Wsparcie młodych hokeistów Naprzodu Janów ID: te5kr7

Wsparcie młodych hokeistów Naprzodu Janów ID: te5kr7

18 021 zł z 60 000 zł

30%

18 021 zł

18 021 zł

z 60 000 zł

zakończona

zakończona

24.12.2019r

104

104

wspierających
30%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Nie pozwalamy zniszczyć naszych marzeń i wysiłku i razem walczymy o utrzymanie młodzieżowego hokeja w Katowicach-Janowie Stoimy przed heroicznym wyzwaniem – połączenia klubów KOJOTKI NJ i MUKS Naprzód Janów w jedną spójną całość. Problemy finansowo-organizacyjne klubu MUKS skutecznie utrudniły im realizowanie celów sportowych. Ponad 120 zawodników oraz ich trenerów było bliskich rezygnacji z wieloletnich treningów i włożonej pracy w rozwój drużyn i klubu. KOJOTKI jako zaprzyjaźniony klub nie pozwoliły na to, by ciężka praca wielu osób poszła na marne, a zawodnicy przestali po prostu grać i rozpierzchli się po innych klubach, zostawiając 100-letnią historię klubu NAPRZÓD JANÓW niedokończoną.. By tak się jednak stało, musimy prosić Was o pomoc i wsparcie. Organizacja tego przedsięwzięcia, rozbudowa klubu (w trakcie sezonu rozgrywkowego, bez żadnych wcześniejszych przygotowań..) to nie tylko wiele nieprzespanych nocy i setki godzin poświęcone wspólnej sprawie. To także ogromne koszty. Na dotację z miasta nie możemy jeszcze liczyć, bo to nie ten moment roku budżetowego... Możemy liczyć tylko na Waszą pomoc ..

KOJOTKI są pierwszym w Polsce klubem hokejowym zrzeszającym wyłącznie dziewczęta. Mimo tego, że działalność rozpoczęliśmy dopiero w 2015r. i to od całkowitego „zera” dziś możemy pochwalić się 3 drużynami, które grają w regularnych rozgrywkach młodzieżowych, dzielnie stawiając opór drużynom chłopięcym. Nasza ciężka praca zaowocowała zaufaniem społecznym, innych klubów sportowych, władz miejskich i związkowych.

Łączymy siły i od kilku dni tworzymy jeden klub – na razie pod nazwą KOJOTKI, ale w najbliższych tygodniach nazwa zostanie zmieniona na KLUB SPORTOWY KATOWICE NAPRZÓD JANÓW (klub działa w formie stowarzyszenia i procedury zmiany nazwy są wyznaczone zapisami ustawy). Zrzeszamy dziś ok.180 zawodników i 15 trenerów, którzy z pełnym zaangażowaniem pracują na rzecz klubu i drużyn. 10 drużyn młodzieżowych (chłopięcych i dziewczęcych) grających nieustannie w rozgrywkach ligowych. Posiadamy bazę lokalową i sprzętową do rzetelnego wykonywania naszej pracy i postawionych przed nami celów. Jesteśmy pełni zapału do pracy i uratowania naszej sportowej tożsamości.

Czego potrzebujemy?

Aby wszystko zadziałało potrzebujemy wsparcia finansowego. Działalność klubu finansowana jest ze składek członkowskich i darowizn. Otrzymana (w styczniu) dotacja z Urzędu Miasta Katowice nie wystarczy na funkcjonowanie do końca roku, przeprowadzenie treningów i rozegranie wszystkich meczy. W trakcie sezonu większość ponoszonych przez nas stałych opłat uległa znacznej podwyżce (wynajem lodowiska, opłaty sędziowskie, opieka medyczna, transport). Nie byliśmy na to przygotowani i nasz budżet nie zakładał aż tak zwiększonych kosztów. Nie byliśmy przygotowani na połączenie klubów i przejęcie 130 zawodników oraz trenerów.

Aby bezpiecznie zakończyć rok i rzetelnie funkcjonować potrzebujemy uzupełnić w kasie klubu ok.60 tysięcy złotych.Liczy się dla nas każda otrzymana złotówka.

Jak możesz nam pomóc?

Wpłacić dowolną kwotę na naszą zrzutkę

Udostępnić zrzutkę w social media lub na swojej stronie

Jeśli chcesz nas wesprzeć inaczej niż wpłatą na zrzutkę, skontaktuj się z nami na

[email protected]

W zamian za otrzymane wsparcie proponujemy umieszczenie logo Waszej Firmy na naszych bluzach meczowych – jako sponsora oraz reklamy/informacje na naszym fan page, reklamy/banery na lodowisku (na którym trenujemy i gramy mecze). Sponsoring traktujemy jako obustronne zaufanie - Darczyńcy będzie służyć w promocji wizerunku firmy a nam umożliwi zrealizowanie celu sportowego. Obiecujemy, że nie zawiedziemy danego nam zaufania.

Wpłacający104

SM
SZTROM MARCIN WODNIOK
5 000 zł
P
Przyjaciel
4 500 zł
WG
Wayne Gretzky
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
PR
PIOTR RESZCZYNSKI
500 zł
M
Michał Elżbeiciak
400 zł
E
Ernest1973
300 zł
M
Mikursy - Naprzód Janów
250 zł
GO
Grzegorz Olszewski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze9

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 501 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?