“Na rehabilitację ” ID: tch3ch

“Na rehabilitację ” ID: tch3ch

20 100 zł z 25 000 zł

80%

20 100 zł

20 100 zł

z 25 000 zł

43 dni

43 dni

do końca

181

181

wspierających
80%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pomóżmy naszemu trenerowi Rafałowi odzyskać zdrowie i stanąć na nogi!

Kochani, wszyscy, którzy czytacie ten tekst. Jeżeli tutaj jesteście to znaczy, że nie obcy jest Wam los innych ludzi. Dziękuję Wam z całego serca i proszę o wsparcie zbiórki na leczenie Rafała Goraja.

4 Listopada 2019 roku Rafał został zabrany do szpitala bardzo ciężkim stanie, przez zatrzymanie akcji serca, doszło do niedotlenienia mózgu oraz problem niewydolność wielonarządowy. Rafał został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną u trzymywał się w niej prawie miesiąc.

Rafał obecnie znajduje się w Ośrodku w Krakowie zajmujący się osobami które nie są w stanie samodzielnie oddychać i funkcjonować. W obecnej sytuacji spowodowanej pandemią Covida najbliższa rodzina ma możliwość spotkań z Rafałem tylko poprzez Skype. Głównym celem zbiórki będzie dodatkowa prywatna rehabilitacja oraz koszty związane z przebywaniem w tym Ośrodku. Niestety rodzina Rafała nie jest w stanie sama w całości pokryć kosztów prywatnej rehabilitacji oraz pobytu w ośrodku. Bardzo Was proszę w imieniu Rafała i jego rodziny, o wsparcie jego w tym trudnym czasie. Każda wpłata sprawia, że Rafał z każdym dniem czuje się coraz lepiej dzięki codziennej rehabilitacji i opieki w ośrodku. 

Rafał na co dzień jest wspaniałym i cenionym trenerem piłki nożnej, angażuje się w życie drużyny, jest lubiany przez swoich zawodników i trenerów. Wszędzie tam gdzie jest potrzebna pomoc jest Rafał . Wiele razy sam organizował turnieje charytatywne żeby wesprzeć tych, którzy sami nie mogą sobie pomóc. Wierzę, że ludzkie serca nie są obojętne na cierpienie i potrzeby innych dlatego ośmielam się Was prosić o pomoc i wierzę, że razem pomożemy Rafałowi wyjść z tej trudnej, życiowej sytuacji.

Dziękuję za każdą wpłatę

Wpłacający181

AB
Andrzej Borkowski
1 131 zł
RS
Robert Stępień
1 000 zł
RK
Rajmund Kula
500 zł
KS
Krzysztof sobieraj
500 zł
MR
Michał Relidzynski
500 zł
PZ
Piotr Z
500 zł
PK
Paulina Kwiatkowska
500 zł
AS
Artur Szczepaniak
500 zł
BL
Bartosz Lulkowski
500 zł
MO
Marcin Oliwkiewicz
500 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

570 474 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?