id: tjf2ya

Walka Zuzy z ostrą białaczką limfoblastyczną

Walka Zuzy z ostrą białaczką limfoblastyczną

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 287 zrzutek i zebrali 1 163 169 310 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wiesz jak to jest, kiedy z dnia na dzień wali się świat?

Ola i Janek – rodzice czteroletniej Zuzanny niestety już to wiedzą. Zuzce w trakcie jednej ze zwykłych infekcji, po badaniach postawiono diagnozę – ostra białaczka limfoblastyczna typu B.

Dziewczynka od 20.01.2023r. przebywa na oddziale onkologiczno-hematologicznym w jednym z łódzkich szpitali, gdzie poddawana jest skomplikowanemu leczeniu. Prawdopodobnie spędzi tam kolejne 2 lata swojego życia. Będzie to trudny czas, bo jak wiadomo jeśli choruje jedna osoba – cała rodzina jest chora. Zuza jest jedną z trójki rodzeństwa – jest jeszcze prawie trzyletnia Wiki i dziesięcioletnia Gabi, które również potrzebują obecności swoich rodziców. Ola i Janek są bardzo dzielni, ale nie mogą się rozdwoić. Opiekują się Dziewczynkami na zmianę w szpitalu i w domu. Na pracę czasem nie wystarcza już sił i czasu. Czego im potrzeba oprócz zdrowia? Nadziei, spokoju i pieniędzy na to, aby przetrwać. Obecnie po diagnozie jest im bardzo ciężko, a może być jeszcze gorzej. Rodzic po 60 dniach przebywania na zwolnieniu lekarskim na dziecko, traci prawo do zasiłku opiekuńczego, pozostając tym samym bez środków do życia.

Na ten moment celem jest zebranie kwoty na leczenie i rehabilitację Dziewczynki. Przed nimi bardzo trudny czas. A to dopiero początek ich drogi…

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 387

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków