id: tdtw3n

DRUGIE, LEPSZE JUTRO/POMOC DLA CUDOWNEGO KONIA

DRUGIE, LEPSZE JUTRO/POMOC DLA CUDOWNEGO KONIA

Nasi użytkownicy założyli 1 015 776 zrzutek i zebrali 1 063 352 744 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Łzy same napływają do oczu.. Starszy, zabiedzony, niepotrzebny już piękny koń, wystawiony na ostatnią drogę i pewną śmierć. Pojechałam głównie dla małego konika, ale widząc Habita, tą prawdę w oczach i chęć życia, nie mogłam zrobić inaczej. Przywiozlam je wczoraj, a już je kocham jakbym znała je całe życie.


Zwracam się do Was z ogromną prośbą, czuje że koszty mogą mnie przerosnac, ale chce dla niego walczyć. O jego lepsze jutro. Żeby każdy jego dzień był lepszy od poprzedniego. Żeby znów mógł być takim pięknym koniem jak wcześniej. Będzie ciężko, ale wiem że warto. Nie spodziewałam się tego, była to decyzja z chwili, żeby nie żyć z świadomością że mogłam, ale go nie uratowalam. Każda złotówka się liczy, koszty będą ogromne i choć mała cegiełka przyda się żebyśmy wspólnie dali mu drugą szansę na nowy start.

Będą też potrzebne kilka rzeczy: derka siatkową 145, maska na owady full, derka padokowa 145 (na deszczowe, zimne dni), wszelkiego rodzaju suplementy odpornościowe, uzupełniające. Jeśli ktoś miałby na oddanie byłabym bardzo wdzięczna, na pewno by to w dużym stopniu mnie odciążylo.

Z małym konikiem sobie poradzę, kluczową rolę gra pomóc dla Habita.. Żeby można go było całkowicie przebadać, pozbyć się grzyba, zrobić zęby,odpiaszczyc, odrobaczyc, kupić najlepsze pasze i dac mu wszystko to na co zasługuje. Łzy płyną cały czas, serce pęka na miliony kawałków. Dajmy z siebie wszystko, dla niego...

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

DK
Dawid Kuczmowski
 
Dane ukryte
20 zł
AM
Adrianna Mazana
ukryta
NW
Natalia Wachowiak
100 zł
IW
Ilona Wachowiak
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
OF
10 zł
SM
Sandra Miężał
15 zł
MT
Ania Tutko
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!