id: tk3ztr

Ortezy i rehabilitacja

Ortezy i rehabilitacja

Nasi użytkownicy założyli 912 537 zrzutek i zebrali 874 671 611 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich. Jestem Aleksander, ale wszyscy mówią do mnie Oluś. Mam 7 lat i od 3 lat chodzę do przedszkola, gdzie mam mnóstwo przyjaciół. Bardzo lubię spędzać tam czas. Jestem szczęśliwym chłopcem, choć wiele w swoim krótkim zyciu musiałem przejść.

Wychowuje mnie ciocia, która pełni dla mnie rodzinę zastępczą. Jestem pod jej opieką od czerwca 2018r., czyli miałem wtedy 3 latka. Jestem jeszcze dzieckiem i trudno mi zrozumieć dlaczego nie mieszkam ze swoją mamą. Jestem szczęśliwy bo mieszka ze mną moja siostra Ala, która ma 5 lat i też jest pod opieką cioci. Wszyscy tutaj bardzo nas kochają i się o nas troszczą.

Choruję na mózgowe porażenie dziecięce, czterokończynowe, z przewagą kończyn dolnych. Jestem bardzo dzielny w codziennym życiu, chociaż przykro mi, gdy moi rówieśnicy bawią się grając w piłkę, a moje nóżki nie mają siły, by z nimi biegać. Ostatnio dosyć urosłem i coraz ciężej jest mi chodzić. Ciocia Gosia, która ze mną ćwiczy mówi, że to przez to, że kości rosną, a mięśnie niestety się nie rozwijają. Staram się z całych sił ćwiczyć, by moje nóżki były silne, bym mógł biegać i grać w piłkę razem z kolegami.

Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ potrzebne są mi ortezy bym mógł lepiej chodzić. Nie chcę jeździć na wózku. Bez tych ortez mi się nie uda. Poza tym ciocia opłaca mi prywatna rehabilitację, którą mam dwa razy w tygodniu. Nie potrafię jeszcze dobrze liczyć, ale to napewno sporo kosztuje, a chciałbym ćwiczyć więcej. Dlatego bardzo proszę Was o pomoc w spełnieniu jednego z moich najskrytszych marzeń- bym mógł chodzić i nie musiał jeździć na wózku.

Oluś

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 216

preloader

Komentarze 17

 
2500 znaków