Zbieram na auto dla niepełnosprawnej osoby ID: tkmcmu

Zbieram na auto dla niepełnosprawnej osoby ID: tkmcmu

14 800 zł z 20 000 zł

74%

14 800 zł

14 800 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

12.03.2020r

146

146

wspierających
74%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Najmilsi!!!Pomóżcie spełnić moje marzenie o pracy! Mam dwa marzenia: być zdrową i pracować. Wiem, że to pierwsze nie spełni się, ale to drugie, które sprawi, ze poczuję się jak zdrowa może się spełnić. Wystarczy mieć samochód osobowy dla osoby niepełnosprawnej, który umożliwi mi powrót do pracy w moim wymarzonym zakładzie pracy, gdzie pracowałam przez 5 lat zanim miałam wypadek. Dnia 8.11. 2017 wstałam o 6.00 do pracy i nagle ogromny ból zwalił mnie z nóg. Doznałam pęknięcia tętniaka,aorta została rozerwana na strzępy, a w następstwie udar i obrzęk mózgu. Operacja trwała 9 godzin, a śpiączka ponad miesiąc. Kolejny miesiąc wegetacji jak roślinka. Już zapomniałam, że wcześniej byłam najszczęśliwszym kierowcą autobusowym na świecie. Moja praca była moją pasją, moim motorem, sprawiała, ze chciało się żyć. Teraz zmagam się z bolesną rehabilitacją i ciężko walczę o każdy ruch mojej lewej strony ciała. Wiem, że już nie będę taka jak dawniej, ale w głębi serca jestem tą samą Marzenką i nadal kocham moją pracę. Wiem, że nie poprowadzę już autobusu, ale mogę pracować na innym stanowisku, blisko moich kolegów z pracy, mogę uczestniczyć w życiu zawodowym mojej firmy. Widzieć, słyszeć, wdychać ten specyficzny zapach autobusów. Potrzebuję tej pracy, aby nadać memu życiu nowy sens, aby poczuć że jeszcze żyję. Niestety, kosztowna rehabilitacja i dwóch nastolatków na wychowaniu nie zostawia wiele oszczędności. Wierzę, że wspólnymi siłami uda mi się zdobyć pieniądze na specjalne auto, które przywróci radość memu życiu. Wierzę, że czasami marzenia się spełniają, gdy ma się wokół dobrych, serdecznych ludzi. Wierzę….


Wpłacający146

 
Dane ukryte
1 000 zł
J
Jarugowie z Elbląga
600 zł
HJ
Henryk Jaruga z córkami
500 zł
LZ
Leszek z rodziną
410 zł
MS
Maria Stanisław Anna
400 zł
DJ
Dorota, Janusz, Kasia i Tomek
400 zł
JD
Janusz Durys
400 zł
RL
Robert Lech
300 zł
MS
Marek Sinkowski
300 zł
MI
Monika i Rafał Mach
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze5

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia ????

  25 zł
 • Aleksandra Jóźwik

  Jeśli ktoś miałby ochotę wspomóc to serdecznie zapraszam zrzutka.pl /na-studia-w-systemie-zaocznym-psychologia-vjj5hb, zbieram również na oczyszczacz powietrza dla dziecka zrzutka.pl /p64ncm

 • Kamil Lewandowski

  UWAGA! -------☛ TU CZEKA NA WAS ❤POZYTYWNA ZBIÓRKA❤ NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 ☚---------------- DOKUMENTUJĘ SWOJA ZBIÓRKĘ PARAGONAMI, BO CHCĘ POKAZAĆ SWOJĄ UCZCIWOŚĆ WOBEC WAS!!!!!!!!! ☺☼----------- Też zbieram na auto. ☺Idzie dobrze☺, bo już mamy na koncie 580 złotych i już 10 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM ❤LUDZI DOBREJ WOLI❤!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. ☺Na szczęście☺ mam ZAINTERESOWANIE ZBIÓRKĄ. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia!

  10 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

575 057 zrzutek

i zebrali

314 812 906 zł


A ty na co dziś zbierasz?