id: tda6e6

Ubierzmy swoją drużynę LKS Wisła Strumień - 100 Lecie Klubu.

Ubierzmy swoją drużynę LKS Wisła Strumień - 100 Lecie Klubu.

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
7 150 zł 
z 7 000
102%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 3 nagrody / oferty!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 912 033 zrzutki i zebrali 873 799 428 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

100 Letnia Historia tak małego klubu jakim jest Wisła Strumień, zobowiązuje nas do tego abyśmy wspólnie jako lokalna społeczność naszej miejscowości, zadbali o to aby nasza drużyna poza godnym reprezentowaniem nas na szczeblu Ligi Okręgowej, godnie wyglądała.

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy kochają swoje małem miasto i klub. Dla nas Wisła to więcej niż klub. Tu poznaliśmy wspaniałych ludzi poniekąd wychowaliśmy się, dlatego robimy wszystko, żeby swoim działaniem pomóc klubowi jak tylko możemy. Kiedyś ktoś powiedział, że kibicowanie tak małemu klubowi to życie marzeniami. Więc my te marzenia chcemy spełniać!

Dlatego zwracamy się do was, sympatycy, kibice, małe lokalne firmy, duże przedsiębiorstwa abyście wspomogli tą zbiórkę która na celu ma zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla drużyny seniorskiej Wisły Strumień. Ja jako kibic, jestem z klubem na dobre i złe, staram się pomagać klubowi jak tylko mogę. Dzięki mnie możecie zobaczyć jak działa bardzo dobrze rozwinięty FP Wisły Strumień. Pomimo swojej pracy zawodowej, ja i kilku moich kolegów staramy się aby klub dobrze funkcjonował. W roku 2020 obchodzimy 100 lecie istnienia. Plany mamy ogromne, jednak żeby to zostało zrealizowane potrzebna jest WASZA pomoc. Pierwszy etap jaki chcemy zrealizować to zbiórka pieniędzy na zakup "garderoby" dla naszej pierwszej drużyny. Nie ukrywamy, chłopaki jadąc na mecz, trening, jadą w swoich prywatnych rzeczach, a MY chcemy aby wyglądali jak drużyna. Z uwagi na to że klub ma naprawdę sporo innych wydatków - najprościej mówiąc nie stać nas na to aby zakupić takie rzeczy, jak koszulki treningowe, ortaliony, czy torby piłkarskie. A chcemy aby to Drużyna i chłopaki w jakiś sposób czuli się że te podstawowe rzeczy jakim jest ubiór mieli zapewnione. Dla niektórych jest to błacha sprawa, jednak dla nas jest to priorytetem.

Dlatego jeżeli TY chciałbyś wesprzeć nas w tym działaniu, prosimy o wpłatę. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Wiemy że jest wiele potrzebniejszych potrzeb, ale będzie nam bardzo miło.

Wpłacać można dowolne Kwoty:

Wstępny Kosztorys i Ceny:

1383,80 zł - torby piłkarskie z podwójnym dnem sztuk 22

899,80 zł - ortaliony (przeciwdeszczowe treningowe, rozgrzewkowe) sztuk 22

1449,80 zł - bluzy dla pierwszej drużyny ( okres jesień / wiosna ) sztuk 22

327,80 zł – koszulki treningowe/ rozgrzewkowe sztuk 22

748 zł - koszulka polo (okres letnio/ wczesno jesienny) sztuk 22

----------------

4808.20 zł

Pozostaje - 2191,80 zł - które przeznaczymy na zakup koszulek z okazji 100 lecia klubu ( w których będą występować zawodnicy Wisły Strumień w rozgrywkach rundy Wiosennej i przyszłym sezonie)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 3 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Twoje Imię i Nazwisko na koszulce

Z okazji 100 Lecia Klubu Sportowego - twoje imię i nazwisko pojawi się na koszulce Wisły Strumień

od 10 zł

Kupione 22 z 1000

Zakończona
Dla Firm - Reklama

Reklama na FP Wisły Strumień, w postaci podziękowań na zakończenie zbiórki

od 100 zł

Kupione 3 z 1000

Zakończona
Dla Firm - Reklama Tydzień Meczowy

Reklama na FP Wisły Strumień, w postaci Baneru, w tygodniu poprzedzającym spotkanie, wzmianki na zapowiedziach, grafikach, oraz w dniu meczowym Sponsor Meczu

od 300 zł

Kupione 1 z 1000

Zakończona

Wpłaty 49

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków