id: texn6j

Marsz Życia i Wolności Polaków i Polonii Oświęcim

Marsz Życia i Wolności Polaków i Polonii Oświęcim

 
Witold Gadowski

Opis zrzutki

To zbiórka społeczna na kolejny - odbywający się co roku - Marsz w rocznicę śmierci świętego Maksymiliana Kolbe. Modlimy się i czcimy pamięć wszystkich pomordowanych przez Niemców ofiar obozu Auschwitz/ Birkenau. Znów będzie wspaniały koncert, przedstawienia teatralne i spotkania ze znanymi patriotami. Marsz organizujemy jedynie ze środków zebranych ze zbiórki społecznej. Nikt nigdy nas nie dotował i nie wspierał poza Wami. Przeszkadzają nam politycy i urzędnicy a jednak co roku odbywa się ta jedna z najbardziej białoczerwonych imprez. Spotkanie masowe i ważne dla polskiej pamięci historycznej. Jest po polsku, patriotycznie ale także bratersko i ku przyszłości.

Dziękujemy za Wasze wsparcie. Bez Was Marsz nigdy by się nie udał. Idziemy znów po swoje...

Komentarze 4

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Rafał i Justyna z Torunia

    100 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Zdrowia i Wolności!

    90 zł
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Niech Pan Bóg błogosławi Organizatorom i Uczestnikom Marszu Życia i Wolności Polaków i Polonii z okazji rocznicy męczeńskiej śmierci Świętego Maksymiliana Kolbego

    100 zł
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Do zobaczenia na marszu.

    20 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez