Skończmy razem film! ID: tk9kgx

Skończmy razem film! ID: tk9kgx

3 269 zł z 10 000 zł

32%

3 269 zł

3 269 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

30.11.2019r

37

37

wspierających
32%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

  • Cześć! Chcielibyśmy przedstawić Wam czwórkę aktorów, którzy zagrają w naszym filmie rodzinę: to Monika Kwiatkowska (matka), Grzegorz Damięcki (ojciec), Julia Kuzka (Tosia) oraz Jan Hrynkiewicz (Dawid). Cieszymy się, że możemy mieć tak uzdolnioną ekipę na naszym pokładzie. Do planu pozostał tydzień z hakiem. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie!
    Czytaj więcej
  • Cześć! Dziękujemy wszystkim nowym darczyńcom: bardzo mi miło, że o nas wciąż pamiętacie! Do planu pozostało coraz mniej czasu, dlatego pracujemy ze zdwojoną siłą. Zerknijcie na opis naszej zbiórki: pojawiły się tam informacje o naszych aktorach!
    Czytaj więcej
  • Cześć! Trochę było u nas cicho, ale wracamy do żywych! Mamy już potwierdzony termin realizacji naszego filmu: to 14-19 października. Jesteśmy na etapie konstruowania kalendarzówki, dzięki której będziemy wiedzieć, kto, kiedy i gdzie gra. Szykujemy też dla Was więcej nagród - bądźcie czujni i szczodrzy!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zbieramy pieniądze na dokrętki i uregulowanie wszystkich pozostałych płatności. Kroi się piękny film, skończmy go razem!

Cześć!

Dla tych z Was, którzy widzieli już profil tej zbiórki, jest to powtórka z rozrywki, ale nowym gościom - których serdecznie witamy - chcielibyśmy przypomnieć, o co we wszystkim się rozchodzi. W dniach 12-17 października w trzech miejscach położonych w Małopolsce realizowaliśmy film dyplomowy studentki reżyserii z katowickiej filmówki, Klaudii Kęski. Zdjęcia nie należały do najprostszych, ale dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszej ekipy, wspaniałym aktorom i realizatorom - udało nam się stworzyć 99% scen. Spójrzcie do góry, jak to wyglądało. Za fotosy dziękujemy wspaniałemu Pawłowi Stępniowi. Polaroidy wykonała zaś nasza aktorka, Julia Kuzka.

To jednak nie koniec pracy nad filmem. Teraz w pocie czoła montujemy, układamy i kombinujemy, żeby historia, jaką stworzyliśmy, była dla widza jak najbardziej wciągająca. Wraz z dodatkowymi działaniami pojawiły się nam dodatkowe potrzeby. I choć zebrane dotychczas środki i Wasze zaangażowanie to coś niesamowitego, za co będziemy jeszcze długo wdzięczni, wciąż potrzebujemy funduszy. Jakie są nasze potrzeby?

DOKRĘTKI:

dodatkowy, krótki dzień zdjęciowy do ukończenia jednej sceny, która spaja film. Okrojoną ekipą pojedziemy w teren, nagramy ją i domontujemy do istniejących ujęć.

POSTPRODUKCJA DŹWIĘKU oraz MONTAŻ:

dobre brzmienie to podstawa! Dźwięki nagrane na planie trzeba zsynchronizować w odpowiedni sposób z ujęciami, wygładzić nierówności i sprawić, żeby warstwa audialna filmu była dla widza samą przyjemnością. W materii montażu chcemy, żeby historia była jak najbardziej czytelna.

ZWROTY DLA REALIZATORÓW:

stówka za benzynę, zwrot za wypożyczenie sprzętu czy jedzenie? Dla filmowców takie drobne przysługi to chleb powszedni. Chcielibyśmy, żeby nasi realizatorzy, którzy pracowali przez kilkanaście godzin na planie, mogli odzyskać swoje pieniądze jak najszybciej.

OPIS FILMU:

Sielankowy obrazek pełni lata w rodzinnej winnicy. Dobrze prosperujący biznes, ogrom pracowników i szczęśliwi właściciele. Wydawać by się mogło, że nic nie może zaburzyć tej pięknej harmonii, w której natura współgra z nastrojem panującym wśród ludzi.

Spokój ustaje, kiedy jeden z członków rodziny dopuszcza się karygodnego czynu na niewinnej dziewczynie. Główna bohaterka, próbując dociec sprawiedliwości, spotyka się z ponurą rzeczywistością, w której dla starszych liczy się tylko dobro rodziny wygrywające z prawdą.

Natura w tym samym czasie daje się we znaki. Coraz bliżej do złamania niewinnej istoty, chcącej dobra i żądającej godziwej kary dla prawdziwego złoczyńcy.

Czy uczciwość wygra z rodzinnymi więzami, a złociste słońce powróci nad dom rodzinny?

Wszystko będzie dobrze?

AKTORZY

Monika Kwiatkowska

Aktorka warszawskiego Teatru Współczesnego, regularnie pojawia się w filmach, serialach, teatrze.

Grzegorz Damięcki

Pracował ze Spielbergiem i Janem Jakubem Kolskim. Gra w Teatrze Ateneum, jeden z bardziej charyzmatycznych polskich aktorów.

Jan Hrynkiewicz

Wschodząca gwiazda polskiego kina. Obecnie możemy oglądać go w "Bożym ciele" Jana Komasy. Pracuje nad serialem o Agnieszce Osieckiej.

