Opis zrzutki

Remont naszego nowego budynku nabiera rozpędu i już niedługo czeka nas przeprowadzka do STAŁEGO miejsca, które będzie nam służyć nie tylko w niedzielę! W związku z tym potrzebujemy Twojej pomocy. Zagrzej sobie miejsce w naszej nowej przestrzeni. Obejrzyj filmik i zobacz co planujemy!Wierzymy, że nasz nowy budynek będzie wielopokoleniowym miejscem dla rodzin, przyjaciół i znajomych. Pragniemy, żeby każdy czuł się tu komfortowo, dlatego chcemy kupić 200 krzeseł i wypełnić tę przestrzeń miejscem na cud. Przez kolejne lata na tych właśnie krzesłach będą siadać nasi domownicy i goście, a Bóg będzie zmieniał ich serca, przynosił do ich życia pokój i radość, a ich przyszłość wypełni pokojem. Piękna perspektywa, prawda?


Nie damy jednak rady bez Ciebie. Mamy bardzo dużo wydatków związanych z przeprowadzką i właśnie dlatego prosimy Cię o wsparcie. Cena jednego krzesła to 100 PLN, a tą wpłatą możesz zagrzać miejsce dla siebie i swoich bliskich lub nawet tych (jeszcze) nieznajomych! Kupując jedno lub więcej krzeseł pomożesz nam sprawić, by kościół stał się komfortowym miejscem dla wielu!


Kim jesteśmy?


Jako LIFE Church Warsaw jesteśmy częścią kościoła Chrystusowego w Polsce. Wierzymy, że Bóg ma najlepszy plan dla każdego człowieka i pragniemy dotrzeć z Ewangelią do jak największej ilości osób w naszym miejsce i poza nim!


Poznaj nas lepiej na https://instagram.com/lifechurchwarsaw?utm_medium=copy_link

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 74

 
Dane ukryte
1 000 zł
SB
Sss
700 zł
 
Dane ukryte
545 zł
K
Kinga
500 zł
II
Zosia, Inia, Maciek, Nacho i miejsce dla gościa!
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
K
Kordian
400 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

750 808 zrzutek

i zebrali

540 007 231 zł

A ty na co dziś zbierasz?