id: tnmz64

Wydanie książki " ORGAZM NA SZCZYCIE. Zrób sobie dobrze w drugiej połowie życia"

Wydanie książki " ORGAZM NA SZCZYCIE. Zrób sobie dobrze w drugiej połowie życia"

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 180 952 zrzutki i zebrali 1 234 987 087 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrzutka na wydanie czwartej książki Kariny Sęp "ORGAZM NA SZCZYCIE. Zrób sobie dobrze w drugiej połowie życia" w ramach self-publishingu. Każdy wpłacający otrzyma po wydaniu książkę na wskazany przez siebie adres.

Kim jestem?

Jestem mądrą kobietą i już potrafię to powiedzieć głośno. Doświadczonym managerem, konsultantem, mentorem i doradcą. Mamą trójki nastolatków. Autorką trzech książek: „Mapa Marzeń – Mapa Celów”, 2013; „Ogarnij swój dzień”, 2016 oraz „Twoja Mapa Marzeń”, 2017. Z pasji stworzyłam autorskie narzędzie do układania i planowania życia: Mapę Marzeń – Mapę Celów.

Pracuję z ludźmi od wielu lat, pomagając im porządkować ich życia. Używam do tego, oprócz mapy, jeszcze kilku narzędzi i sposobów pozwalających na spojrzenie na siebie przez różne pryzmaty. I to o nich właśnie piszę w swojej najnowszej książce – „ORGAZM NA SZCZYCIE. Zrób sobie dobrze w drugiej połowie życia”. Wszystko, co w niej zawarłam, to efekt organicznej pracy mentorsko -doradczej. Stworzyłam tę książkę, bo po raz kolejny usłyszałam: „Spisz to wszystko, aby każdy w spokoju swojego domu i głowy mógł sobie poczytać i przerobić, i przemyśleć”. Wiec jest. „Orgazm na szczycie”. A w dodatku wielokrotny, bo – jak wszystkie moje książki – ilustrowany rysunkami Andrzeja Tylkowskiego, którego pełną optymizmu i radości kreskę rozpoznacie, jak tylko spojrzycie na grafiki.

Orgazm na szczycie

„ORGAZM NA SZCZYCIE. Zrób sobie dobrze w drugiej połowie życia” to projekt skierowany do tych wszystkich, którzy przekroczyli próg drugiej połowy życia lub są blisko tej granicy. Chciałabym, żebyście po jej przeczytaniu lepiej i bardziej świadomie wiedzieli, gdzie się znajdujecie. Jakie jest to miejsce i ten moment życia, w którym jesteście. Czy to jest to, czego oczekujecie? Czy macie wszystko, czego wam potrzeba (albo przynajmniej trochę tego)? Będąc dziećmi, marzyliśmy o tym, żeby dorosnąć i móc robić wszystko, na co mamy ochotę. Może warto się zastanowić, jak nam idzie? Książka ta nie jest cudownym rozwiązaniem ani magicznym trikiem. Nie jest opisem szybkiej ścieżki do sukcesu i satysfakcji w życiu. Nie znajdziecie w niej także gotowych rozwiązań, jednej i tej samej recepty dla wszystkich. Nie ma w niej hura optymizmu, ratunku i leku na całe zło.

Moja książka daje za to możliwość przyjrzenia się sobie, podniesienia samoświadomości, nauki nowych rzeczy oraz – przy pomocy proponowanych narzędzi, teorii i strategii – wykonania kawałka dobrej pracy u podstaw dalszego życia. Można powiedzieć, że to wstęp do zrobienia sobie porządku w głowie i początku nawijania nici życia na nasz kłębek z zupełnie nową jakością. Oraz przemyślenia tego, jak o siebie zadbać i jak fundować sobie owe codzienne tytułowe orgazmy.

