#razemdlaDPS ID: tm3xfv

#razemdlaDPS ID: tm3xfv

7 018 zł z 10 000 zł

70%

7 018 zł

7 018 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

15.05.2020r

109

109

wspierających
70%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Siemanes ponownie !


Kochani, dzięki ostatniej zrzutce o tytule #gramydlapuław udało nam się zakupić niemalże 1200 szt. trzywarstwowych maseczek jednorazowych, które powędrowały do jednoimiennego szpitala zakaźnego w Puławach - to wszystko dzięki Waszej hojności !

zd9f881ddc1977c5.jpeg

Idąc za sukcesem ostatniej akcji, chcielibyśmy pochylić się nad problem, który przez tą cholerną pandemie spotkał również Domy Pomocy Społecznej w Naszym Kraju. Sytuacja, która panuje obecnie w poszczególnych tego typu placówkach wręcz przeraża, dlatego też choć w najmniejszym stopniu chcielibyśmy wspomóc ich codzienną walkę z wirusem.


Stąd ta zrzutka i akcja #razemdlaDPS :)


Cały dochód ze zbiorki zostanie przeznaczony na zakup maseczek ochronnych dla Personelu oraz dla Podopiecznych Domów Pomocy Społecznej.

A których ?

Tego jeszcze nie wiemy... nie wiemy jak pójdzie nam ta akcja ( choć z Wami wszystkimi wierzymy, że góry przenosić można ! ) Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać jak najwięcej pieniążków, by tym samym rozdzielić tysiące, miliony, miliardy maseczek na najbardziej potrzebujące placówki w danej chwili. Określenie skali pomocy pozostawimy na końcowe dni zbiórki, aczkolwiek już teraz możemy obiecać, że ile by nie było, to wszystko to pójdzie na najbardziej potrzebujący DPS - a miejmy nadzieje, że i DPS'y... ( choć najlepiej jakby żaden nie potrzebował pomocy, ale jest jak jest... )

O wszystkim będziemy Was informować na bieżąco !


Szukajcie również wydarzenia na FB #razemdlaDPS ponieważ m.in wielu Raperów zgłosiło gotowość by oddać swoje cenne, unikatowe rzeczy na licytacje w tej właśnie sprawie!


To co, lecimy z tym?


ZARAŻAJMY RADOŚCIĄ


cmok !
Wpłacający109

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
E
ERO "Trochę jak Jay Z"
10 zł
ŁR
Łukasz Rogiński
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
3 zł
MD
Marcel Dekondy
25 zł
M
Michał
4 zł
 
Dane ukryte
3 zł
P
Paweł
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

522 516 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?