id: tdd8nt

Za Miesiąc Możemy Stracić Dom w Krynicy Morskiej

Za Miesiąc Możemy Stracić Dom w Krynicy Morskiej

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
63 472 zł 
z 120 000
52%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

 • Uzbieraliśmy Na Pierwszą Ratę !! Teraz Zbieramy Na Kolejną !!
  Dziękujemy każdemu ♥️
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Bardzo Serdecznie dziękujemy każdemu kto wpłacił darowiznę !!!
  Dzięki Państwa pomocy udało nam się uzbierać i wpłacić 60 tysięcy za pierwszą ratę w 2 miesiące ♥️ teraz zbieramy następne 60 tyś na kolejną ratę 
  Dziękujemy 🙏
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

NIE CHCEMY STRACIĆ DACHU NAD GŁOWĄ

I ZOSTAĆ BEZDOMNYMI, A SYTUACJA JEST DRAMATYCZNA !!!

KRYNICA MORSKA 

 

Jesteśmy braćmi, którzy stoją na progu dorosłego życia i mamy gotowość i determinację żeby zrobić wszystko aby nie stracić naszego rodzinnego domu. 

Jeden z nas kończy właśnie liceum i zaraz będzie pisał maturę a drugi kończy szkołę zawodową. Uczymy się i pracujemy aby w uczciwy sposób zarobić pieniądze na swoje utrzymanie. Wiemy, że tylko dzięki ukończonym szkołom mamy szansę na normalne życie. 

Co się wydarzyło: 

Byliśmy normalną tradycyjną polską rodziną, nigdy w domu nie było zbyt dużo pieniędzy ale rodzice bardzo się starali zadbać o nasze wychowanie i bezpieczeństwo. Pewnego dnia rodzice podjęli decyzje o rozwodzie a my zostaliśmy z mamą. Niestety ok 2 lata temu nasza mama porzuciła nas dla nowego partnera. Nie dość, że odeszła zabierając dużą część wyposażenia domu  to jeszcze bez naszej wiedzy sprzedała nasz rodzinny dom. Przebywamy jeszcze w budynku, który prawnie nie jest już naszą własnością. Nie wiadomo jak długo będziemy mieli jeszcze taką możliwość. Nowy właścicielzażądał eksmisji, nakazując wyprowadzenie się w krótkim czasie. Dzięki pomocy instytucji i życzliwych nam ludzi sprawa trafiła do sądu. Po bardzo trudnych sądowych rozprawach teraz w maju pojawiła się szansa na odzyskanie domu. Szansa ale także ogromne wyzwanie. Nowy właściciel domu zażądał 120 000 zł za wykupienie mieszkania rozkładając przy sądowej ugodzie te sumę na dwie części. Tak wiec do końca czerwca 2022 mamy wpłacić 60 000 zł i za rok do końca czerwca 2023 roku mamy wpłacić drugie 60 000 zł. 

Sami teraz w tak krótkim czasie nie zarobimy takich pieniędzy. Prosimy Państwa o pomoc, o każdą nawet najdrobniejszą wpłatę. Do końca czerwca musimy wpłacić 60 000 zł. 

Pieniądze na kolejną ratę zarobimy sami. Teraz skończymy szkoły i cały rok będziemy wszelkimi siłami pracować aby zarobić na spłatę. Wierzymy, że dzięki Państwa dobroci i naszej uczciwości i determinacji to się uda. Ten dom to jedyna nasza bezpieczna przystań, to miejsce gdzie jest cały nasz bezpieczny świat.

 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 545

preloader

Komentarze 20

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 226 zrzutek

i zebrali

837 830 658 zł

A ty na co dziś zbierasz?