id: tj85xp

Pomóż zwierzętom z KJ Czubajka

Pomóż zwierzętom z KJ Czubajka

6 103 zł 
z 18 000 zł
33%
zakończona 19.06.2020r
71 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani, jak co roku o tej porze rozpoczynaliśmy sezon – jazdy konne, szkolenia, warsztaty artystyczne… a wszystko po to, żebyśmy mogli funkcjonować, tak jak zawsze. Utrzymywać stare zwierzęta do końca ich życia, obserwować te nowe, które się u nas urodziły i wychowały. Wspólnie tworzyć miejsce przyjazne dla dzieci, dorosłych, ale przede wszystkim dla naszych zwierząt.


Ci, którzy nas znają, wiedzą, że mamy na utrzymaniu prawie osiemdziesiąt zwierząt: konie i kucyki, kozy i owce, świnkę, psy i koty… które ciągle znajdujemy, leczymy, przygarniamy i szukamy dla nich nowego domu. Do tego kury, króliki… Nigdy nie prosiliśmy Was o wsparcie, nie jesteśmy fundacją, sami utrzymywaliśmy i leczyliśmy wszystkie zwierzęta. Obecnie jednak sytuacja jest ciężka, a my jesteśmy pozbawieni możliwości zarobkowych.


9 tysięcy złotych kosztuje nas miesięczne utrzymanie. Jest to kwota pokrywająca tylko pasze i karmy dla naszych czworonogów. I tylko w tym zakresie prosimy Was o wsparcie. Pierwszy i mamy nadzieję, że ostatni raz prosimy Was, abyście zabezpieczyli z nami byt wszystkich naszych zwierząt na kolejne dwa miesiące.


Na razie zwierzęta mają co jeść, ponieważ od razu zabezpieczyliśmy dla nich tonę siana i słomy, owies i marchewki. Ale nie wiemy jeszcze, jak długo będziemy w takiej sytuacji, a musimy zacząć myśleć o przyszłości. O przyszłości, w której znowu spotkamy się na jazdach, półkoloniach, warsztatach i szkoleniach. O przyszłości, w której znowu będziecie mogli nas odwiedzać i odpoczywać u nas. O przyszłości, w której razem z nami przetrwają wszystkie zwierzęta, znajdujące się pod naszą opieką.

Z góry dziękujemy za każdą złotówkę!


Zapraszamy tez do wirtualnych odwiedzin:

http://kjczubajka.pl/

https://www.facebook.com/KJCzubajka/

https://www.instagram.com/kj_czubajka/

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 71

M
M.Manowska
1 000 zł
PC
paweł chojnowski
300 zł
AG
agata_l
200 zł
KS
Katarzyna Sztompka
200 zł
PV
Paula Verbeke
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
VW
Violetta Wojno
200 zł
MM
Marta Macnar
200 zł
MB
Patryk Bądkowski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

753 210 zrzutek

i zebrali

544 028 982 zł

A ty na co dziś zbierasz?