id: tf2r2w

Tranzycja Saszy

Tranzycja Saszy

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 694 zrzutki i zebrali 1 161 959 759 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W tym tygodniu obchodzę 2. rocznicę rozpoczęcia tranzycji, a konkretnie - rozpoczęcia terapii hormonalnej 🥳 Przeszłxm długą drogę i jestem z tego bardzo dumnx. Przez te dwa lata zmieniło się w moim życiu praktycznie wszystko. Nie tylko czuję, że wreszcie moje ciało naprawdę jest *moje*, a nie obce. Zmiana tego jak jestem odbieranx i jak widzę samx siebie sprawiła, że zaczxłxm marzyć, pozwoliłxm sobie na realizację dawno zapomnianych pragnień, zaczxłxm nawiązywać relacje z ludźmi, rozwijać się, otwierać się na świat i aktywnie uczestniczyć w życiu społeczności, w których funkcjonuję. Słowem - poczułxm, że warto żyć. Że życie to może być więcej niż codzienna walka ze samą sobą. Pozwoliły mi na to hormony, psychoterapia w trans-friendly poradni i tranzycja społeczna.


Jednak przede mną jeszcze długa droga. Wciąż doskwiera mi dysforia, która często sprawia, że zamiast wyjść z domu i spotkać się z ludźmi, siedzę w łóżku i płaczę. Chcę to zmienić. Pragnę żyć w pełni, pragnę czuć się naprawdę sobą, czuć radość ze swojego ciała.


Niestety, to oznacza kolejne wydatki. Z okazji rocznicy rozpoczęcia tranzycji proszę Was o wsparcie mnie w czynieniu kolejnych kroków na ścieżce ku pełnemu życiu. Będę wdzięcznx za każdą kwotę - bo każda kwota przybliża mnie do wymarzonego celu.


Na co zbieram?

Na zabiegi elektrolizy - 240zł za godzinę zabiegu. Pozwala on usuwać zarost, będący źródłem dużej dysforii. Zabieg wymaga wielokrotnego powtórzenia, muszę odbyć jeszcze co najmniej kilkanaście zabiegów.

Na konsultacje lekarskie i badania krwi - 300 zł za pojedynczą konsultację. Badania krwi to kolejne sto kilkadziesiąt złotych, w zależności od tego jakie są akurat potrzebne.

Na terapię hormonalną - ok. 60 zł za miesięczny zapas hormonów.

Na terapię głosu - 150 zł za pojedynczą konsultację ze specjalistką.

I wreszcie - na operację dołu, czyli waginoplastykę. To koszt zupełnie innej wielkości, wynoszący kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie liczę na uzbieranie takiej kwoty w tej zrzutce, ale wszystko to, czego nie wydam na cele wymienione wyżej, wyląduje w skarbonce z napisem "operacja".


Bardzo dziękuję za każdą, choćby najdrobniejszą wpłatę ❤️❤️❤️


---


Opis zrzutki jest autorstwa mojego dziecka, Saszy. To na nix tranzycję prowadzimy tę zbiórkę. Zdecydowałyśmy się założyć konto z moimi danymi, żeby Sasza nie musiałx publicznie podawać swojego deadname.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!