Pomóż zwierzętom z KJ Czubajka ID: tj85xp

Pomóż zwierzętom z KJ Czubajka ID: tj85xp

6 103 zł z 18 000 zł

33%

6 103 zł

6 103 zł

z 18 000 zł

zakończona

zakończona

19.06.2020r

71

71

wspierających
33%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Kochani, jak co roku o tej porze rozpoczynaliśmy sezon – jazdy konne, szkolenia, warsztaty artystyczne… a wszystko po to, żebyśmy mogli funkcjonować, tak jak zawsze. Utrzymywać stare zwierzęta do końca ich życia, obserwować te nowe, które się u nas urodziły i wychowały. Wspólnie tworzyć miejsce przyjazne dla dzieci, dorosłych, ale przede wszystkim dla naszych zwierząt.


Ci, którzy nas znają, wiedzą, że mamy na utrzymaniu prawie osiemdziesiąt zwierząt: konie i kucyki, kozy i owce, świnkę, psy i koty… które ciągle znajdujemy, leczymy, przygarniamy i szukamy dla nich nowego domu. Do tego kury, króliki… Nigdy nie prosiliśmy Was o wsparcie, nie jesteśmy fundacją, sami utrzymywaliśmy i leczyliśmy wszystkie zwierzęta. Obecnie jednak sytuacja jest ciężka, a my jesteśmy pozbawieni możliwości zarobkowych.


9 tysięcy złotych kosztuje nas miesięczne utrzymanie. Jest to kwota pokrywająca tylko pasze i karmy dla naszych czworonogów. I tylko w tym zakresie prosimy Was o wsparcie. Pierwszy i mamy nadzieję, że ostatni raz prosimy Was, abyście zabezpieczyli z nami byt wszystkich naszych zwierząt na kolejne dwa miesiące.


Na razie zwierzęta mają co jeść, ponieważ od razu zabezpieczyliśmy dla nich tonę siana i słomy, owies i marchewki. Ale nie wiemy jeszcze, jak długo będziemy w takiej sytuacji, a musimy zacząć myśleć o przyszłości. O przyszłości, w której znowu spotkamy się na jazdach, półkoloniach, warsztatach i szkoleniach. O przyszłości, w której znowu będziecie mogli nas odwiedzać i odpoczywać u nas. O przyszłości, w której razem z nami przetrwają wszystkie zwierzęta, znajdujące się pod naszą opieką.

Z góry dziękujemy za każdą złotówkę!


Zapraszamy tez do wirtualnych odwiedzin:

http://kjczubajka.pl/

https://www.facebook.com/KJCzubajka/

https://www.instagram.com/kj_czubajka/

Wpłacający71

M
M.Manowska
1 000 zł
PC
paweł chojnowski
300 zł
A
agata_l
200 zł
KS
Katarzyna Sztompka
200 zł
PV
Paula Verbeke
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
VW
Violetta Wojno
200 zł
MM
Marta Macnar
200 zł
P
Patryk Bądkowski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

537 208 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?