id: tdd8nt

Za Miesiąc Możemy Stracić Dom w Krynicy Morskiej

Za Miesiąc Możemy Stracić Dom w Krynicy Morskiej

49 635 zł 
z 60 000 zł
82%
12 dni do końca
261 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

NIE CHCEMY STRACIĆ DACHU NAD GŁOWĄ

I ZOSTAĆ BEZDOMNYMI, A SYTUACJA JEST DRAMATYCZNA !!!

KRYNICA MORSKA 

 

Jesteśmy braćmi, którzy stoją na progu dorosłego życia i mamy gotowość i determinację żeby zrobić wszystko aby nie stracić naszego rodzinnego domu. 

Jeden z nas kończy właśnie liceum i zaraz będzie pisał maturę a drugi kończy szkołę zawodową. Uczymy się i pracujemy aby w uczciwy sposób zarobić pieniądze na swoje utrzymanie. Wiemy, że tylko dzięki ukończonym szkołom mamy szansę na normalne życie. 

Co się wydarzyło: 

Byliśmy normalną tradycyjną polską rodziną, nigdy w domu nie było zbyt dużo pieniędzy ale rodzice bardzo się starali zadbać o nasze wychowanie i bezpieczeństwo. Pewnego dnia rodzice podjęli decyzje o rozwodzie a my zostaliśmy z mamą. Niestety ok 2 lata temu nasza mama porzuciła nas dla nowego partnera. Nie dość, że odeszła zabierając dużą część wyposażenia domu  to jeszcze bez naszej wiedzy sprzedała nasz rodzinny dom. Przebywamy jeszcze w budynku, który prawnie nie jest już naszą własnością. Nie wiadomo jak długo będziemy mieli jeszcze taką możliwość. Nowy właścicielzażądał eksmisji, nakazując wyprowadzenie się w krótkim czasie. Dzięki pomocy instytucji i życzliwych nam ludzi sprawa trafiła do sądu. Po bardzo trudnych sądowych rozprawach teraz w maju pojawiła się szansa na odzyskanie domu. Szansa ale także ogromne wyzwanie. Nowy właściciel domu zażądał 120 000 zł za wykupienie mieszkania rozkładając przy sądowej ugodzie te sumę na dwie części. Tak wiec do końca czerwca 2022 mamy wpłacić 60 000 zł i za rok do końca czerwca 2023 roku mamy wpłacić drugie 60 000 zł. 

Sami teraz w tak krótkim czasie nie zarobimy takich pieniędzy. Prosimy Państwa o pomoc, o każdą nawet najdrobniejszą wpłatę. Do końca czerwca musimy wpłacić 60 000 zł. 

Pieniądze na kolejną ratę zarobimy sami. Teraz skończymy szkoły i cały rok będziemy wszelkimi siłami pracować aby zarobić na spłatę. Wierzymy, że dzięki Państwa dobroci i naszej uczciwości i determinacji to się uda. Ten dom to jedyna nasza bezpieczna przystań, to miejsce gdzie jest cały nasz bezpieczny świat.

 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 261

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MD
Jezu Ty się tym zajmij
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

863 961 zrzutek

i zebrali

760 485 600 zł

A ty na co dziś zbierasz?