id: te6fhr

ERYCZEK II KURACJA ;(OSTATNIA SZANSA BY POKONAĆ FIP!!! PROSZĘ POMÓŻ MI ♡

ERYCZEK II KURACJA ;(OSTATNIA SZANSA BY POKONAĆ FIP!!! PROSZĘ POMÓŻ MI ♡

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
20 130 zł z 20 000 zł
100%
zakończona 30.09.2020r
790 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Sytuacja jest naprawdę poważna!!! 😢Nie udało nam się zebrać kwoty potrzebnej na tabletki więc żeby nie przerwać leczenia zastosowaliśmy inekcje, ale zobaczcie co się dzieje!!! 😿 To jest zbyt duża dawka dla skóry i skóra już sobie nie radzi z rozpuszczalnikiem powstają olbrzymie obrzęki!!! Jestem po prostu na granicy przerwania leczenia 😭 bo tak to nie może wyglądać... zaraz nam dojdą stany zapalne i prócz FIP będziemy mieli kolejne problemy 🤕🤒😪.To nie jest tak że ja się poddaje, ale życie nie może być ceną cierpienia...💔...Dlatego błagam o pełną mobilizację i połączenie sił szczególnie ten apel kieruję do osób które jeszcze nie zdążyły nam pomóc a mogą to uczynić 🙏 . Jest jeszcze ratunek ,możemy kurację dokończyć na tabletkach dlatego błagam wyciągnij do nas pomocną dłoń 🤝🐾 bardzo liczymy na Ciebie💚. Póki jeszcze nie jest za późno, póki mamy  szansę... proszę....każdy grosz jest na wagę życia Erysia, pomóż nie bądź obojętny 😔.Swoją pomoc dla nas możesz kierować na zbiórkę https://zrzutka.pl/te6fhr . Jeśli wolisz tradycyjną formę to swoją cegiełkę możesz ulokować na nr. konta pod który zbiórka jest podpięta 95 1140 2004 0000 3402 4880 9277.Dla ułatwienia aktywny jest również paypal https://www.paypal.me/ericfip .image
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

TO JUŻ PONAD 120 DNI WALKI O JEGO ŻYCIE!!!  I PIERWSZY TAKI PRZYPADEK W POLSCE :(

Tą straszną chorobę zdiagnozowano u Eryczka w kwietniu, od razu podjęłam decyzję że będziemy walczyć bo w końcu na świecie pojawił się lek którym można pokonać FIPa. Wszystko było trudne pozyskanie leku, znalezienie lekarzy którzy wyrazili by zgodne na prowadzenie leczenia, potem nauka "bycia pielęgniarką" robienie zastrzyków, podawanie leków, monitorowanie przez całą dobę stanu zdrowia i tak można by wymieniać i wymieniać bo lista jest naprawdę długa....

Było trudno nie powiem że nie, ale gdy z każdym dniem stan Eryka pomału się poprawiał to wierzyłam ,że nam się uda i że tą bitwę zwyciężymy. Jesteśmy pierwszym takim przypadkiem gdzie w trakcie leczenia FIP zaatakował z podwójną siłą i to aż dwa razy :(. Byliśmy już prawie na końcu leczenia i szykowaliśmy się na ostatnie badania kontrolne które pozwolą zakończyć nam terapię, ale Eryk nagle dostał temperatury 41C, natychmiastowa wizyta w klinice i badania na cito wykazały, że FIP chce jeszcze z nami toczyć bitwę! Już wiedzieliśmy , że nasza terapia nie będzie trwała standardowo 84 dni i będziemy musieli ją troszkę przedłużyć. Podnieśliśmy dawkę leku najpierw raz , na drugi dzień jeszcze wyżej a gdy gorączka dalej się utrzymywała wskoczyliśmy jeszcze na wyższą aż w końcu następnego dnia temperatura ustąpiła. Wtedy wiedziałam ,że znów odzyskaliśmy przewagę nad FIPem!

