id: thpxgk

Turnusu Rehabilitacyjny dla Hani

Turnusu Rehabilitacyjny dla Hani

Nasi użytkownicy założyli 912 188 zrzutek i zebrali 874 088 380 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiórka prowadzona jest na sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego w ośrodku “Złota Rybka”. Koszt dwutygodniowego turnusu to 6 tysięcy złotych.


W tym roku Nasza Podopieczna Hania była na takim turnusie w stycznium. Rodzice pokładają w tych turnusach rehabilitacyjnych wiele nadziei, ale widzą również efekty pracy na takich wyjazdach. Naszym oraz marzeniem Rodziców jest, aby Haneczka brała udział w takich turnusach dwa razy w roku i choć Rodzice byli przekonani, że w tym roku już miejsc nie będzie oraz że obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwoli na wyjazd nawet z listy rezerwowej. Jednak udało się. Hania może pojechać na turnus rehabilitacyjny od 06.09-19.09.2020 r. Dla Hani to ogromna szansa, aby mogła dalej walczyć o samodzielności. Jeżeli uda się Hani pojechać to będzie to jej czwarty turnus. Każdy turnus wnosi coś nowego w życie Hanulki. Wyjazd Hani już za parę dni dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc, aby Haneczka mogła pojechać na ten kolejny turnus i zdobywać nowe umiejętności.


Hania to wesoła i pełna życia dziewczynka. Patrząc na Haneczkę nie widać, aby zmagała się z jakąkolwiek chorobą. Patrząc na Hanie widzicie śliczną dziewczynkę, która pięknie i szczerze się uśmiecha. Nie widać cierpienia, nie widać jak wiele wysiłku musi wkładać w każdą czynność. Widzicie radosną istotkę cieszczącą się życiem. Jednak pod tym uśmiechem ukrywa się nieproszony gość zwany Zespołem Angelmana. Choc nie raz był powodem łez, żalu i gniewu to z czasem musieliśmy go zaakceptować i dla dobra Hani stał się naszym przyjacielem. Tak jest łatwiej, tak mniej boli niepełnosprawnść swojego dziecka. Hanusia ma trzy latka. Nie mówi, nie chodzi. Ma obniżone napięcie mięśniowe, zaburzenia integracji sensorycznej, padaczkę. Z powodu zeza rozbieżnego nosi okulary korekcyjne. Hania wymaga ciągłej rehabilitacji ruchowej oraz intelektualnej. Taka rehabilitacja będzie konieczna do końca życia Naszej HanusiWięcej informacji o Hani można przeczytać na stronie..... https://fundacjapiastun.pl/hania-bednarczyk/

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 33

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!