id: tnmu7s

MogWart - Mogę i Jestem Tego Wart

MogWart - Mogę i Jestem Tego Wart

Nasi użytkownicy założyli 1 034 554 zrzutki i zebrali 1 100 694 901 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

 WITAJCIE W MAGICZNYM ŚWIECIE MOGWART!


Czy wiecie, że gdzieś, w odległej krainie, istnieje miejsce, które zamienia zranione dzieciństwo w bajkowy świat? To Magiczny Ośrodek Rehabilitacji MogWart, gdzie każde dziecko odzyskuje zdrowie i odkrywa swoją wartość. 


Wy też wierzycie w cuda? My tak. Bo widzimy, je na oddziałach onkologii dziecięcej. Cuda wiary i nadziei.


Mało kto wie, że dziecko po wyjściu ze szpitala nie jest dzieckiem zdrowym, nawet nie jest dzieckiem wyleczonym. 

Zniszczenia powstałe w efekcie choroby, agresywnego i toksycznego leczenia  niosą spustoszenia w obrębie organizmu jak na poziomie fizjologicznym, tak i psychologicznym.

Dziecko przeżyło poważna chorobę, która zagrażała życiu, a co najgorsze- może zagrażać w przyszłości. 

To dziecko wraca z wojny, która jeszcze się toczy i będzie się toczyła nawet w trybie „zawieszenie” broni jeszcze przez długi okres czasu.


Dlatego to dziecko wymaga specyficznej rehabilitacji, która by odbiegała od przyjętej „szpitalnej systemy" na rzecz afirmacji życia, zajęć wyzwalających zasoby twórcze, rehabilitacji w formie zabawowej, grupowej, ponieważ już za dużo miało samotności szpitalnej.

Mamy na oku magiczne miejsce powrotu do zdrowia, który nazwaliśmy MogWart- Mogę i Jestem Tego Wart, w Brześciu Kujawskim. To miejsce pośrodku Polski, do którego łatwo dojechać. Okrążone jeziorami i pięknymi okolicami.  

Rzeczywiście wygląda bajecznie

Miejsce, które spełnia wszystkie nasze wymagania i marzenia.

Ale mamy tylko rok czasu na zebranie środków!

Pomóż nam napisać dobrą bajkę dla onko dzieci!  

Vk8XzQDIKQaBOk21.jpg

Przenieśmy się razem w krainę cudów, gdzie magia i nadzieja napotykają się na każdym kroku. To kraina "MogWarta", gdzie dzieci z chorobą nowotworową odnajdują swoją siłę i powracają do radosnego dzieciństwa.

Chcemy Was zaprosić do tego niesamowitego świata i prosić o Wasze wsparcie

Wyobraźcie sobie kręte alejki otoczone bujnymi drzewami, wśród których skrywa się tajemniczy ośrodek. Drzwi do MogWartu otwierają się tylko dla tych, którzy przeszli przez chorobę i sytuację zagrażające życiu, taj jak choroba nowotworowa, wojna, inne choroby zagrażające życiu.


Tu każde dziecko czuje się wyjątkowe i zapraszane do magicznego świata pełnego nadziei. Świat powrotu do utraconego dzieciństwa. Świat dobrej magii. Świat akceptacji

Przechodząc przez progi MogWartu, dzieci odkrywają, że ich choroba może przynieść także coś pozytywnego.

Ze one zostały wybrane nie tylko do bólu, cierpienia, lęków ale i magicznego miejsca.

Każde z nich otrzyma list od Mogwartu który zaprosi je do magicznego miejsca pełnego radości i optymizmu. Wraz z innymi małymi wojownikami rozpoczną niezwykłą podróż do zdrowia i spełniania marzeń


rqBYEK5UdCR9JuR8.jpg

"MogWart" to miejsce, w którym magia dobra staje się rzeczywistością dla małych bohaterów. Nasze hasło "Mogę i jestem tego wart" jest źródłem siły i determinacji, której potrzebują te dzieci, aby przetrwać trudne chwile.

W "Mogwarcie" widzimy tętniącą życiem oazę, w której dzieci mogą powrócić do swojego dzieciństwa i uwolnić się od strachu oraz traumatycznych wspomnień szpitala. To miejsce, w którym rehabilitacja staje się zabawą, a twórczość oraz integracja mają pierwszeństwo.


Magiczny Ośrodek Rehabilitacji Mogwart to nie tylko miejsce, w którym dzieci odzyskują zdrowie, ale także radość życia. Tutaj zielolecznictwo, teatr, muzyka i choreoterapia łączą się w niepowtarzalną symfonię uzdrawiającej mocy.

Spotkania z inspirującymi osobami, dmuchańce, basen, ogniska oraz hipoterapia otwierają drzwi do nieograniczonego potencjału dzieci.

Ale aby ta magiczna wizja mogła się spełnić, potrzebujemy Waszej pomocy!

Wasze dobro i hojność sprawią, że Magiczny Ośrodek Rehabilitacji Mogwart stanie się rzeczywistością dla naszych małych wojowników.

Każda złotówka przyczyni się do zakupu i dostosowania tego bajkowego miejsca, w którym dzieci będą mogły odzyskać zdrowie , spełnić swoje marzenia, pokonać lęk.

Tak samo, jak słynny Harry Potter mają oznakę wybrańca, tylko niestety to są blizny po operacjach i blizny niewidocznego gołym okiem- blizny lęków przed nawrotem choroby, śmiercią.


Dlatego teraz z całego serca prosimy Was o cegiełkę finansową, abyśmy mogli kontynuować naszą misję. Każdy wkład przyczynia się do tworzenia tego magicznego miejsca, w którym dzieci odnajdują siłę, radość, i powrót do zdrowia.

Pomóżcie nam tworzyć cudowną historię "Mogwarta" i dawać nadzieję naszym małym bohaterom. Razem możemy uczynić to miejsce bajecznym i magicznym!

 Jeśli zastanawiacie się, w jaki sposób możecie pomóc, mamy dla Was kilka sugestii:

Charytatywny Dzień lub Bieg w Piżamach: Dołączcie do naszej inicjatywy i zorganizujcie charytatywny Dzień lub Bieg w Piżamach. Piżama to symbol solidarności z chorymi dziećmi, a ubranie jej oznacza budzenie w sobie Anioła. Pomaganie jest pięknym aktem, który uskrzydla. Szczegóły na stronie www.biegwpizamach.pl.

Współpraca z miejscami edukacyjnymi i pracodawcami: Zachęcamy szkoły, przedszkola i miejsca pracy do zaangażowania się w naszą inicjatywę. Wysyłamy dyplomy i podziękowania, a Wasze nazwy pojawią się na "Ściance Dobra i Honoru Mogwartu." To wspaniały sposób na zaangażowanie społeczności lokalnej.

Kup puzzelkę:  Puzzelki są dostępne na naszej stronie https://cegielkanapuzzelka.pl/

 Kupując je, wspierasz naszą inicjatywę finansowo i bawisz się jednocześnie.

Opowiedz o nas: Nie zapomnijcie podzielić się naszą historią z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Pomaganie razem z nami może stać się źródłem inspiracji dla innych.

Dziękujemy, że jesteście częścią tej magicznej historii "Mogwarta".

 

Dziękujemy Ci z całego serca za  wsparcie. Razem tworzymy historię pełną cudów, nadziei i uśmiechu. Jesteś częścią magicznej historii Mogwarta.


I Ty możesz zostać Dobrym Czarodziejem I wpisać się w Złotą Księgę Mogwartu! 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją nagrodę/ofertę - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych nagród/ofert.

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 48

 
Dane ukryte
ukryta
JW
Judyta
500 zł
KI
Kasia i Marcin
20 zł
PS
Paulina Paruch
10 zł
DU
Dzień Piżamy Przedszkole Miejskie Zielona Kraina w Rucianem-Nidzie
1 195,04 zł
MA
Małgorzata
20 zł
KC
Dzień Piżamy Przedszkole Mały Podróżnik
730 zł
GG
A.i G.
10 zł
AM
Anna Michalik
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków