id: tgvyxu

Wyjazd na Mistrzostwa Świata

Wyjazd na Mistrzostwa Świata

Nasi użytkownicy założyli 1 037 881 zrzutek i zebrali 1 108 773 159 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Jestem Wiktoria, na codzień trenuję żeglarstwo. Ścigam się na olimpijskiej klasie ILCA6. W Mistrzostwach Świata w 2022 roku zajęłam 8 miejsce, a ta zbiórka jest po to, żeby umożliwić mi stanięcie na linii startu Mistrzostw Świata 2024. 


Wiem, że proszę o wiele. 35000 złotych to nie mało, ale wiem, że razem możemy to zrobić! Już nie raz doświadczyłam w życiu co to znaczy mieć w okół siebie ludzi, którzy w Ciebie wierzą i chcą pomóc. Dlaczego proszę o pomoc? Ponieważ brakuje mi środków aby w całości pokryć koszt udziału w zbliżających się Mistrzostwach Świata, które rozgrywane będą na początku stycznia w Argentynie. Pomimo tego, że jestem członkiem kadry narodowej od lat i przynależę do czołówki światowej w klasie ILCA6 to sezon 2023 był dużym tąpnięciem w mojej dotychczasowej karierze. (rozpad teamu, kontuzje) Pomimo licznych przeszkód nie poddaje się i chcę dalej walczyć o swoje marzenia. 


Polski Związek Żeglarski nie pokryje kosztów wyjazdu na Mistrzostwa Świata dlatego zwracam się do Was - kibiców. Proszę, pomóżcie mi dalej realizować moją karierę sportową. Udowodnijmy wspólnie, że ciężką pracą i mając przy sobie grupę dobrych ludzi można realizować swoje cele! 

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 284

BA
Bartek
GK
Grzesiek
50 zł
MM
Milena Sailing Adventure
100 zł
 
Dane ukryte
1 zł
DB
Dominik Baron
1 zł
SC
Szymon Czerwony
1 zł
SM
Sławek Michalski
10 zł
AP
Andrzej Przygoda
500 zł
WS
Waldek
30 zł
RA
Radek
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 38

 
2500 znaków