id: tk66j3

Wsparcie festiwalu Reggae w Stodole w Kobiórze

Wsparcie festiwalu Reggae w Stodole w Kobiórze

2 405 zł 
z 2 000 zł
120%
zakończona 01.06.2022r
38 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Tegoroczna edycja festiwalu Reggae w Stodole będzie już 19. w historii i chcemy, żeby dała wam jak zawsze mnóstwo radości, pozytywnych wibracji i dobrej muzyki. Oczywiście mamy świadomość toczącej się wojny oraz problemów i potrzeb z nią związanych, ale liczymy, że ta impreza pozwoli wam chociaż na chwilę naładować się dobrą energią i zapomnieć o smutnej rzeczywistości.

Od zawsze Festiwal był organizowany przez wolontariuszy i dzięki pomocy dobrych ludzi, takich jak Wy. Co więcej, od zawsze był on darmowy i robimy wszystko, żeby tak było dalej, dlatego będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie. Możecie wpłacić symboliczne 10 zł albo zostać mecenasem festiwalu wpłacając 1000 zł, liczy się każdy gest. Oczywiście w zamian oferujemy Wam różne ciekawe gadżety oraz inne formy rewanżu, a przede wszystkim ciekawą muzycznie i dobrze zorganizowaną imprezę.

Tak więc, jeśli chcecie i możecie pomóc, to wpłaćcie jakąś sumę i do zobaczenia 18 czerwca w Kobiórze!

w26e01172459add4.jpeg

Jednodniowy Festiwal Reggae w Stodole, organizowany od kilkunastu lat w Kobiórze, najpierw w prawdziwej stodole, przez Alojzego Brańczyka, a później Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna, przy dużym wparciu wolontariuszy, to dla niektórych wydarzenie kultowe. Dla innych to z kolei pozytywny, rodzinny piknik z dobrą muzyką, na który przybywają zarówno z bliższych okolic, jak i innych części kraju, a nawet z zagranicy.

W dotychczasowej historii przez scenę w stodole Alojza i na boisku Leśnika przewinęło się kilkadziesiąt zespołów grających różnorodną muzykę. Impreza była zawsze otwarta na debiutantów czy młode, nieznane zespoły, które chciały po prostu zaprezentować się przed szerszą publicznością. Oprócz tego wystąpiło też kilka bardziej rozpoznawalnych zespołów, od tych, dla których ten festiwal powstał, czyli zespołu Dzioło przez Konopians po Tabu i słoweński Raggalution (poniżej na 15 edycji) czy ostatnio Maleo Reggae Rockers.

l8a1c8319c8ac15d.jpeg

Jak było podczas wszystkich poprzednich edycji możecie sprawdzić na stronie internetowej Reggae w Stodole i na profilu https://www.facebook.com/reggaewstodole


Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna przy bardzo dużej pomocy przyjaciół i wolontariuszy. Jednak sama praca społeczna to za mało, żeby zorganizować taką imprezę. Musimy ponieść konkretne wydatki, jak:

- wynajęcie firmy nagłośnieniowej,

- ochrona i zabezpieczenie medyczne,

- zwrot kosztów artystów,

- wyżywienie artystów,

- zaplecze sanitarne,

- promocja wydarzenia,

- atrakcje dla dzieci,

- inne koszty związane z organizacją (jak na przykład worki na śmieci, taśmy zabezpieczające, gwoździe, wkręty, farba i inne tego typu w tym momencie trudne do przewidzenia wydatki).

Dysponujemy własnymi środkami, pozyskaliśmy wsparcie finansowe z Gminy Kobiór i Powiatu Pszczyńskiego. Tradycyjnie liczymy także na niewielkie wsparcie lokalnych firm. To wystarczy na pokrycie podstawowych potrzeb, natomiast jak co roku, chcemy utrzymywać wysoki poziom imprezy i dlatego prosimy Was o wsparcie.

xfc0c63571899bfd.jpeg

Celem projektu jest organizacja 19. edycji festiwalu Reggae w Stodole na boisku Leśnika w Kobiórze, w sobotnie popołudnie i wieczór 18 czerwca - więcej szczegółów w tym wydarzeniu.


Posiadamy środki na najważniejsze wydatki związane z organizacją festiwalu, czyli nagłośnienie, ochronę, zabezpieczenie medyczne i sanitarne. To już gwarantuje, że impreza dojdzie do skutku. Celem jest zebranie 2000 zł, co pozwoli przede wszystkim na zorganizowanie atrakcji dla dzieci - dmuchańców i pokrycie części kosztów występujących artystów.

af60ccab7a6ecdd0.jpeg

Jak zawsze liczymy na was i do zobaczenia 18 czerwca w Kobiórze!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

NY
K.N
ukryta
AS
Wild Selecta
100 zł
PS
Sid
100 zł
DK
Dominika Kołodziejczyk
60 zł
DM
Damian M
20 zł
 
Dane ukryte
30 zł
AN
Alicja
60 zł
 
Dane ukryte
10 zł
PS
Piotr Solik
30 zł
PS
Piotr Szary
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Lokalizacja

Centralna 117, 43-210

Kobiór, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Dziękujemy za każdy gest

Podziękowanie

rozwiń

wybrano 5 razy

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Mały wspieracz - smycz Reggae w Stodole

Smycz z 19. edycji Reggae w Stodole. Odbiór podczas festiwalurozwiń

wybrano 5 razy

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
Wspieracz herbaciarz - kubek i smycz Reggae w Stodole

Kubek i smycz z 19. edycji Reggae w Stodole. Odbiór podczas festiwalu

rozwiń

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Duży wspieracz - koszulka i smycz Reggae w Stodole

Koszulka i smycz z 19. edycji Reggae w Stodole. Odbiór podczas festiwalu (lub ewentualnie wysyłka). Prosimy o podanie rozmiaru i ewentualnie koloru.

rozwiń

wybrano 13 razy

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Gruba ryba - sponsor festiwalu

Oficjalny sponsor festiwalu (informacja podana w mediach: profile Reggae w Stodole i KIK na Facebooku oraz w trakcie festiwalu), możliwość wystawienia baneru reklamowego, spotkanie z zespołami na backstage, koszulka, kubek, smycz, podziękowania

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

864 840 zrzutek

i zebrali

763 475 089 zł

A ty na co dziś zbierasz?