id: tee4f3

Nowe życie Mariusza po udarze.

Nowe życie Mariusza po udarze.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 231 zrzutek i zebrali 1 165 010 857 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutkiChoroba uderza nagle. Jednego dnia wszystko jest dobrze, żyjesz pełnią życia, codzienność jest oczywistością, a nie wyzwaniem. Tak było też w przypadku Mariusza Śniatowskiego, który w ostatnie święta Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Diagnoza była jasna – udar mózgu.

Mariusz zawsze był typem wojownika. Od kilku lat był administratorem grupy „Ekologia czy ekoterroryzm… naga prawda o hipokryzji’, angażował się w walkę o dobre imię i prawdę o łowiectwie oraz aktywnie działał w Kole Łowieckim, którego jest członkiem. Sam nigdy nie odmawiał pomocy, dziś sam Jej potrzebuje. 


Usprawnienie po udarze mózgu to złożony proces, który trudno umieścić w określonych ramach czasowych. Pewne jest jedno – udar mózgu diametralnie zmienia życie – zarówno chorego, jak i Jego bliskich. Zdarza się, że część tych zmian jest nieodwracalna. Nowa, wymagająca sytuacja rodzi lęk, ten zaś – poczucie bezsilności. Świadomość pewnych faktów pozwala zapanować nad chaosem, ułatwia odnalezienie się w odmiennej rzeczywistości. 


Mariusz po epizodzie udarowym wrócił do domu. To kluczowy moment, bo to właśnie w tym czasie organizm regeneruje się w największym stopniu, a ćwiczenia rehabilitacyjne przynoszą najlepsze rezultaty. 


Pieniądze z tej zrzutki pomogą Mariuszowi na pokrycie wszelkich kosztów okołomedycznych, w tym przede wszystkim kosztów rehabilitacji, którą musi podjąć jak najszybciej. 

Na chwilę obecną potrzebuje opieki, być może niezbędne będzie dostosowanie domu do potrzeb osoby po udarze. 


Mariusz pokazał już, że potrafi, że jest gotowy na życie w nowej rzeczywistości, jest gotowy na podjęcie tej trudnej walki.

Proszę, bądźmy wszyscy dla Niego wsparciem, sama nie dam rady.. ale dzięki Nam wszystkim - On będzie miał motywację i siłę do walki, i z pewnością napisze jeszcze niejeden dobry artykuł.. 


Wiara czyni cuda a ja wierzę, że razem nam się uda pomóc Mariuszowi !!!


żona Anna.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 120

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków