id: tmzx9h

Pomoc dla rodzin z pożaru przy ulicy Strzeleckiej w Międzychodzie

Pomoc dla rodzin z pożaru przy ulicy Strzeleckiej w Międzychodzie

Opis zrzutki

Dzień 9.02.2021 dla rodzin z ulicy Strzeleckiej zaczął się od wielkiej tragedii, o godzinie 6 rano zostali ewakuowani tak jak stali że swojego domu, patrząc na to jak cały dorobek ich życia stoi w płomieniach.
Organizujemy ta zrzutkę w celu pomocy dla rodzin które ocalały w pożarze. Pieniądze będą w całości przekazane rodzinom na zakup najpotrzebniejszych rzeczy aby mogli stanąć na nogi po tej ogromnej tragedii.

Potrzebne na obecną chwilę rzeczy dla potrzebujących z pożaru przy ul. Strzeleckiej.- odzież wierzchnia, czapki itp.- bielizna damska meska- odzież (spodnie koszulki bluzy/swetry)-kosmetyki, chemia(szampony, mydła, żele do kąpieli proszki do prania itp)-żywność (dania gotowe-sloiki)- potrzebny również będzie komputer dla najmłodszego chłopca który jest na zdalnym nauczaniu, gdyby ktoś miał sprzęt nie potrzebny ale sprawny całkowicie chętnie przekażemy go Anktkowi.Antek rozmiar buta 38, ciuchy 164. Monika rozmiar buta 41/42, ciuchy 48Jasiu męska M  rozmiar buta 43Bartek m/L rozmiar buta 45Zdzisław ciuchy M, rozmiar buta 43Gosia rozmiar buta 39, rozmiar ciuchów M.

Wpłacający 334

AM
Arkadiusz Marciniak
3 000 zł
A
ABC
2 500 zł
PA
Pracownicy ABC
800 zł
 
Dane ukryte
500 zł
K
KA-BE
500 zł
T
TOMBUD
500 zł
B
Bachia
500 zł
SI
Szymon i Bartek
400 zł
AI
Asia i Jacek
300 zł
R
R.R.C.
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Jarosław Kłosowski

    Już nie wiemy gdzie i jak błagać wszystkich o jakąkolwiek pomoc w leczeniu oczek naszego synka😥 Dlatego zwracamy się do Was ludzi o dobrych sercach ♥️pomóżcie nam dopóki jeszcze jest szansa aby nasz synek nie spracił wzroku na zawsze 😥 Pamiętajcie Dobro zawsze wraca ♥️zrzutka.pl natxz9

  • Aleksandra Nowicka

    Kochani. Proszę was z całego serca o wsparcie. Już kilka osób nam zaufało i pomogło. Nie potrzebujemy naprawdę dużo, a jest to dla nas możliwość na normalne życie.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 042 zrzutki

i zebrali

400 749 451 zł

A ty na co dziś zbierasz?