Wyremontuj z nami galerio-kawiarenkę w Świdnicy. ID: tkmypj

Wyremontuj z nami galerio-kawiarenkę w Świdnicy. ID: tkmypj

9 655 zł z 50 000 zł

19%

9 655 zł

9 655 zł

z 50 000 zł

39 dni

39 dni

do końca

167

167

wspierających
19%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pomóż nam być potrzebnym . Daj nam możliwość pracy i szansę bycia zaradnym. Wyremontuj z nami galerio - kawiarenkę w centrum Świdnicy.

Co jest naszym marzeniem, czyli na co ta zrzutka?

Chcemy otworzyć naszą wymarzoną galerio-kawiarenkę która da nam szansę czynnego uczestniczenia w życiu miasta. To tu będziecie mogli nas spotkać,tutaj pokażemy swoje talenty i możliwości.W niej napijesz się dobrej kawy w świetnym towarzystwie.

Jak nam idzie?

Jest nieźle! Dostaliśmy od Pani Prezydent lokal w samym centrum Rynku. Naszym celem jest teraz kompleksowe przystosowanie go do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Potrzebny jest generalny remont zarówno sali jak i zaplecza. Lwią część kosztów pochłonie specjalna toaleta oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich i chodzików. Kolejnym ważnym etapem remontu będzie wymiana instalacji elektrycznej i hydraulicznej.

tkmypj-9f88c422.png

O naszej misji usłyszeliście już dzięki materiałowi TVP3 Wrocław.


tkmypj-d773525b.pngCo już osiągnęliśmy?

W naszym dążeniu do sukcesu wsparły nas Panie Architekt i Kosztorysant,które zadbają o to aby nasz projekt spełniał wszelkie normy i wymogi.

Z chęci pomocy naszych darczyńców powstał Charytatywny Pokaz Mody - nasze pierwsze tego typu wydarzenie. Pokaz wraz z licytacją zebrał wokół naszej misji ludzi dobrej woli.

Poznaj nas.

Tworzymy drużynę uczestników i kadry z Warsztatu Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Bliżej Ciebie" która na co dzień usamodzielnia i pozwala rozwinąć skrzydła osobom z niepełnosprawnościami. Jesteśmy blisko Was, waszymi siostrami, wujkami, córkami i sąsiadami. Chcemy być bardziej widocznymi członkami lokalnej społeczności. Wspierając naszą misję tak naprawdę dajesz nam poczucie bycia potrzebnym, bycia zaradnym, poczucie zatrudnienia, wreszcie bycia pełnosprawnym i pełnoprawnym człowiekiem.

tkmypj-45db7cd9.png

Pandemia na moment kazała nam zwolnić tempo,ale nasze marzenia są silniejsze!

Rozpoczynamy nowy etap w naszym działaniu. Chcemy Wam zaproponować wirtualny udział w realizacji tego marzenia. Zostań mecenasem wyrobów rękodzielniczych i dołóż tym samym cegiełkę do remontu i otwarcia galerio-kawiarenki.tkmypj-935faac.pngPomagaj jak Ci wygodnie!

Wybierz dogodną dla siebie formę płatności klikając przycisk "WPŁAĆ" pod opisem zrzutki.

Możesz także okazać swoje wsparcie przelewając pieniądze bezpośrednio na konto tej zrzutki:

Indywidualny numer konta bankowego tej zrzutki:

30 1750 1312 6886 7170 2689 4585

Dane:

Zrzutka.pl sp. z o. o.

al. Karkonoska 59

53-015 Wrocław

Dziękujemy za Twoją pomoc!

Wpłacający167

P
PD i NW
30 zł
Z
Zbigniew Furmanek
ukryta
WA
Weronika Antonowicz Hyla
500 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AK
Anna Kuczyńska
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
I
Izabela Szymonowicz
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze13

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej

Gadżet WTZ

Gadżet WTZ

Za wpłatę 25 zł podarujemy Ci wyjątkowy upominek stworzony przez Uczestników naszego WTZ. Będziesz miała/miał możliwość wyboru, w której pracowni powstanie: artystycznej, florystycznej, kulinarno-gastronomicznej, technicznej, krawieckiej, informatycznej, edukacji i komunikacji społecznej.

To Ty wybierzesz, czy będzie to np. personalizowana zakładka, drewniany słonik czy materiałowa zawieszka.

wybrano 3 razy

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Kubek w kawiarence

Kubek w kawiarence

Za tę wpłatę napijesz się u nas kawy z kubka, który wyprodukujemy specjalnie dla Ciebie - może to być złota myśl, która dla nas zostawisz, zdjęcie, grafika lub reklama Twojej firmy.


Dzięki takiemu kubkowi Twoje logo będzie widoczne dla wszystkich naszych gości - łap szanse i skorzystaj z tej formy reklamy!

wybrano 6 razy

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Karta Stałego Klienta

Jesteś u siebie! To dzięki Twojemu wsparciu powstaliśmy i teraz chcemy Ci podziękować. Czuj się zaproszony na kawę i ciastko.


Wpłata tej wysokości skutkuje abonamentem stałego klienta, w ramach którego raz w miesiącu możesz przyjść do nas na kawę i coś słodkiego. O tym, że stałeś się naszym patronem poinformujemy w naszych mediach społecznościowych

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

"Gruba Ryba"

Sypnąłeś groszem, bez dwóch zdań!


Twoja wpłata naprawdę nam pomogła i chcemy się odwdzięczyć. Oferujemy stałą reklamę widoczną na naszej stronie internetowej oraz podziękowanie w mediach społecznościowych. We wnętrzu kawiarenki wszyscy zobaczą też wyjątkową tablicę z logo Twojej firmy.

Dziękujemy!

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

556 975 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?