariusz z liceum
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze58

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

539 259 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?