Wpłać na zrzutkę: Młodzi grają Ciechowskiego w ramach In Memoriam XX Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego - zrzutka koncertowa

JG
Józef Golicki
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Dziękujemy, że wierzysz w nasze wydarzenie!

  Każdy grosz się liczy! Dziękujemy za wsparcie, za 15 złotych możesz liczyć na podziękowania na facebooku, no i oczywiście jesteś częścią tego niezwykłego wydarzenia!

  rozwiń
 • Festiwalowy długopis

  Dziękujemy, za wsparcie w wysokości 30 złotych otrzymasz od nas długopis brandowany znakami Festiwalu. Może to dzięki niemu napiszesz swoją pierwszą piosenkę lub wiersz?

  rozwiń
 • Festiwalowy notes z długopisem z logo festiwalu

  60 złotych! Robi się poważnie! W podziękowaniu za Twoje wsparcie możemy sprezentować Ci notes z długopisem. Niech logo festiwalu towarzyszy Ci na co dzień!

  rozwiń
 • Uchwyt teleskopowy SELFIE CLICK z logo Festiwalu

  120 złotych to bardzo dużo! Dziękujemy i w zamian za Twoje wsparcie możemy zapewnić Ci wspomnienia w postaci zdjęć, które wykonasz dzięki uchwytowi teleskopowemu! Liczy się perspektywa! Logo festiwalu zapewnione

  rozwiń
 • Połączenie tradycji z nowoczesnością - długopis z pamięcią USB 16GB

  Za taką kwotę w podziękowaniu przekazujemy funkcjonalny gadżet - długopis z pamięcią USB. Dzięki niemu napisany tekst możesz zanieść do wydruku lub zawsze mieć przy sobie! Oczywiście będzie on miał logo festiwalu.

  rozwiń
 • Unikatowy zapis koncertu finałowego Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego + koszulka festiwalowa!

  Mamy bardzo obszerne archiwum, a na scenie przez 20 lat działo się naprawdę dużo. Za to wsparcie otrzymasz zapis jednego z finałowych koncertów na płycie DVD. Niech wspomnienia grają znowu!

  rozwiń
 • Książka Anny Sztuczki i Krzysztofa Janiszewskiego "My lunatycy - rzecz o Republice" z autografami autorów.

  576 stron wywiadów z których wyłania się zupełnie wyjątkowy obraz kultowego zespołu "Republika". Książka stworzona przez fanów dla fanów, czyli dla Ciebie! Za tę wpłatę możesz liczyć także na autografy!

  rozwiń
 • Fotografia festiwalowa w paspartout z dedykacją autora zdjęcia i organizatora Festiwalu

  W trakcie każdej z edycji powstało mnóstwo zdjęć. Zdolni fotograficy uchwycili niezwykłe momenty, a Ty możesz któryś z kadrów powiesić u siebie w domu!

  rozwiń
 • Rezerwowane, honorowe miejsce podczas koncertu. Podziękowanie wręczone na scenie w trakcie Festiwalu.

  Ta wpłata przynosi status Gościa Honorowego. Wraz z podziękowanie do rąk własnych trafi także koszulka festiwalowa. Może uda się powiedzieć także kilka słów do mikrofonu?

  rozwiń
 • Zestaw Mecenasa / Mecenaski Koncertu

  Kwota czterocyfrowa to już naprawdę solidny % kwoty docelowej! Za taką wpłatę czeka Cię umieszczenie imienia i nazwiska lub nazwy firmy wśród mecenasów koncertu: na stronie internetowej Festiwalu, na facebooku festiwalowym, w materiałach promocyjnych, a także odczytanie imienia i nazwiska lub nazwy firmy ze sceny. W trakcie koncertu nastąpi wręczenie pisemnego, imiennego podziękowania, a występy będzie można obejrzeć z rezerwowanego, honorowego miejsca.


  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.