Opis zrzutki

Pomóż nam być potrzebnym. Daj nam możliwość pracy i szansę bycia zaradnym. Wyremontuj z nami galerio - kawiarenkę w centrum Świdnicy.


Co jest naszym marzeniem, czyli na co ta zrzutka?

Chcemy otworzyć naszą wymarzoną galerio-kawiarenkę, która da nam szansę czynnego uczestniczenia w życiu miasta. To tu będziecie mogli nas spotkać, tutaj pokażemy swoje talenty i możliwości.W niej napijesz się dobrej kawy w świetnym towarzystwie.


Jak nam idzie?

Otrzymaliśmy gotowy projekt architektoniczny i lada dzień powinniśmy otrzymać także projekt instalacji elektrycznej i hydraulicznej. I to właśnie będzie nasz pierwszy duży koszt - wykonanie tych instalacji.

Jednocześnie musimy odnowić lub wymienić witrynę, a przede wszystkim przenieść drzwi wejściowe zgodnie z projektem.


bb98e31bfa6ae70a.jpeg


Co już osiągnęliśmy?

W osiągnięciu sukcesu wspiera nas rzesza ludzi, którym bliskie jest nasze marzenie. Dotąd byliście z nami podczas dwóch imprez charytatywnych w I LO, pikniku na zamknięcie sezonu rowerowego, a ostatnio na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez firmę IgnerHome. Wdzięczni jesteśmy też Ambasadorom Zrzutki, którzy, promując zbiórkę, udostępnili przy tym swoje media społecznościowe.

Pandemia na moment kazała nam zwolnić tempo, ale marzenia są silniejsze!

Rozpoczynamy nowy etap w naszym działaniu. Chcemy Wam zaproponować wirtualny udział w realizacji tego planu. Zostań mecenasem wyrobów rękodzielniczych i dołóż tym samym cegiełkę do remontu i otwarcia galerio-kawiarenki.


Poznaj nas.

Tworzymy drużynę Uczestników i kadry z Warsztatu Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Bliżej Ciebie", która na co dzień usamodzielnia i pozwala rozwinąć skrzydła osobom z niepełnosprawnościami. Jesteśmy blisko Was - waszymi siostrami, wujkami, córkami i sąsiadami. Chcemy być bardziej widocznymi członkami lokalnej społeczności. Wspierając naszą misję tak naprawdę dajesz nam poczucie bycia potrzebnym, bycia zaradnym, poczucie zatrudnienia, wreszcie bycia pełnosprawnym i pełnoprawnym człowiekiem.


Pomagaj jak Ci wygodnie!

Wybierz dogodną dla siebie formę płatności klikając przycisk "WPŁAĆ" pod opisem zrzutki.

Możesz także okazać swoje wsparcie przelewając pieniądze bezpośrednio na konto tej zrzutki:

Indywidualny numer konta bankowego tej zrzutki:

30 1750 1312 6886 7170 2689 4585

Dane:

Zrzutka.pl sp. z o. o.

al. Karkonoska 59

53-015 Wrocław

Dziękujemy za Twoją pomoc!

Wpłacający 216

M
Maciej Dzimira
25 zł
Ł
Łukasz Kawa
25 zł
Ł
Łukasz Kawa
125 zł
PP
Paula Przybylska Biały Las
500 zł
PB
Przemyslaw Branka
50 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
CO
Casey on the road
125 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej
Gadżet WTZ

Za wpłatę 25 zł podarujemy Ci wyjątkowy upominek stworzony przez Uczestników naszego WTZ. Będziesz miała/miał możliwość wyboru, w której pracowni powstanie: artystycznej, florystycznej, kulinarno-gastronomicznej, technicznej, krawieckiej, informatycznej, edukacji i komunikacji społecznej.

To Ty wybierzesz, czy będzie to np. personalizowana zakładka, drewniany słonik czy materiałowa zawieszka.

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Kubek w kawiarence

Za tę wpłatę napijesz się u nas kawy z kubka, który wyprodukujemy specjalnie dla Ciebie - może to być złota myśl, która dla nas zostawisz, zdjęcie, grafika lub reklama Twojej firmy.


Dzięki takiemu kubkowi Twoje logo będzie widoczne dla wszystkich naszych gości - łap szanse i skorzystaj z tej formy reklamy!

wybrano 17 razy

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Karta Stałego Klienta

Jesteś u siebie! To dzięki Twojemu wsparciu powstaliśmy i teraz chcemy Ci podziękować. Czuj się zaproszony na kawę i ciastko.


Wpłata tej wysokości skutkuje abonamentem stałego klienta, w ramach którego raz w miesiącu możesz przyjść do nas na kawę i coś słodkiego. O tym, że stałeś się naszym patronem poinformujemy w naszych mediach społecznościowych

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
"Gruba Ryba"

Sypnąłeś groszem, bez dwóch zdań!


Twoja wpłata naprawdę nam pomogła i chcemy się odwdzięczyć. Oferujemy stałą reklamę widoczną na naszej stronie internetowej oraz podziękowanie w mediach społecznościowych. We wnętrzu kawiarenki wszyscy zobaczą też wyjątkową tablicę z logo Twojej firmy.

Dziękujemy!

wybrano 1 raz

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

624 116 zrzutek

i zebrali

375 106 574 zł

A ty na co dziś zbierasz?