id: tjynz8

Pomóżmy Laurze w drodze do samodzielności!

Pomóżmy Laurze w drodze do samodzielności!

Nasi użytkownicy założyli 913 466 zrzutek i zebrali 876 634 398 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Laura Zawada urodziła się w 2006 roku. Choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce, jest po operacji wszczepienia implantów ślimakowych. Laura porusza się na wózku inwalidzkim, jest coraz starsza, a co za tym idzie coraz wyższa i cięższa. Mamie Laury nie jest łatwo jej już nosić a tata regularnie pracuje po godzinach, żeby utrzymać rodzinę, więc nie zawsze może być na miejscu, by pomóc.

Więcej informacji na temat Laury znajdziecie na:

https://www.facebook.com/laurazawadapomoc

Wejście do domu Laury możliwe jest jedynie po schodach, a wiatrołap jest tak mały, że wejście z Laurą na rękach nie jest łatwe, bo jest bardzo ciasno. Z kolei wjazd wózkiem do domu jest niestety zupełnie niemożliwy, gdyż się nie mieści.

Dlatego bardzo ważne jest rozbudowanie wiatrołapu, żeby można było swobodnie wjechać i manewrować wózkiem oraz pochylnia lub podnośnik pionowy, ponieważ wejście jest na wysokości 1,40 m, a same schody również są barierą.

Pomiary wykonane przez architekta wykazały, że brak miejsca na montaż pochylni, w związku z czym zalecana jest instalacja podnośnika. Przykładowy model, np.: https://www.plawia.pl/kali-b900/ to koszt 29.000 zł. Rozbudowa wiatrołapu oszacowana została na około 30.000 zł.

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie, by móc zmienić życie Laury na lepsze i pomóc jej w drodze do samodzielności!

gcf499f34d468f68.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 179

preloader

Komentarze 17

 
2500 znaków