Co ja rozumiem i postrzegam przez „orgazm na szczycie”? Otóż to, co świadomie jesteśmy w stanie zrobić, aby nam było dobrze. Chodzi mi o wszystko, co może sprawić, że odczuwamy radość życia, wzrost siły witalnej i poziom dobrostanu, na jaki jesteśmy gotowi w danym momencie. Takie małe i większe „codzienne orgazmy”, które podnoszą poziom naszej energii, dodają siły, ładują baterie, powodują, że się uśmiechamy, że czujemy się spełnieni i na swoim miejscu. Dobra kawa i sernik w kawiarni. Wegański batonik czy paczka żelek zjedzona z totalnym lekceważeniem obecnej diety. Wyjazd weekendowy, kino, długi spacer nad morzem albo wyprawa rowerowa do lasu. Cały dzień z książką w puchatej piżamie i z domowymi owsianymi ciasteczkami i herbatą z rumem. Leniwy seks o piątej rano, szybki podczas przerwy na lunch (albo odwrotnie). Masaż ciepłymi kamieniami albo relaksacja przy dźwiękach mis i gongów. Zapisanie się na warsztat robienia sushi albo malowania intuicyjnego.

A co Wam jawi się w głowie, gdy to czytacie?

Sformułowanie „orgazm na szczycie” pochodzi z mojej książki „Ogarnij swój dzień”, w której opisuję proces zmiany i moment, kiedy osiągamy szczyt tego, do czego dążyliśmy. (Dla chętnych – krótki filmik na YouTube, obrazujący proces ogarniania zmiany i przecudne zobrazowanie orgazmu na szczycie - https://www.youtube.com/watch?v=LYRHj2Cob_Q).

Dlaczego crowfunding?

Pierwsze trzy książki wydałam i sfinansowałam sama oraz przy pomocy wydawnictw. Ale aby sprzedać najcudowniejszy nawet produkt – potrzeba marketingu i promocji, które stanowią lwią część kosztów. W ogromie książek na rynku polskim dotarcie do czytelnika jest niebagatelnym wyzwaniem. A ciężko jest oczekiwać po podmiocie wydającym tysiące książek, aby tę twoją traktował priorytetowo i w sposób specjalny. Dodatkowo, szanując świat, który mnie otacza, i doceniając środowisko naturalne, pragnę, aby moje książki docierały tylko do tych, którzy ich potrzebują i chcą, dokładnie w takim nakładzie, jaki jest w stanie przyjąć rynek czytelniczy. Książka zostanie wydana w formie elektronicznej, ale duża cześć czytelników (będąca już w drugiej połowie życia) tradycyjnie woli obcować z papierową jej wersją. Przyjście na świat mojego kolejnego dziecka, czyli „Orgazmu na szczycie”, przetestuję, używając metody crowdfundingu. Mam nadzieje, że sprawdzi się ona, bo czekają na wydanie „Mapa Managera”, „Mapa Firmy” oraz „Mapa Marzeń dla dzieci”. Czekają, w głowie na razie, bo najpierw musi urodzić się „Orgazm”.

Wycena projektu: Potrzebuję zebrać 45.000 złotych, aby wydać 1.300 książek. Te 45.000 tysięcy złotych to koszt redakcji, korekty, rysunków, projektu książki, łamania, składu, korekty technicznej, druku, reklamy, pakowania i wysyłki. (Nie liczę swojego honorarium, bo pisanie i dzielenie się doświadczeniem postrzegam, jeszcze wciąż, jako moją życiową pasję i misję).

Koszt książki z wysyłką listem poleconym to 34,00 zł. Jeżeli uzbierana kwota przewyższy minimum, zwiększony zostanie nakład książki.

Jeśli chesz wiedzieć o czym będzie ksiażka ..

Już teraz możesz zapoznać się z "Orgazmem na szczycie ..."

Przeczytaj fragment

Zrzutka stworzona przez KARINĘ SĘP

Facebook

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 30

AK
Aleksandra Kuryło
200 zł
MC
Miroslawa Chmurkowska
200 zł
ET
Ewa Trybulak
102 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MM
Małgorzata Mansoor
100 zł
AS
Anna Sycz
100 zł
AL
Anna Lewandowska-Muller
50 zł
GZ
Grażyna Zalewska-Pawlisz
50 zł
NP
Natalia Piechowiak
50 zł
KS
Karolina Szynaka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków