id: te5kr7

Wsparcie młodych hokeistów Naprzodu Janów

Wsparcie młodych hokeistów Naprzodu Janów

Nasi użytkownicy założyli 1 067 555 zrzutek i zebrali 1 163 607 993 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nie pozwalamy zniszczyć naszych marzeń i wysiłku i razem walczymy o utrzymanie młodzieżowego hokeja w Katowicach-Janowie Stoimy przed heroicznym wyzwaniem – połączenia klubów KOJOTKI NJ i MUKS Naprzód Janów w jedną spójną całość. Problemy finansowo-organizacyjne klubu MUKS skutecznie utrudniły im realizowanie celów sportowych. Ponad 120 zawodników oraz ich trenerów było bliskich rezygnacji z wieloletnich treningów i włożonej pracy w rozwój drużyn i klubu. KOJOTKI jako zaprzyjaźniony klub nie pozwoliły na to, by ciężka praca wielu osób poszła na marne, a zawodnicy przestali po prostu grać i rozpierzchli się po innych klubach, zostawiając 100-letnią historię klubu NAPRZÓD JANÓW niedokończoną.. By tak się jednak stało, musimy prosić Was o pomoc i wsparcie. Organizacja tego przedsięwzięcia, rozbudowa klubu (w trakcie sezonu rozgrywkowego, bez żadnych wcześniejszych przygotowań..) to nie tylko wiele nieprzespanych nocy i setki godzin poświęcone wspólnej sprawie. To także ogromne koszty. Na dotację z miasta nie możemy jeszcze liczyć, bo to nie ten moment roku budżetowego... Możemy liczyć tylko na Waszą pomoc ..

KOJOTKI są pierwszym w Polsce klubem hokejowym zrzeszającym wyłącznie dziewczęta. Mimo tego, że działalność rozpoczęliśmy dopiero w 2015r. i to od całkowitego „zera” dziś możemy pochwalić się 3 drużynami, które grają w regularnych rozgrywkach młodzieżowych, dzielnie stawiając opór drużynom chłopięcym. Nasza ciężka praca zaowocowała zaufaniem społecznym, innych klubów sportowych, władz miejskich i związkowych.

Łączymy siły i od kilku dni tworzymy jeden klub – na razie pod nazwą KOJOTKI, ale w najbliższych tygodniach nazwa zostanie zmieniona na KLUB SPORTOWY KATOWICE NAPRZÓD JANÓW (klub działa w formie stowarzyszenia i procedury zmiany nazwy są wyznaczone zapisami ustawy). Zrzeszamy dziś ok.180 zawodników i 15 trenerów, którzy z pełnym zaangażowaniem pracują na rzecz klubu i drużyn. 10 drużyn młodzieżowych (chłopięcych i dziewczęcych) grających nieustannie w rozgrywkach ligowych. Posiadamy bazę lokalową i sprzętową do rzetelnego wykonywania naszej pracy i postawionych przed nami celów. Jesteśmy pełni zapału do pracy i uratowania naszej sportowej tożsamości.

Czego potrzebujemy?

Aby wszystko zadziałało potrzebujemy wsparcia finansowego. Działalność klubu finansowana jest ze składek członkowskich i darowizn. Otrzymana (w styczniu) dotacja z Urzędu Miasta Katowice nie wystarczy na funkcjonowanie do końca roku, przeprowadzenie treningów i rozegranie wszystkich meczy. W trakcie sezonu większość ponoszonych przez nas stałych opłat uległa znacznej podwyżce (wynajem lodowiska, opłaty sędziowskie, opieka medyczna, transport). Nie byliśmy na to przygotowani i nasz budżet nie zakładał aż tak zwiększonych kosztów. Nie byliśmy przygotowani na połączenie klubów i przejęcie 130 zawodników oraz trenerów.

Aby bezpiecznie zakończyć rok i rzetelnie funkcjonować potrzebujemy uzupełnić w kasie klubu ok.60 tysięcy złotych.Liczy się dla nas każda otrzymana złotówka.

Jak możesz nam pomóc?

Wpłacić dowolną kwotę na naszą zrzutkę

Udostępnić zrzutkę w social media lub na swojej stronie

Jeśli chcesz nas wesprzeć inaczej niż wpłatą na zrzutkę, skontaktuj się z nami na

[email protected]

W zamian za otrzymane wsparcie proponujemy umieszczenie logo Waszej Firmy na naszych bluzach meczowych – jako sponsora oraz reklamy/informacje na naszym fan page, reklamy/banery na lodowisku (na którym trenujemy i gramy mecze). Sponsoring traktujemy jako obustronne zaufanie - Darczyńcy będzie służyć w promocji wizerunku firmy a nam umożliwi zrealizowanie celu sportowego. Obiecujemy, że nie zawiedziemy danego nam zaufania.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 105

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków