id: tcyghh

Młodzi grają Ciechowskiego w ramach In Memoriam XX Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego - zrzutka koncertowa

Młodzi grają Ciechowskiego w ramach In Memoriam XX Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego - zrzutka koncertowa

4 586 zł 
z 60 000 zł
7%
zakończona 15.06.2021r
46 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

28 sierpnia 2021 roku w Tczewie odbędzie się In Memoriam XX Festiwal Grzegorza Ciechowskiego. W trakcie jubileuszowego koncertu młodzi artyści, tak jak przez ostatnie 20 lat, będą interpretować piosenki i teksty Grzegorza Ciechowskiego i zespołu Republika. Spotkajmy się w Tczewie - rodzinnym miejscu artysty, by na nowo odkrywać jego twórczość! Wokół festiwalu powstała prawdziwa społeczność fanów i miłośników muzyki Grzegorza. Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy, w zamian oferując nagrody.


Festiwal organizowany jest od 2002 roku. Impreza od początku upowszechnia twórczość Grzegorza Ciechowskiego i promuje młodych twórców. Grzegorz Ciechowski był poetą, muzykiem, kompozytorem, producentem muzycznym, współtwórcą kultowej „Republiki”. Pisał i komponował nie tylko dla „Republiki”, ale dla wielu różnych artystów. Jego utwory są obecnie kanonem polskiej muzyki rockowej, popularnej. Tworzył i występował również jako Obywatel GC czy Grzegorz z Ciechowa. Inicjatorem i organizatorem festiwalu jest od początku kolega artysty z lat szkolnych i animator kultury - Józef Golicki.

ccff00efde7ddfdf.jpegO tym, że twórczość Obywatela GC i Republiki można cały czas odkrywać na nowo, świadczy fakt, że na przestrzeni lat usłyszeliśmy prawie wszystkie gatunki muzyczne. Rock, hip-hop, a nawet chór - wszystkie wykonania zawsze utwierdzały nas w przekonaniu, że ta muzyka jest uniwersalna, nie starzeje się, a więc jest WIELKA i warto pokazywać ją nowym pokoleniom.

kb489384c532f880.jpeg

W trakcie IN MEMORIAM występowały także gwiazdy: Sztywny Pal Azji, Kayah, Krzysztof Zalewski, Ralph Kamiński, Tomek Makowiecki, Natalia Przybysz, Monika Brodka, Igor Herbut, Natalia Nykiel, Maciej Maleńczuk, Paulina Przybysz, czy Myslovitz.

z74c13caac5cf103.jpegPrace nad koncertem „Młodzi artyści interpretują piosenki Grzegorza Ciechowskiego” już się rozpoczęły. Spośród wielu utalentowanych, znanych twórców zostaną wybrani wokaliści, bądź zespoły, które opracują, zaaranżują utwory z repertuaru Grzegorza Ciechowskiego. Ostateczny kształt piosenki przyjmą po wspólnych próbach z zespołem lub orkiestrą festiwalową w Tczewie.

mdc995183db555ca.jpeg

Podczas tegorocznego Festiwalu odbędą się, między innymi, koncert finałowy XV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego, wystawa multimedialna podsumowująca dotychczasowe edycje imprezy, uliczne zdarzenia artystyczne (happeningi, flashmoby), różne koncerty promujące twórczość Grzegorza Ciechowskiego. Głównym organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie „Pro-Art”. Więcej informacji o wszystkich działaniach festiwalowych od 2002 roku znajdziecie na stronie www.festiwalciechowskiego.pl

hd21d0aeae527987.jpegCO SFINANSUJEMY


Festiwal co roku jest olbrzymim przedsięwzięciem logistyczno-fundraisingowym. Liczymy, że za pośrednictwem zrzutki uda nam się zebrać środki na zapewnienie wynagrodzeń artystom oraz pokrycie kosztów produkcji. Fundusze będą przeznaczone na opłacenie honorariów zespołu festiwalowego (orkiestry festiwalowej), artystów (wokalistów, muzyków) biorących udział w koncercie, uiszczenie opłat ZAiKS (10% honorariów) za utwory wykonywane podczas koncertu, pokrycie kosztów noclegów i posiłków wykonawców. Wszystkie wydatki techniczne (wynajem sprzętu i urządzeń, nagłośnienie, oświetlenie) i związane z ochroną artystów oraz publiczności zostaną uregulowane z innych środków.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 46

ZT
Zbigniew Trzebniak
500 zł
RG
RYSZARD GDANIEC
300 zł
MM
Marcin Michalek
300 zł
JM
250 zł
WG
Wojtek GD
250 zł
MA
Mariola Akermann
200 zł
AD
Adam Dobrowolski
200 zł
IS
Izabela Staniszewska
150 zł
MI
Marek i Marzenna Modrzejewscy
150 zł
GS
Grzegorz Sieradzki
120 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 15 zł i więcej
Dziękujemy, że wierzysz w nasze wydarzenie!