By odciążyć trochę skórę po iniekcjach zdecydowaliśmy się na tabletki , które dzięki Państwa pomocy udało nam się zakupić za co ogromnie jestem wdzięczna. Eryk stał się pełnym energii i radości kotkiem.

Powoli po raz drugi zaczęłam planować nasz koniec terapii . Jednak pewnej nocy gdy Eryk obudził mnie łapką prosząc o smaczka udałam się do kuchni, zapalając światło ujrzałam coś czego nigdy w życiu bym się nie spodziewała... całe oko było przebarwione i tak po raz trzeci FIP dał o sobie znać i przekroczył barierę krew- mózg tworząc stan zapalny w oczku, tej nocy już nie zmrużyłam powiek, z rana podniosłam znów dawkę i napisałam wiadomości do samego stwórcy leczenia z prośbą o ratunek.

Mijały kolejne dni bez odpowiedzi a ja w napięciu oczekiwałam na maila i baczenie obserwowałam stan zdrowia Eryka. Jednak przez cały czas coś mi w sercu mówiło "podnieś dawkę, podnieś dawkę!!!", Podniosłam. I podnosiłam ją codziennie, aż w końcu dostałam odpowiedz od Dr.Niels Petersena.

Dr. napisał że po najnowszych wynikach jakie przesłałam widać, iż ten przeklęty FIP nadal jest aktywny w organizmie Eryczka i jedyną nadzieją jest to, że opór ten można przezwyciężyć poprzez zwiększenie dawki obecnej na maksymalna!!!

TO DLA ERYCZKA OSTATNIA NADZIEJA POWTÓRZYĆ KURACJE NA MEGA WYSOKIEJ DAWCE!

To ostatnia szansa by wyrwać go ze szponów FIPa!!! Eryk jest bardzo dzielny walczy już ponad 120 dni błagam Was wesprzyjcie nas w tej walce liczy się każda złotówka!!! Jeśli nie uzbieram funduszy na lek terapia nie będzie mogła być kontynuowana co będzie się wiązało z tym ,że FIP zaatakuje wszystkie narządy od nowa stworzy potworny stan zapalny w organizmie być może go sparaliżuje, zbierze się płyn w brzuszku i klatce piersiowej i zaleje płuca mojego dziecka uniemożliwiając oddychanie...to będzie już koniec ;(((((( .

PROSZĘ WAS O OSTATNIĄ SZANSE DLA MOJEGO PRZYJACIELA !!!

BŁAGAM O KAŻDY NAJDROBNIEJSZY GROSZ , O KAŻDE UDOSTĘPNIENIE ZBIÓRKI O NAMAWIANIE PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH BY POMOGLI RATOWAĆ ERYCZKA!!!

(a może macie zalegające książki bądź niepotrzebne rzeczy które moglibyście wystawić na bazarki fb, a dochód z nich przekazać na leki dla Eryka dla nas każda pomoc jest na wagę złota ) 

Na Facebooku ( Sfinksy Chanel&Eryk z FIP na ratunek łysym ) możecie przeczytać całą naszą historię tam będą dodawane wszystkie aktualności.

Instagram : eryczek_z_FIP.

 Błagam podarujcie Mu tą szansę na zycie ♡

Wygrajmy wojne z FIP!!!

Raz się udało wierzę, więc głęboko że i tym razem znajdą się anioł które pomogą nam w zakupie lekarstwa i dzięki Wam zakończymy kurację z sukcesem ♡. 

PROSZĘ NIE POZWOLCIE BY FIP NAS ROZDZIELIŁ!!! :((((((( 

Wpłacający 790

 
Dane ukryte
500 zł
M
Marta
200 zł
K
Kacper
200 zł
PM
Piotr Mędrala
200 zł
P
PRASKA. shop
200 zł
G
Gosia
200 zł
U
Urszula
200 zł
KW
Kornelia Wilinska
150 zł
MG
Marta Głowacka
100 zł
A
Agnieszka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 34

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

625 350 zrzutek

i zebrali

376 340 900 zł

A ty na co dziś zbierasz?