id: tjzw9p

Pomoc dla Moni O.

Pomoc dla Moni O.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 891 zrzutek i zebrali 1 065 841 705 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W życiu zdarzają się różne sytuacje. Wydawać by się mogło, że nie ma takich bez wyjścia... A jednak...


Monia i jej Tata to uczciwi i wrażliwi ludzie, niestety obecnie brakuje im środków na codzienne utrzymanie. Sami nie proszą o pomoc. Co więcej, dzielą się tym, co mają z innymi, nawet jeśli jest tego niewiele. Bardzo chcielibyśmy im pomóc.


Trudności zaczęły się od późno zdiagnozowanej boleriozy u Moni, co w następstwie doprowadziło do zapalenia ośrodkowego układu nerwowego. Do tego doszły choroby współistniejące... Ból, brak sił, trudności, a czasami wręcz niemoc by wstać z łóżka bardzo często uniemożliwiają Monice codzienne normalne funkcjonowanie, to wszystko wpłynęło na brak możliwości powrotu do pracy.


Oboje utrzymują się wyłącznie z niskiej emerytury Taty. Niesprawiedliwy wyrok komisji ZUS ocenił, że mimo wszystko Monia może pracować i została jej odebrana renta.


Rodzina potrzebuje pieniędzy na utrzymanie mieszkania (czynsz) oraz na lekarstwa (których już nie wykupują, bo ich na to nie stać), środki medyczne i codzienne potrzeby.


Ich cichym marzeniem jest zakup podnośnika dla Taty takiego jak na załączonych zdjęciach.

Podnośnik ułatwiłby codzienną toaletę Tacie, który wymaga żeby umieścić go w wannie, a potem stamtąd wyciągnąć... co obecnie jest trudne, a wręcz niemożliwe ze względu na chorobę Moniki.


Obecnie Monikę i jej Tatę nie stać na taki sprzęt... dlatego będziemy wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy datek z Waszej strony... Może uda się ich ciche marzenie spełnić...


Przyjaciele.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 32

BD
Brygida Druch-Samborska
200 zł
AM
Asia MZ
150 zł
CZ
Czas zmian
100 zł
AS
Agnieszka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BP
Beata Polowczyk
100 zł
BD
Agnieszka Szczepańska
100 zł
MM
Michał Matyja
100 zł
GW
Gabriela Wenne Błażyńska
100 zł
MZ
Marianna Zal
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków