id: tjp4vm

Na Multiple ***** ***

Na Multiple ***** ***

512 zł
z 2 500
20%
zakończona
31.08.2021r
14
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 167 zrzutek i zebrali 1 060 477 030 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich przeciwników dyktatury.

Kilka dni temu na komisariacie policji przy ulicy Rydygiera 3a na Żoliborzu , zostały mi przedstawione następujące zarzuty:

W okresie od 29 grudnia 2020 roku godz. 19.34 do dnia 31 grudnia 2020 roku godz. 12.30 w Warszawie na ulicy Mickiewicza na wysokości posesji 53 i 55 dokonując postoju samochodu osobowego marki FIAT MULTIPLA nr rej. WPI2691A w bliskiej odległości przystanku autobusowego wystawił na widok publiczny nieprzyzwoity napis o treści „WYPIERDALAĆ" naniesiony farbą w kolorze białym na drzwiach bagażnika tj. o wykroczenie z art. 141 k.w. 

Zaznaczam że na tylnej klapie bagażnika miałem umieszczone dwa wyrazy Wypierda i Lać, co widać na dwóch ostatnich zdjęciach


Postanowiłem nie dać się internetowym trolom i pistycydom, którzy obrażają mnie i pomawiają.

Ich działania mobilizują mnie tylko do jeszcze aktywniejszego manifestowania.

Za zebrane pieniądze ze zrzutki chcę przyozdobić bardziej oczojebnie moją Mutiplę na pohybel PiSowi.

Chcę zamontować na bagażniku duże świecące gwiazdki, agregat prądotwórczy mam a jak wystarczy pieniędzy to kupić demonstracyjną platformę dwuosiową, którą będę holował za Multiplą, na niej będzie można przewozić różne podświetlane happeningowe instalacje artystyczne i strajkowe.


Jeżeli nie wykorzystam z zebranej kwoty jakiejś jej części lub całości to przekaże te pieniądze na WOŚP !

Gwarantuje że ani grosza nie wydam na eksploatację, tuning czy naprawy bieżące Multipli i ani grosza nie wezmę dla siebie !

Mogbym to wszystko zrobić sam za własne środki ale.......;)  już sama zbiórka w internecie denerwuje pisdzielców ;) 

Nie każdy ma odwagę, możliwości lub czas żeby protestować , dokładając jakąś mała cegiełkę do mojej zrzutki , darczyńca daje mi swój głos żebym protestował w jego imieniu ;)


Korzystając z możliwości pragnę wyjaśnić jak wyglądało poprzednie zajście z dnia 13 grudnia 2020 roku 

Nie jest prawdą że przejechałem na czerwonym świetle przed kolumną policyjną, jechałem w jej środku, pomiędzy radiowozami, z przodu na sygnale, z tylu na sygnale a po środku ja. 

Jechałem ulicą Długą na której jest dość wąsko przez zaparkowane samochody, za mną jechała kolumna na sygnale, na krótkim ale szerszym odcinku drogi zjechałem do prawej i wtedy wyprzedziły mnie trzy radiowozy i okazało się że zbliżam się do skrzyżowania z ulicą Miodową i placu Krasińskich.

Nie mogłem się zatrzymać bo bym zatrzymał przejazd całej kolumny jadącej za mną, więc przejechałem z nimi przez skrzyżowanie na czerwonym świetle a następnie zjechałem na bok ulicy Bonifraterskiej i się zatrzymałem.

Zostałem zablokowany od tyłu radiowozem a przed maską stanęło dwóch policjantów żebym nie uciekł i zaczęła się kontrola.

Później przyjechał jeszcze radiowóz z drogówki i zablokował mnie od przodu.

Pierwszy zarzut jaki usłyszałem to ,że się nie zatrzymałem jak mi dawali znaki świetle i dźwiękowe co było śmieszne i kuriozalne bo skąd miałem wiedzieć które sygnały w tej kakofoni sygnałów kolnymny policyjnych radiowozów są skierowane do mnie.

To ich przekonało i wystawili mi mandat za przejazd z nimi na czerwonym świetle.

Przyjąłem go bo faktycznie przejechałem z nimi na czerwonym świetle, chociaż uważałem że postąpiłem logicznie i słusznie ponieważ umożliwiłem im w ten sposób przejazd przez skrzyżowanie.


Uważam że gwiazdki na samochodzie przyczyniły się do interwencji policji a paragraf zawsze policja znajdzie do wypisania mandatu.


Zapoznałem się po fakcie z przepisami i okazuje się że miałem prawo przejechać z kolumną na czerwonym świetle żeby nie blokować im przejazdu i gdybym nagle stanął i uniemożliwił im przejazd przez skrzyżowanie to też mógłbym dostać mandat.

Zatem co bym nie zrobił to policja miała na mnie pragagraf do mandatu.

Przecież policja nie mogła mi wpisać do mandatu że miałem obraźliwe gwiazdki bo by się o śmieszyli, zatem wpisali to co mogli a co po fakcie po przeanalizowaniu przez fachowca od prawa ruchu drogowego okazało się bezprawnym FEJKOWYM MANDATEM.

Pierwszy zarzut jaki policja chciała wypisać mandat okazał się bezsensowny, drugi podany przez nich powód i wpisany do mandatu po konsulatacji przeze mnie z fachowcami od prawa ruchu drogowego też okazał się bezprawny to jak można odebrać interwencję policji jak tylko jako odwet za to co było namalowane na samochodzie.

Sprawę zatrzymania dowodu rejestracyjnego nie będę tu już poruszał bo to zbyt dużo pisania i oddzielny temat, dodam tylko że auto następnego dnia miało zrobiony przegląd i przeszło go bez problemu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

SS
Sławomir Stróż
100 zł
JC
Jakub Chmielewski
50 zł
RD
Robert
50 zł
WS
Wiktor Strumiłło
50 zł
SS
Sylwia Szewczyk
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
ZC
Zbigniew Ciurski
50 zł
ŁP
Łukasz Poremba
MN
Michał Nalepa
25 zł
MG
Marcin Gawlowski
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • ML
  Marta Lampart

  POwodzenia

  1 zł
  • Mariusz Cholewski

   Wiesław Wróblewski , członek klubu Gazety Polskiej, wpłacasz 1zł i podajesz się za Martę Lempart ? po co ? zmieniłeś płeć ? od dawna podejrzewałem że jesteś zawodowym trolem PiS , ale aż tak marnie ci płacą że stać cię tylko na 1zł ? Zmień pracodawcę ;)