id: tm63aw

Dziennikarka "Głosu Wielkopolskiego" straciła dom w pożarze. Zbiórka koleżanek i kolegów z redakcji

Dziennikarka "Głosu Wielkopolskiego" straciła dom w pożarze. Zbiórka koleżanek i kolegów z redakcji

Nasi użytkownicy założyli 916 590 zrzutek i zebrali 883 767 250 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Agnieszka, nasza redakcyjna koleżanka w jeden dzień straciła wszystko. Teraz ona i jej córka potrzebują wsparcia finansowego. Dziennikarze „Głosu” utworzyli zbiórkę, by wesprzeć Agnieszkę i jej rodzinę. Ale pomóc może każdy.


W sobotę, 9 października, o godz. 12 straż pożarna w Pile otrzymała informację o pożarze budynku jednorodzinnego położonego przy ulicy Robotniczej w Pile. – Pali się poddasze oraz piętro, a ogień wydobywa się na zewnątrz – relacjonowali strażacy.


Ogień pochłonął dom. Na szczęście nikomu z mieszkańców nic się nie stało, ale w tej jednej chwili Agnieszka straciła wszystko.


Dlatego my, dziennikarze, koleżanki i koledzy Agnieszki zdecydowaliśmy się pomóc. Utworzyliśmy zbiórkę pieniędzy, które potrzebne będą na odbudowę domu, remont i odkupienie utraconych przedmiotów. Ale pomóc dziennikarce może każdy.


Agnieszka to wieloletnia dziennikarka „Głosu Wielkopolskiego” i portalu pila.naszemiasto.pl. Zawsze chętna do pomocy - w swoich tekstach niejednokrotnie pisała o problemach mieszkańców Piły i Wielkopolski. 


Na „stronie autora” Agnieszka pisze o sobie: „Żyję tym, czym żyje Piła i Wielkopolska. Na salach koncertowych i na salach sądowych. Na małych i dużych ulicach. Bo każda historia jest warta opisania”.
Artykuły dotyczące pomocy Agnieszce:Licytacja płyty Kult z autografami! Dziennikarka Głosu Wielkopolskiego straciła w pożarze dom z całym dobytkiem. Teraz możesz jej pomóc! (kliknij tutaj)

• Spłonął dom dziennikarki Głosu Wielkopolskiego i portalu naszemiasto.pl. Potrzebna jest pomoc (kliknij tutaj)

Lokalizacja

Piła, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 215

preloader