id: tkmypj

Wyremontuj z nami galerio-kawiarenkę w Świdnicy.

Wyremontuj z nami galerio-kawiarenkę w Świdnicy.

29 127 zł 
z 50 000
58%
zakończona 30.06.2021r
395 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności5

 • Niemal gotowe!

  Zdjęcia były robione 10 maja 2021 r. - zostały drobne rzeczy do zrobienia jeśli chodzi o sam remont. Musimy jeszcze wyposażyć lokal w meble i oczywiście ekspres do kawy.

  W tym miejscu ponownie dziękujemy za każda wpłatę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: wygląd Kawiarenki naprawdę cieszy, a to wszystko dzięki Państwu.

  Zrzutka trwa do końca czerwca br. i mamy nadzieję, że dzięki zebranym środkom uda się sfinansować wymarzony profesjonalny ekspres i meble.

  Jako że zbliżamy się do otwarcia, rozpoczynamy produkcję personalizowanych kubków, które były dostępne w ramach nagrody. Od dziś ta opcja nie jest dostępna. Zachęcamy do korzystania z pozostałych opcji nagród :)i3c9519bb3e18e96.jpegm1268e3a4e553190.jpegx7a4e87568e885f3.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Kochani!

  Jak widać na załączonym filmie, prace remontowe są już na finiszu. Będzie pięknie, prawda? Reprezentanci naszych Uczestników: Monika i Szymon już chcą ruszać do pracy w Kawiarence.

  Dzięki zaangażowaniu firmy budowlanej za moment pomieszczenie będzie gotowe. Mimo, że nie musieliśmy zapłacić za remont z góry, to jest to przecież nieuniknione i wkrótce należność trzeba będzie uregulować. Dlatego musimy przedłużyć kolejny raz Zrzutkę i prosić Was o wsparcie. Musimy zakupić też niezbędne meble i sprzęty AGD, takie jak kuchenka, zmywarka czy ekspres do kawy.

  My wierzymy, że wspólnymi siłami się nam uda!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • hf5fb7972d6c5270.jpeggfc2fc3643216d9a.jpeg

  19 - 21 marca 2021 działy się WAŻKIE rzeczy - zorganizowaliśmy wirtualne wydarzenie sportowe: WAZKI BIEG. Zapisy trwały tu, na stronie Zrzutki, gdzie osoby chcące pomóc w sfinansowaniu remontu mogły wykupić pakiety startowe w bocznym pasku "Nagrody". Ważki Bieg się zakończył, zatem obecnie te nagrody widzicie jako nieopisane (strona nie pozwala ich usunąć całkowicie).

  Podsumujmy - w Ważkiej imprezie wzięło udział 75 osób wpisując się tu na Zrzutce. Dzięki Wam nasz "fundusz remontowy" urósł o dodatkowe 4.494 zł! Niekiedy wpłacaliście na ten cel więcej niż wynosiła cena pakietu - jesteście wielcy! Dziękujemy Wam ogromnie!

  Wasz wirtualny bieg realnie przybliżył realizację marzenia Uczestników WTZ.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Nie ustajemy w naszych staraniach o sfinansowanie remontu. Zapraszamy do obejrzenia reportażu, jaki został przygotowany przez redakcje Faktów TVP3 Wrocław. Poznajcie nas bliżej :)

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Zapraszamy do wnętrza Kawiarenki. Tak wygląda teraz. Trwa generalny remont pomieszczenia, w którym powstanie wyjątkowa przestrzeń do rehabilitacji zawodowej i społecznej Uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej. Ten remont finansujemy dzięki Wam. Z wdzięcznością dzielimy się tym filmem z nadzieją, że wkrótce "reporterska wizyta" będzie w odmienionym już miejscu.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż nam być potrzebnym. Daj nam możliwość pracy i szansę bycia zaradnym. Wyremontuj z nami galerio - kawiarenkę w centrum Świdnicy.


Co jest naszym marzeniem, czyli na co ta zrzutka?

