id: tk49rr

Start polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w curlingu na wózkach

Start polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w curlingu na wózkach

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 464 zrzutki i zebrali 1 161 507 292 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem naszej zbiórki jest start w Mistrzostwach Świata w curlingu na wózkach grupy B, które odbędą się w dniach 26 listopada – 2 grudnia 2019 r. w Lohji w Finlandii.

Start polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata w curlingu na wózkach

Czym jest curling?

Curling to "szachy na lodzie" – sport wymagający nie tylko wysokich umiejętności, ale i złożonej strategii. Na tafli lodu walczą ze sobą dwie czteroosobowe drużyny, przemieszczając kamienie do „domów”. Pierwsze rozgrywki toczyli szkoccy dżentelmeni już w XVI wieku. Ta niezwykle długa tradycja curlingu została uhonorowana nadaniem mu statusu dyscypliny olimpijskiej.

Swingy Stones

Curling na wózkach to dla nas nie tylko sport, ale też pasja! Nasza drużyna powstała w 2013 r. Do tej pory wystartowaliśmy już raz w Mistrzostwach Świata w 2015 r. w Finlandii. W tym roku zajęliśmy I miejsce w turnieju o Puchar PFKC w curlingu na wózkach (pierwsze nieoficjalne Mistrzostwa Polski) i wywalczyliśmy sobie tym samym prawo reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata.

Celem naszej zbiórki jest start w Mistrzostwach Świata w curlingu na wózkach grupy B, które odbędą się w dniach 26 listopada – 2 grudnia 2019 r. w Lohji w Finlandii.

Nasz start jest uzależniony w tej chwili od jednej bardzo podstawowej sprawy – środków finansowych!

Pełny koszt uczestnictwa w turnieju to ok. 40 000 zł. Składają się to: koszty przelotu i zakwaterowania (5 osób startujących w zawodach oraz trener), opłaty związane ze startem (płatne organizatorom) oraz zakup sprzętu i strojów.

Dlatego potrzebujemy Ciebie!

40 000 zł to spora kwota ale wystarczy, że 1000 osób wpłaci po 40 zł i razem osiągniemy ten cel!

Jesteśmy pewni, że dzięki Tobie to się uda!

Nie tylko same wpłaty są ważne, ale też to, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o zbiórce. Dlatego udostępniajcie, komentujcie i pomóżcie nam pokazać się we wszystkich mediach, abyśmy mogli z dumą i sukcesami reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata!

Bardzo istotny jest termin - na zebranie środków mamy niewiele czasu, bo większość opłat musi być wniesiona odpowiednio wcześnie.

Dlatego musimy zebrać potrzebną kwotę do 14 listopada 2019 r!

Aktualizacja!!!

Dzięki dotacji w wysokości 18000 zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki, którą otrzymaliśmy za pośrednictwem Integracyjnego Stowarzyszenia Rehabilitacyjno-Sportowego „Culani", jesteśmy zdecydowanie bliżej celu i w związku z możemy zmniejszyć kwotę zbiórki o wysokość otrzymanej dotacji!

Jeżeli okaże się, że hojność naszych kibiców i sponsorów będzie tak duża, że zebrane środki przekroczą kwotę potrzebną do wyjazdu na MŚ, to pozostałe pieniądze przeznaczymy na dalsze treningi i przygotowania.

Mistrzostwa Świata w Lohji są bowiem dla nas dopiero pierwszym krokiem na drodze do celu głównego, jakim jest zakwalifikowanie się na Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w 2022 roku w Pekinie i powrót do Polski z medalem!

Aby dowiedzieć się więcej o naszej drużynie, jej składzie, przygotowaniach i samym curlingu na wózkach, zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook.com/swingystons/

Chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem email: [email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 244

preloader

Komentarze 40

 
2500 znaków