Każdy grosz się liczy! Dziękujemy za wsparcie, za 15 złotych możesz liczyć na podziękowania na facebooku, no i oczywiście jesteś częścią tego niezwykłego wydarzenia!

rozwiń

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Festiwalowy długopis

Dziękujemy, za wsparcie w wysokości 30 złotych otrzymasz od nas długopis brandowany znakami Festiwalu. Może to dzięki niemu napiszesz swoją pierwszą piosenkę lub wiersz?

rozwiń

wybrano 11 razy

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
Festiwalowy notes z długopisem z logo festiwalu

60 złotych! Robi się poważnie! W podziękowaniu za Twoje wsparcie możemy sprezentować Ci notes z długopisem. Niech logo festiwalu towarzyszy Ci na co dzień!

rozwiń

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 120 zł i więcej
Uchwyt teleskopowy SELFIE CLICK z logo Festiwalu

120 złotych to bardzo dużo! Dziękujemy i w zamian za Twoje wsparcie możemy zapewnić Ci wspomnienia w postaci zdjęć, które wykonasz dzięki uchwytowi teleskopowemu! Liczy się perspektywa! Logo festiwalu zapewnione

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Połączenie tradycji z nowoczesnością - długopis z pamięcią USB 16GB

Za taką kwotę w podziękowaniu przekazujemy funkcjonalny gadżet - długopis z pamięcią USB. Dzięki niemu napisany tekst możesz zanieść do wydruku lub zawsze mieć przy sobie! Oczywiście będzie on miał logo festiwalu.

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Unikatowy zapis koncertu finałowego Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego + koszulka festiwalowa!

Mamy bardzo obszerne archiwum, a na scenie przez 20 lat działo się naprawdę dużo. Za to wsparcie otrzymasz zapis jednego z finałowych koncertów na płycie DVD. Niech wspomnienia grają znowu!

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Książka Anny Sztuczki i Krzysztofa Janiszewskiego "My lunatycy - rzecz o Republice" z autografami autorów.

576 stron wywiadów z których wyłania się zupełnie wyjątkowy obraz kultowego zespołu "Republika". Książka stworzona przez fanów dla fanów, czyli dla Ciebie! Za tę wpłatę możesz liczyć także na autografy!

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 400 zł i więcej
Fotografia festiwalowa w paspartout z dedykacją autora zdjęcia i organizatora Festiwalu

W trakcie każdej z edycji powstało mnóstwo zdjęć. Zdolni fotograficy uchwycili niezwykłe momenty, a Ty możesz któryś z kadrów powiesić u siebie w domu!

rozwiń
Wpłać 500 zł i więcej
Rezerwowane, honorowe miejsce podczas koncertu. Podziękowanie wręczone na scenie w trakcie Festiwalu.

Ta wpłata przynosi status Gościa Honorowego. Wraz z podziękowanie do rąk własnych trafi także koszulka festiwalowa. Może uda się powiedzieć także kilka słów do mikrofonu?

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 2500 zł i więcej
Zestaw Mecenasa / Mecenaski Koncertu

Kwota czterocyfrowa to już naprawdę solidny % kwoty docelowej! Za taką wpłatę czeka Cię umieszczenie imienia i nazwiska lub nazwy firmy wśród mecenasów koncertu: na stronie internetowej Festiwalu, na facebooku festiwalowym, w materiałach promocyjnych, a także odczytanie imienia i nazwiska lub nazwy firmy ze sceny. W trakcie koncertu nastąpi wręczenie pisemnego, imiennego podziękowania, a występy będzie można obejrzeć z rezerwowanego, honorowego miejsca.


rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

863 115 zrzutek

i zebrali

759 066 393 zł

A ty na co dziś zbierasz?