Julia Kuzka

Jedna z bardziej charakterystycznych twarzy polskiego modelingu. Współpracuje z cenioną agencją D'Vision, występuje w pokazach, bierze udział w prestiżowych sesjach.

Marta Waldera

Najczęściej można zobaczyć ją w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, gdzie występuje od 2008 roku. Grała epizody w "Klerze" i "Bożym Ciele", laureatka Nagrody Magnolii przyznawanej przez Miasto Szczecin.

Monika Szomko

Aktorka teatralna, dubbingowa i filmowa, pracowała z Lechem Majewskim czy Romanem Kołakowskim. Niebawem będzie można zobaczyć ją w filmie "Brigitte Bardot Cudowna" oraz serialu "Ziuk. Młody Piłsudski".

EKIPA

REŻYSERIA:

Klaudia Kęska: Urodzona w 1989 roku. Absolwentka socjologii i zarządzania. Studiuje reżyserię w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Zrealizowała kilka krótkich form fabularnych i dokumentalnych. W 2018 roku zrealizowała Kronikę Filmów Fabularnych w Gdyni. Obecnie przygotowuje się do realizacji filmu dyplomowego. Jej filmy były prezentowane na takich festiwalach jak Młodzi i Film w Koszalinie, Kino w Trampkach, Festiwal Sztuki Reżyserskiej Interpretacje czy Monterrey Film Festival. Laureatka nagrody za najlepszy film prezentowany podczas festiwalu w Pärnu.

AUTOR ZDJĘĆ:

Kamil Małecki: Student V Roku Realizacji Obrazu Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Autor zdjęć do takich filmów krótkometrażowych jak Barbershop, Plum/Splash, czy Miss. Jego film dyplomowy „SKÓRA/SKIN” właśnie rozpoczął swoją drogę festiwalową na Festiwali Dwa Brzegi. We wrześniu bierze udział w konkursie filmów krótkometrażowych na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Oprócz form fabularnych tworzy również obrazy bardziej ekspresyjne jak teledyski (Miuosh - Produkcja, Dach 2.0, Neony, The Party is Over - Lato, Chłopcy kontra Basia - O tym jak zmarły bieda z nędzą) czy reklamy telewizyjne (Śląskie Kamienice). Na co dzień związany z Teatrem Śląskim w Katowicach, dla którego przygotowuje treści video, wizualizacji oraz jako operator kamery bierze czynny udział w takich spektaklach jak „Pod Presją” i „Kurt Gerron. Hitler oddaje miasto Żydom”.

KIEROWNICTWO PRODUKCJI

Aleksandra Gajdosz: Urodzona w 1995 roku, studentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego. Zanim dotarła do Katowic, studiowała Zarządzanie Kulturą i Mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wieloletnia członkini stowarzyszenia All in UJ, wolontariuszka wielu festiwali filmowych w Polsce. Do tej pory pracowała przy etiudach i warsztatach Szkoły Filmowej w Katowicach. Kierowniczka produkcji zwycięskiego spotu tegorocznej edycji Papaya Young Directors. Poza dyplomem pracuje nad kilkoma niezależnymi projektami. Po godzinach oddaje się muzyce, pogłębianiu wiedzy filmowej i fotografowaniu. Jej motto to „Wyśpię się po śmierci".

Stanisław Bryś:

Urodzony w 1999 roku, student II roku Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego. Na uczelni wyprodukował już kilka etiud reżyserskich oraz operatorskich, a także warsztaty dokumentalne koordynowane przez p. Beatę Dzianowicz i p. Tomasza Woźniczkę. Po godzinach pisze dla założonego przez Papaya Films portalu Papaya.Rocks i jest współpracownikiem Gazety Magnetofonowej – jedynego papierowego kwartalnika zajmującego się polską muzyką. Członek Jury Młodych 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Wpłacający37

AM
Agnieszka Milkiewicz
700 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MC
Małgorzata Cejmer
500 zł
JK
Joanna Kędzierska
400 zł
ZC
Zuzanna Cejmer
200 zł
BC
Bartłomiej Cejmer
200 zł
AS
Adrianna Skraba
100 zł
SI
Sebastian Ignaszak
69 zł
AS
Adrianna Skraba
50 zł
JS
Joanna Simkowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

Grosz do grosza!

Dziękujemy za wsparcie! Jak wspomnieliśmy - każda złotówka przybliża nas do celu.

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 10 zł i więcej

Mailowe uszanowanie!

Dostaniesz od nas indywidualne podziękowania wraz ze zdjęciem szczęśliwej ekipy!

wybrano 7 razy

Wybieram

Wpłać 30 zł i więcej

Podejrzyj nas!

Poza podziękowaniami dostaniesz fotosy z planu, na których zobaczysz postępy pracy ekipy!

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Poczytaj scenariusz!

Poza poprzednimi nagrodami otrzymasz podpisany przez twórców scenariusz z indywidualnymi podziękowaniami!

wybrano 3 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Zawieś film na ścianie!

Poza scenariuszem do Twoich rąk trafi wydrukowany plakat filmu! Za dodatkową opłatą możliwa opcja printu w wyższej jakości.

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

Obejrzyj film!

Dostaniesz własną kopię filmu oraz Stanisław - jeden z kierowników produkcji - stworzy dla Ciebie indywidualną playlistę według Twoich wymagań. Czekamy na muzyczne wyzwania!

wybrano 3 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

519 762 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?