id: tg5mph

Pożar domu w Pułtusku. Pomoc rodzinie która straciła wszystko.

Pożar domu w Pułtusku. Pomoc rodzinie która straciła wszystko.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
24 706 zł 
z 80 000
30%
zakończona
31.08.2020r
189
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 934 419 zrzutek i zebrali 922 403 956 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W dniu 17.04.2020 dom mojej rodziny znajdujące się w Pułtusku ul. Jana Pawła II płonął . Pożar zniszczył znaczną część pomieszczeń a całość nie nadaje się do zamieszkania. Trzyosobowa rodzina straciła dach nad głową i wszystkie rzeczy niezbędne do życia.


Sytuacja życiowa rodziny jest bardzo trudna. Mama od wielu lat choruje na epilepsję i leczy się neurologicznie. Mój tata cierpi na liczne choroby przewlekłe. Od stycznia przeszedł kilka skomplikowanych operacji, był w śpiączce. Lekarze mówili byśmy byli przygotowani na najgorsze, że już nigdy możemy go nie zobaczyć. Tata jest silny, chciał żyć i walczył do końca. Wygrał życie. Po czterech miasiacach pobytu w szpitalu może go opuścić. Niestety nie wróci do domu, bo domu już nie ma.

Oliwa, moja młodsza siostra ma 15 lat, jest w pierwszej klasie technikum żywienia. Straciła materiały i warunki do nauki. Najbardziej przejęła się rozłąka ze swoimi pupilami, pieskiem Maksem i kotką Anastazją. Musiała je oddać rodzinie pod opiekę, ponieważ do hostelu który na chwilę obecną zapewniło miasto nie mogła ich zabrać.

To skromni, pomocni i wspaniali ludzie, którzy sami znaleźli się w potrzebie. Prosimy o pomoc która pozwoli im na powrót do normalngo życia. Jestem przekonana, że wśród naszej miejskiej społeczności, rodzin, znajomych, sąsiadów a także osób z różnych zakątków Polski znajdą się ludzie, którzy zechcą pomóc. Każda pomoc się liczy, choćby najmniejsza.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 189

 
Dane ukryte
3 500 zł
WG
M i W Grudzińscy
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
PS
Pawel Swierczynski
1 000 zł
AF
Adam Fangrat
1 000 zł
TK
661 zł
TM
Tomasz Mikulski
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
KU
Katarzyna Urbanowska
500 zł
TM
H i A Mikulscy
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 25

 
2500 znaków