id: tkmypj

Wyremontuj z nami galerio-kawiarenkę w Świdnicy.

Wyremontuj z nami galerio-kawiarenkę w Świdnicy.

Nasi użytkownicy założyli 982 769 zrzutek i zebrali 1 005 764 473 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Niemal gotowe!

  Zdjęcia były robione 10 maja 2021 r. - zostały drobne rzeczy do zrobienia jeśli chodzi o sam remont. Musimy jeszcze wyposażyć lokal w meble i oczywiście ekspres do kawy.

  W tym miejscu ponownie dziękujemy za każda wpłatę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: wygląd Kawiarenki naprawdę cieszy, a to wszystko dzięki Państwu.

  Zrzutka trwa do końca czerwca br. i mamy nadzieję, że dzięki zebranym środkom uda się sfinansować wymarzony profesjonalny ekspres i meble.

  Jako że zbliżamy się do otwarcia, rozpoczynamy produkcję personalizowanych kubków, które były dostępne w ramach nagrody. Od dziś ta opcja nie jest dostępna. Zachęcamy do korzystania z pozostałych opcji nagród :)i3c9519bb3e18e96.jpegm1268e3a4e553190.jpegx7a4e87568e885f3.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż nam być potrzebnym. Daj nam możliwość pracy i szansę bycia zaradnym. Wyremontuj z nami galerio - kawiarenkę w centrum Świdnicy.


Co jest naszym marzeniem, czyli na co ta zrzutka?

Chcemy otworzyć naszą wymarzoną galerio-kawiarenkę, która da nam szansę czynnego uczestniczenia w życiu miasta. To tu będziecie mogli nas spotkać, tutaj pokażemy swoje talenty i możliwości.W niej napijesz się dobrej kawy w świetnym towarzystwie.


Jak nam idzie?

Otrzymaliśmy gotowy projekt architektoniczny i lada dzień powinniśmy otrzymać także projekt instalacji elektrycznej i hydraulicznej. I to właśnie będzie nasz pierwszy duży koszt - wykonanie tych instalacji.

Jednocześnie musimy odnowić lub wymienić witrynę, a przede wszystkim przenieść drzwi wejściowe zgodnie z projektem.


bb98e31bfa6ae70a.jpeg


Co już osiągnęliśmy?

W osiągnięciu sukcesu wspiera nas rzesza ludzi, którym bliskie jest nasze marzenie. Dotąd byliście z nami podczas dwóch imprez charytatywnych w I LO, pikniku na zamknięcie sezonu rowerowego, a ostatnio na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez firmę IgnerHome. Wdzięczni jesteśmy też Ambasadorom Zrzutki, którzy, promując zbiórkę, udostępnili przy tym swoje media społecznościowe.

Pandemia na moment kazała nam zwolnić tempo, ale marzenia są silniejsze!

Rozpoczynamy nowy etap w naszym działaniu. Chcemy Wam zaproponować wirtualny udział w realizacji tego planu. Zostań mecenasem wyrobów rękodzielniczych i dołóż tym samym cegiełkę do remontu i otwarcia galerio-kawiarenki.


Poznaj nas.

Tworzymy drużynę Uczestników i kadry z Warsztatu Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Bliżej Ciebie", która na co dzień usamodzielnia i pozwala rozwinąć skrzydła osobom z niepełnosprawnościami. Jesteśmy blisko Was - waszymi siostrami, wujkami, córkami i sąsiadami. Chcemy być bardziej widocznymi członkami lokalnej społeczności. Wspierając naszą misję tak naprawdę dajesz nam poczucie bycia potrzebnym, bycia zaradnym, poczucie zatrudnienia, wreszcie bycia pełnosprawnym i pełnoprawnym człowiekiem.


Pomagaj jak Ci wygodnie!

Wybierz dogodną dla siebie formę płatności klikając przycisk "WPŁAĆ" pod opisem zrzutki.

Możesz także okazać swoje wsparcie przelewając pieniądze bezpośrednio na konto tej zrzutki:

Indywidualny numer konta bankowego tej zrzutki:

30 1750 1312 6886 7170 2689 4585

Dane:

Zrzutka.pl sp. z o. o.

al. Karkonoska 59

53-015 Wrocław

Dziękujemy za Twoją pomoc!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Nieaktywne
Inne
1 zł

Kupione 52

Zakończona
Inne
1 zł

Kupione 30

Zakończona
Inne
4 zł

Kupione 32

Zakończona
Inne
Gadżet WTZ
Za wpłatę 25 zł podarujemy Ci wyjątkowy upominek stworzony przez Uczestników naszego WTZ. Będziesz miała/miał możliwość wyboru, w której pracowni pows...
25 zł

Kupione 24

Zakończona
Inne
Karta Stałego Klienta
Jesteś u siebie! To dzięki Twojemu wsparciu powstaliśmy i teraz chcemy Ci podziękować. Czuj się zaproszony na kawę i ciastko.Wpłata tej wysokości skut...
500 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
"Gruba Ryba"
Sypnąłeś groszem, bez dwóch zdań! Twoja wpłata naprawdę nam pomogła i chcemy się odwdzięczyć. Oferujemy stałą reklamę widoczną na naszej stronie inter...
1000 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 395

AF
Aga
100 zł
 
Dane ukryte
500 zł
SI
Staszek i Bożena
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MJ
Magda Jęczmień
50 zł
AS
Aneta Sarniuk
200 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
AP
Adriana Pawlikowska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 18

 
2500 znaków