Chcemy otworzyć naszą wymarzoną galerio-kawiarenkę, która da nam szansę czynnego uczestniczenia w życiu miasta. To tu będziecie mogli nas spotkać, tutaj pokażemy swoje talenty i możliwości.W niej napijesz się dobrej kawy w świetnym towarzystwie.


Jak nam idzie?

Otrzymaliśmy gotowy projekt architektoniczny i lada dzień powinniśmy otrzymać także projekt instalacji elektrycznej i hydraulicznej. I to właśnie będzie nasz pierwszy duży koszt - wykonanie tych instalacji.

Jednocześnie musimy odnowić lub wymienić witrynę, a przede wszystkim przenieść drzwi wejściowe zgodnie z projektem.


bb98e31bfa6ae70a.jpeg


Co już osiągnęliśmy?

W osiągnięciu sukcesu wspiera nas rzesza ludzi, którym bliskie jest nasze marzenie. Dotąd byliście z nami podczas dwóch imprez charytatywnych w I LO, pikniku na zamknięcie sezonu rowerowego, a ostatnio na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez firmę IgnerHome. Wdzięczni jesteśmy też Ambasadorom Zrzutki, którzy, promując zbiórkę, udostępnili przy tym swoje media społecznościowe.

Pandemia na moment kazała nam zwolnić tempo, ale marzenia są silniejsze!

Rozpoczynamy nowy etap w naszym działaniu. Chcemy Wam zaproponować wirtualny udział w realizacji tego planu. Zostań mecenasem wyrobów rękodzielniczych i dołóż tym samym cegiełkę do remontu i otwarcia galerio-kawiarenki.


Poznaj nas.

Tworzymy drużynę Uczestników i kadry z Warsztatu Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Bliżej Ciebie", która na co dzień usamodzielnia i pozwala rozwinąć skrzydła osobom z niepełnosprawnościami. Jesteśmy blisko Was - waszymi siostrami, wujkami, córkami i sąsiadami. Chcemy być bardziej widocznymi członkami lokalnej społeczności. Wspierając naszą misję tak naprawdę dajesz nam poczucie bycia potrzebnym, bycia zaradnym, poczucie zatrudnienia, wreszcie bycia pełnosprawnym i pełnoprawnym człowiekiem.


Pomagaj jak Ci wygodnie!

Wybierz dogodną dla siebie formę płatności klikając przycisk "WPŁAĆ" pod opisem zrzutki.

Możesz także okazać swoje wsparcie przelewając pieniądze bezpośrednio na konto tej zrzutki:

Indywidualny numer konta bankowego tej zrzutki:

30 1750 1312 6886 7170 2689 4585

Dane:

Zrzutka.pl sp. z o. o.

al. Karkonoska 59

53-015 Wrocław

Dziękujemy za Twoją pomoc!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 6

Kupuj i wspieraj zrzutkę

od 1 zł

Kupione 52

Zakończona
od 1 zł

Kupione 30

Zakończona
od 4 zł

Kupione 32

Zakończona
Gadżet WTZ

Za wpłatę 25 zł podarujemy Ci wyjątkowy upominek stworzony przez Uczestników naszego WTZ. Będziesz miała/miał możliwość wyboru, w której pracowni powstanie: art...

od 25 zł

Kupione 24

Zakończona
Karta Stałego Klienta

Jesteś u siebie! To dzięki Twojemu wsparciu powstaliśmy i teraz chcemy Ci podziękować. Czuj się zaproszony na kawę i ciastko.Wpłata tej wysokości skutkuje abona...

od 500 zł

Kupione 5

Zakończona
"Gruba Ryba"

Sypnąłeś groszem, bez dwóch zdań! Twoja wpłata naprawdę nam pomogła i chcemy się odwdzięczyć. Oferujemy stałą reklamę widoczną na naszej stronie internetowej or...

od 1000 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 395

preloader

Komentarze 18

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 285 zrzutek

i zebrali

837 995 352 zł

A ty na co dziś zbierasz?