Opis zrzutki

Koty potrzebujące pomocy na terenie Ciechanowa do tej pory nie miały łatwo. Bezdomne, wolno żyjące. Najczęściej traktowane jak niepotrzebne. Niewiele osób się pochyli nad kotem. Niewiele osób się nim zaopiekuje wtedy, gdy tego potrzebuje. Wiele osób myśli – to przecież kot, poradzi sobie. Niestety są takie sytuacje kiedy sobie nie poradzi.

Stowarzyszenie Pies i Spółka od samego początku swojego powstania starało się o otwarcie w Ciechanowie tzw. „kociarni”, miejsca w którym koty potrzebujące zaopiekowania miałyby szansę je otrzymać.

Dzięki Pani Staroście Joannie Potockiej-Rak oraz innym zaangażowanym w to przedsięwzięcie osobom, już wkrótce w Ciechanowie będzie realizowany projekt „Szczęśliwy kot”. Projekt felinoterapii. Projekt, w którym pomoc zyskają nie tylko koty ale także ludzie. Koty dostaną przyjazne miejsce, w którym będą mogły mieszkać do czasu adopcji. Ludzie natomiast poprzez kontakt z mruczącymi czworonogami będą mieli możliwość odstresowania się.

Mamy ogromny zaszczyt brać udział w tym projekcie jako Stowarzyszenie. Radość z tego faktu miesza się z ogromną niepewnością czy podołamy finansowo? Wyposażenie, karmę, podstawowe środki – to wszystko trzeba kupić. Wiemy jednak, że możemy liczyć na Wasze wsparcie. I bardzo na nie liczymy. Za zebrane fundusze zakupione będą kontenery, legowiska, podkłady, karma, miseczki – jednym słowem podstawowe wyposażenie, które musimy mieć już na starcie ośrodka dla kotów.

Pamiętajcie, że liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata. Za każdą z nich bardzo dziękujemy. 

Wpłacający 41

A
AnnaL
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KS
Katarzyna Sobiecka-Tomporowska
100 zł
KJ
Katarzyna Jasińska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
P
Paula
100 zł
K
Karolina
50 zł
D
Dominika
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Magdalena Żmijewska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

649 618 zrzutek

i zebrali

406 532 160 zł

A ty na co dziś zbierasz?