id: tmzx9h

Pomoc dla rodzin z pożaru przy ulicy Strzeleckiej w Międzychodzie

Pomoc dla rodzin z pożaru przy ulicy Strzeleckiej w Międzychodzie

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
33 592 zł 
z 45 000 zł
74%
zakończona 11.03.2021r
340 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dzień 9.02.2021 dla rodzin z ulicy Strzeleckiej zaczął się od wielkiej tragedii, o godzinie 6 rano zostali ewakuowani tak jak stali że swojego domu, patrząc na to jak cały dorobek ich życia stoi w płomieniach.
Organizujemy ta zrzutkę w celu pomocy dla rodzin które ocalały w pożarze. Pieniądze będą w całości przekazane rodzinom na zakup najpotrzebniejszych rzeczy aby mogli stanąć na nogi po tej ogromnej tragedii.

Potrzebne na obecną chwilę rzeczy dla potrzebujących z pożaru przy ul. Strzeleckiej.- odzież wierzchnia, czapki itp.- bielizna damska meska- odzież (spodnie koszulki bluzy/swetry)-kosmetyki, chemia(szampony, mydła, żele do kąpieli proszki do prania itp)-żywność (dania gotowe-sloiki)- potrzebny również będzie komputer dla najmłodszego chłopca który jest na zdalnym nauczaniu, gdyby ktoś miał sprzęt nie potrzebny ale sprawny całkowicie chętnie przekażemy go Anktkowi.Antek rozmiar buta 38, ciuchy 164. Monika rozmiar buta 41/42, ciuchy 48Jasiu męska M  rozmiar buta 43Bartek m/L rozmiar buta 45Zdzisław ciuchy M, rozmiar buta 43Gosia rozmiar buta 39, rozmiar ciuchów M.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 340

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Jarosław Kłosowski

    Już nie wiemy gdzie i jak błagać wszystkich o jakąkolwiek pomoc w leczeniu oczek naszego synka😥 Dlatego zwracamy się do Was ludzi o dobrych sercach ♥️pomóżcie nam dopóki jeszcze jest szansa aby nasz synek nie spracił wzroku na zawsze 😥 Pamiętajcie Dobro zawsze wraca ♥️zrzutka.pl natxz9

Nasi użytkownicy założyli

880 232 zrzutki

i zebrali

810 552 084 zł

A ty na co dziś zbierasz?